Arbitri asistenţi Valentin Avram (București), Ovidiu Artene (Vaslui)
Arbitru observator Marian Salomir (Cluj)
Observator Cătălin Popa (Vaslui)
Spectatori 8000

Meciul din data 23.02.2020 dintre echipele Gaz metan Mediaș si Dinamo București se disputa in localitatea Mediaș pe stadionul Gaz metan. in fata a 8000 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Istvan Kovacs (Carei) impreuna cu arbitrii asistenti Valentin Avram (București), Ovidiu Artene (Vaslui).

Gaz metan Mediaș: Sergiu Florin BUȘ, Lukáš DROPPA, Mickael DIAKOTA, Marius Marcel CONSTANTIN, Sergiu Robert CIOCAN, Nicolao Manuel DUMITRU Cardoso, Mihai Ionuț BUTEAN, Mihai VELISAR, Răzvan Neculaie PLEȘCA, Adrian Ioan HORA, Ionuț Justinian LARIE si rezervele: Stephan Leonard DRĂGHICI, Nasser CHAMED, Ricardo Jorge Cecília BATISTA, Neluț Stelian ROȘU, Răzvan Ștefan POPA, GABRIEL Rodrigues de Moura, ELY Ernesto Lopes FERNANDES.

Dinamo București: Daniel Iliuță POPA, Riccardo PISCITELLI, Ante PULJIĆ, Andrei Dumitru SIN, Deian Cristian SORESCU, Szabolcs KILYEN, Ioan Constantin FILIP, Ahmed Andrei BANI Mustafa, Diego FABBRINI, Filip MRZLJAK, Mihai Cristian POPESCU si rezervele: Alexandru Ilie RĂUŢĂ, Lukáš SKOVAJSA, Cătălin George STRATON, Robert Marian MOLDOVEANU, Valentin Marius LAZĂR, Kristián Koštrna.

In minutul 06, schimbare, iese mijlocaș stânga Sergiu Robert CIOCAN si intra Nasser CHAMED
In minutul 13, cartonas galben primit de jucatorul echipei Gaz metan Mediaș, Adrian Ioan HORA
GOOOL! Gol marcat pentru Gaz metan Mediaș de Nicolao Manuel DUMITRU Cardoso (mijlocaș dreapta). In minutul 14 al partidei dintre Gaz metan Mediaș si Dinamo București, Gaz metan Mediaș deschide scorul: 1 - 0.
In minutul 35, cartonas galben primit de jucatorul echipei Dinamo București, Szabolcs KILYEN
In minutul 46, schimbare, iese mijlocaș central Adrian Ioan HORA si intra ELY Ernesto Lopes FERNANDES
In minutul 55, schimbare, iese atacant Daniel Iliuță POPA si intra Valentin Marius LAZĂR
In minutul 58, schimbare, iese mijlocaș dreapta Nicolao Manuel DUMITRU Cardoso si intra GABRIEL Rodrigues de Moura
In minutul 65, cartonas galben primit de jucatorul echipei Dinamo București, Valentin Marius LAZĂR
In minutul 66, schimbare, iese mijlocaș stânga Ahmed Andrei BANI Mustafa si intra Robert Marian MOLDOVEANU
In minutul 75, cartonas galben primit de jucatorul echipei Dinamo București, Deian Cristian SORESCU
In minutul 83, schimbare, iese mijlocaș dreapta Deian Cristian SORESCU si intra Lukáš SKOVAJSA
In minutul 89, cartonas galben primit de jucatorul echipei Gaz metan Mediaș, Răzvan Neculaie PLEȘCA
In minutul 90+3, cartonas galben primit de jucatorul echipei Gaz metan Mediaș, Mihai Ionuț BUTEAN
In minutul 90+4, cartonas galben primit de jucatorul echipei Gaz metan Mediaș, GABRIEL Rodrigues de Moura

Meciul s-a incheiat cu scorul 1 - 0 pentru echipa Gaz metan Mediaș.