Arbitru Andrei Florin Chivulete (București)
Arbitri asistenţi Valentin Avram (București), Andrei Constantinescu (București)
Arbitru observator Vasile Bratu (Slobozia)
Observator Constantin Stătescu (București)

Meciul din data 21.06.2020 dintre echipele Fotbal Club FCSB si Gaz metan Mediaș se disputa in localitatea București pe stadionul Arena Națională. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Andrei Florin Chivulete (București) impreuna cu arbitrii asistenti Valentin Avram (București), Andrei Constantinescu (București).

Fotbal Club FCSB: Alexandru Grigoraş PANTEA, Ionuț Daniel VÂNĂ, Andrei Daniel VLAD, Florin Lucian TĂNASE, Ovidiu Marian POPESCU, Darius Dumitru OLARU, Ovidiu PERIANU, Olimpiu Vasile MORUȚAN, Dennis MAN, George Andrei MIRON, Valentin Iulian CREȚU si rezervele: Mihai Răzvan UDREA, Adrian POPA, Adrian Tabarcea PETRE, Romeo Adrian NIȚĂ.

Gaz metan Mediaș: Mihai VELISAR, Mihai Ionuț BUTEAN, Răzvan Neculaie PLEȘCA, Boubacar FOFANA, GABRIEL Rodrigues de Moura, Sergiu Florin BUȘ, Lukáš DROPPA, Marius Marcel CONSTANTIN, Sergiu Robert CIOCAN, Nasser CHAMED, Ionuț Justinian LARIE si rezervele: Cristian Eduard AVRAM, Roberto ROMEO, Neluț Stelian ROȘU, Răzvan Alin TRIF, Răzvan Ștefan POPA, ELY Ernesto Lopes FERNANDES, Thomas JUEL-NIELSEN, Stephan Leonard DRĂGHICI.

GOOOL! Gol marcat pentru Fotbal Club FCSB de Florin Lucian TĂNASE (extremă stânga). In minutul 12 al partidei dintre Fotbal Club FCSB si Gaz metan Mediaș, Fotbal Club FCSB deschide scorul: 1 - 0.
In minutul 43, cartonas galben primit de jucatorul echipei Gaz metan Mediaș, Boubacar FOFANA
In minutul 46, schimbare, iese mijlocaș dreapta Sergiu Robert CIOCAN si intra Roberto ROMEO
In minutul 48, cartonas galben primit de jucatorul echipei Gaz metan Mediaș, Ionuț Justinian LARIE
GOOOL! Gol marcat pentru Gaz metan Mediaș de Sergiu Florin BUȘ (atacant). In minutul 57 al partidei dintre Fotbal Club FCSB si Gaz metan Mediaș, Gaz metan Mediaș reuseste egalarea, scorul devine 1 - 1.
In minutul 58, schimbare, iese extremă dreapta Dennis MAN si intra Adrian POPA
In minutul 60, schimbare, iese mijlocaș stânga Mihai VELISAR si intra Stephan Leonard DRĂGHICI
In minutul 67, schimbare, iese fundaș central Ovidiu PERIANU si intra Adrian Tabarcea PETRE
In minutul 75, cartonas galben primit de jucatorul echipei Fotbal Club FCSB, Florin Lucian TĂNASE
In minutul 76, jucatorul echipei Fotbal Club FCSB, Florin Lucian TĂNASE a primit al doilea cartonas galben si este eliminat de pe teren. Fotbal Club FCSB ramane din minutul 76 in 10 jucatori.
In minutul 78, schimbare, iese mijlocaș defensiv Lukáš DROPPA si intra Neluț Stelian ROȘU
In minutul 82, schimbare, iese mijlocaș defensiv Nasser CHAMED si intra ELY Ernesto Lopes FERNANDES
In minutul 83, schimbare, iese fundaș central Ionuț Justinian LARIE si intra Thomas JUEL-NIELSEN
In minutul 85, schimbare, iese mijlocaș stânga Darius Dumitru OLARU si intra Romeo Adrian NIȚĂ
In minutul 90+2, cartonas galben primit de jucatorul echipei Fotbal Club FCSB, Ionuț Daniel VÂNĂ
In minutul 90+3, Fotbal Club FCSB - Gaz metan Mediaș, scor 2 - 1, gol din penalty transformat pentru Fotbal Club FCSB de Adrian Tabarcea PETRE
GOOOL! Gol marcat pentru Gaz metan Mediaș de Thomas JUEL-NIELSEN (rezervă). In minutul 90+4 al partidei dintre Fotbal Club FCSB si Gaz metan Mediaș, Gaz metan Mediaș reuseste egalarea, scorul devine 2 - 2.

Meciul s-a incheiat cu scorul egal 2 - 2.