1 - 0

Astra Giurgiu - CS Universitatea Craiova - 08.12.2019 English version
Data disputării 08.12.2019 - 20:30
Arbitru Andrei Florin Chivulete (București)
Arbitri asistenţi Bogdan Gheorghe (București), Andrei Constantinescu (București)
Arbitru observator Iosif Olah (Sfântu Gheorghe)
Observator Adrian Ionescu (București)
Spectatori 1000

Meciul din data 08.12.2019 dintre echipele Astra Giurgiu si CS Universitatea Craiova se disputa in localitatea Giurgiu pe stadionul Marin Anastasovici. in fata a 1000 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Andrei Florin Chivulete (București) impreuna cu arbitrii asistenti Bogdan Gheorghe (București), Andrei Constantinescu (București).

Astra Giurgiu: Denis ALIBEC, Gabriel Sebastian TAMAȘ, Gabriel Bogdan SIMION, Risto RADUNOVIĆ, Daniel GRAOVAC, Valentin GHEORGHE, Gabriel Nicolae ENACHE, Constantin Cristian DIMA, Ljuban CREPULJA, Constantin Valentin BUDESCU, David Beniamin LAZAR si rezervele: David BRUNO, Julien Antoine BÈGUE, Andrei TRUSESCU, Mihai Cosmin RĂDUȚ, Florentin MATEI, Alexandru Adrian DANDEA.

CS Universitatea Craiova: Valentin Mihai MIHĂILĂ, Alexandru CICÂLDĂU, Alexandru MATEIU, Nicuşor Silviu BANCU, Laurențiu POPESCU, Mihaiță Alexandru ROMAN, Ștefan Marinel VLĂDOIU, Bogdan Ilie VĂTĂJELU, Goran ZAKARIĆ, Mihai Alexandru BĂLAȘA, Stephane ACKA si rezervele: Cristian BĂRBUȚ, TIAGO Emanuel Canelas Almeida FERREIRA, Andrei Virgil IVAN, Antoni IVANOV, Alexandru MĂŢEL, Kamer QAKA.

In minutul 43, cartonas galben primit de jucatorul echipei Astra Giurgiu, Gabriel Nicolae ENACHE
GOOOL! Gol marcat pentru Astra Giurgiu de Denis ALIBEC (atacant). In minutul 50 al partidei dintre Astra Giurgiu si CS Universitatea Craiova, Astra Giurgiu deschide scorul: 1 - 0.
In minutul 52, cartonas galben primit de jucatorul echipei Astra Giurgiu, Denis ALIBEC
In minutul 69, schimbare, iese extremă stânga Valentin Mihai MIHĂILĂ si intra Andrei Virgil IVAN
In minutul 70, schimbare, iese extremă dreapta Goran ZAKARIĆ si intra Cristian BĂRBUȚ
In minutul 71, schimbare, iese mijlocaș stânga Valentin GHEORGHE si intra Mihai Cosmin RĂDUȚ
In minutul 77, schimbare, iese mijlocaș dreapta Gabriel Nicolae ENACHE si intra David BRUNO
In minutul 82, schimbare, iese mijlocaș dreapta Alexandru MATEIU si intra Antoni IVANOV
In minutul 85, schimbare, iese mijlocaș central Gabriel Bogdan SIMION si intra Alexandru Adrian DANDEA

Meciul s-a incheiat cu scorul 1 - 0 pentru echipa Astra Giurgiu.

Denis ALIBEC 52’
69’ Valentin MIHĂILĂ
Andrei IVAN
70’ Goran ZAKARIĆ
Cristian BĂRBUȚ
Valentin V. GHEORGHE
Mihai RĂDUȚ
71’
Gabriel ENACHE
David BRUNO
77’
82’ Alexandru MATEIU