Data disputării 04.12.2019 - 20:30
Stadion Dinamo
Localitatea București
Arbitru Marian Barbu (Făgăraș)
Arbitri asistenţi Bogdan Gheorghe (București), Ionel Valentin Dumitru (Gherghița - Ph)
Arbitru observator Irina Mîrț (București)
Observator Ion Cățoi (București)
Spectatori 1053

Meciul din data 04.12.2019 dintre echipele Dinamo București si Chindia Târgoviște se disputa in localitatea București pe stadionul Dinamo. in fata a 1053 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Marian Barbu (Făgăraș) impreuna cu arbitrii asistenti Bogdan Gheorghe (București), Ionel Valentin Dumitru (Gherghița - Ph).

Dinamo București: Ricardo Florin GRIGORE, Riccardo PISCITELLI, Mihai Cristian POPESCU, Slavko PEROVIĆ, Dan Nicolae NISTOR, Robert Marian MOLDOVEANU, Ioan Constantin FILIP, GABRIEL Rodrigues de Moura, Laurențiu Nicolae CORBU, Ante PULJIĆ, Deian Cristian SORESCU si rezervele: Daniel Iliuță POPA, Filip MRZLJAK, Andreas Mircea MIHAIU, Mattia MONTINI, Florin BEJAN, Alexandru Ilie RĂUŢĂ, Cătălin George STRATON.

Chindia Târgoviște: Andrei Ovidiu PIȚIAN, Vadim RAȚĂ, Franck Alex Neeb-Noma Blaise YAMÉOGO, Daniel Ionuț NOVAC, Liviu Ionuţ MIHAI II, Robert NECIU, Ioan Andrei Vasile DUMITER, Cornel DINU II, Marian Mihai AIOANI, Ovidiu Alexandru BIC, Alexandru Constantin BENGA si rezervele: Iustin Alin POPESCU, Mihai Daniel LECA, Daniel Constantin FLOREA, Denis Constantin DUMITRAȘCU, Alin DUDEA, Andrei BURLACU, Cristian Georgian CHERCHEZ.

In minutul 27, cartonas galben primit de jucatorul echipei Chindia Târgoviște, Alexandru Constantin BENGA
In minutul 32, Dinamo București - Chindia Târgoviște, scorul este 1 - 0. Autogol, inscris de Andrei Ovidiu PIȚIAN
GOOOL! Gol marcat pentru Chindia Târgoviște de Alexandru Constantin BENGA (fundaș central). In minutul 42 al partidei dintre Dinamo București si Chindia Târgoviște, Chindia Târgoviște reuseste egalarea, scorul devine 1 - 1.
In minutul 46, schimbare, iese atacant Robert Marian MOLDOVEANU si intra Daniel Iliuță POPA
GOOOL! Gol marcat pentru Dinamo București de Ricardo Florin GRIGORE (fundaș stânga). In minutul 69 al partidei dintre Dinamo București si Chindia Târgoviște, scorul devine 2 - 1.
In minutul 70, schimbare, iese fundaș dreapta Cornel DINU II si intra Alin DUDEA
In minutul 73, schimbare, iese mijlocaș central Daniel Ionuț NOVAC si intra Daniel Constantin FLOREA
In minutul 76, cartonas galben primit de jucatorul echipei Chindia Târgoviște, Daniel Constantin FLOREA
In minutul 82, Dinamo București - Chindia Târgoviște, scor 3 - 1, gol din penalty transformat pentru Dinamo București de Slavko PEROVIĆ
In minutul 83, schimbare, iese mijlocaș central Liviu Ionuţ MIHAI II si intra Andrei BURLACU
In minutul 84, cartonas galben primit de jucatorul echipei Chindia Târgoviște, Ioan Andrei Vasile DUMITER
In minutul 88, schimbare, iese fundaș stânga Ricardo Florin GRIGORE si intra Andreas Mircea MIHAIU
In minutul 89, cartonas galben primit de jucatorul echipei Chindia Târgoviște, Andrei BURLACU
In minutul 90, schimbare, iese atacant Slavko PEROVIĆ si intra Mattia MONTINI
GOOOL! Gol marcat pentru Dinamo București de Mattia MONTINI (rezervă). In minutul 90+4 al partidei dintre Dinamo București si Chindia Târgoviște, scorul devine 4 - 1.

Meciul s-a incheiat cu scorul 4 - 1 pentru echipa Dinamo București.