Arbitri asistenţi Ferencz Tunyogi (Zalău), Daniel Hulubei (Vaslui)
Arbitru observator Corneliu Fecioru (București)
Observator Constantin Stătescu (București)
Spectatori 400

Meciul din data 04.12.2019 dintre echipele si FC Hermannstadt se disputa in localitatea Clinceni pe stadionul Academica. in fata a 400 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Ionuț Coza (Cernica - If) impreuna cu arbitrii asistenti Ferencz Tunyogi (Zalău), Daniel Hulubei (Vaslui).

: Octavian Gabriel VÂLCEANU, Adrian Gheorghe ŞUT, Jakub VOJTUŠ, Andrei RĂUȚĂ, Paul Ovidiu PÂRVULESCU, Răzvan Bogdan PATRICHE, George Cristian MERLOI, Gabriel Eugen MATEI, Jean Alexandre DERETTI, Eugeniu CEBOTARU, Alexandru BUZIUC si rezervele: Florin Vasile ACHIM, Alexandru Ionuț POPESCU, Cristian Cosmin DUMITRU, Mihai DOBRESCU, Okan CHATZITERZOGLOU, Robert ION.

FC Hermannstadt: ROMÁRIO Santos Pires, Sorin Marian BUȘU, CRISTIANO Pereira Figueiredo, Lucian Mihai DUMITRIU, Srdjan LUCHIN, Raul Marian OPRUȚ, Petrișor Ionuț PETRESCU, Kévin Ramon RIMANE, Ionuț STOICA, Ousmane Diarassouba VIERA, Alexandru VODĂ si rezervele: Emanuel NOVO Rodrigues, Daniel OFFENBACHER, Stjepan PLAZONJA, Afonso TAIRA, Daniel Vasile TĂTAR, YAZALDE Gomes Pinto, Lucian BUZAN.

In minutul 15, schimbare, iese extremă dreapta Alexandru VODĂ si intra YAZALDE Gomes Pinto
In minutul 46, schimbare, iese mijlocaș central Jean Alexandre DERETTI si intra Robert ION
GOOOL! Gol marcat pentru FC Hermannstadt de Petrișor Ionuț PETRESCU (atacant). In minutul 56 al partidei dintre si FC Hermannstadt, FC Hermannstadt deschide scorul: 0 - 1.
In minutul 64, schimbare, iese extremă stânga Sorin Marian BUȘU si intra Daniel Vasile TĂTAR
In minutul 67, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Hermannstadt, Raul Marian OPRUȚ
In minutul 67, schimbare, iese mijlocaș central Adrian Gheorghe ŞUT si intra Alexandru Ionuț POPESCU
In minutul 74, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Hermannstadt, YAZALDE Gomes Pinto
In minutul 78, schimbare, iese mijlocaș dreapta George Cristian MERLOI si intra Florin Vasile ACHIM
In minutul 79, cartonas galben primit de jucatorul echipei , Alexandru BUZIUC
In minutul 86, schimbare, iese mijlocaș stânga Lucian Mihai DUMITRIU si intra Afonso TAIRA
GOOOL! Gol marcat pentru de Jakub VOJTUŠ (atacant). In minutul 89 al partidei dintre si FC Hermannstadt, reuseste egalarea, scorul devine 1 - 1.
In minutul 90+3, cartonas galben primit de jucatorul echipei , Răzvan Bogdan PATRICHE