Arbitru Marius Avram (București)
Arbitri asistenţi Ovidiu Artene (Vaslui), Andrei Constantinescu (București)
Arbitru observator Eduard Dumitrescu (Pitești)
Observator Octavian Goga (Brașov)

Meciul din data 13.06.2020 dintre echipele Sepsi OSK Sfântu Gheorghe si FC Hermannstadt se disputa in localitatea Sfântu Gheorghe pe stadionul Municipal. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Marius Avram (București) impreuna cu arbitrii asistenti Ovidiu Artene (Vaslui), Andrei Constantinescu (București).

Sepsi OSK Sfântu Gheorghe: Radoslav Bonchev DIMITROV, Florin Bogdan ŞTEFAN, Ioan Andrei Vasile DUMITER, Rachid Ahmed BOUHENNA, Anass ACHAHBAR, István Sándor FÜLÖP, Roland NICZULY, Răzvan TINCU, Gabriel Cristian VAŞVARI, Pavol ŠAFRANKO, Marius ȘTEFĂNESCU si rezervele: Tomás DÍAZ, Octavian Ronaldo DEACONU, Balázs CSISZÉR, Nicolae CARNAT, Hrvoje BARIŠIĆ, FEJÉR Bela Csongor, Goran KARANOVIĆ, Stefan VELEV, Lóránd Levente FÜLÖP.

FC Hermannstadt: Raul Marian OPRUȚ, Adrian Ionuț BĂLAN, Andrei Ioan CORDEA, CRISTIANO Pereira Figueiredo, Lucian Mihai DUMITRIU, Răzvan Ionuţ DÂLBEA, Petrișor Ionuț PETRESCU, ROMÁRIO Santos Pires, Ionuț STOICA, Ousmane Diarassouba VIERA, Alexandru VODĂ si rezervele: Lucian BUZAN, Sorin Marian BUȘU, Alin DOBROSAVLEVICI, Srdjan LUCHIN, Ionuț POP, Andrei SÂNTEAN, Daniel Vasile TĂTAR, YAZALDE Gomes Pinto.

GOOOL! Gol marcat pentru Sepsi OSK Sfântu Gheorghe de István Sándor FÜLÖP (mijlocaș stânga). In minutul 25 al partidei dintre Sepsi OSK Sfântu Gheorghe si FC Hermannstadt, Sepsi OSK Sfântu Gheorghe deschide scorul: 1 - 0.
In minutul 35, schimbare, iese extremă dreapta Ioan Andrei Vasile DUMITER si intra Lóránd Levente FÜLÖP
GOOOL! Gol marcat pentru FC Hermannstadt de YAZALDE Gomes Pinto (rezervă). In minutul 46 al partidei dintre Sepsi OSK Sfântu Gheorghe si FC Hermannstadt, FC Hermannstadt reuseste egalarea, scorul devine 1 - 1.
In minutul 46, schimbare, iese mijlocaș defensiv Răzvan Ionuţ DÂLBEA si intra YAZALDE Gomes Pinto
In minutul 46, schimbare, iese mijlocaș stânga Andrei Ioan CORDEA si intra Sorin Marian BUȘU
In minutul 46, schimbare, iese fundaș central Ionuț STOICA si intra Srdjan LUCHIN
In minutul 73, schimbare, iese rezervă Lóránd Levente FÜLÖP si intra Tomás DÍAZ
In minutul 73, schimbare, iese atacant Adrian Ionuț BĂLAN si intra Alin DOBROSAVLEVICI
In minutul 74, schimbare, iese extremă stânga Marius ȘTEFĂNESCU si intra Nicolae CARNAT
In minutul 85, cartonas galben primit de jucatorul echipei Sepsi OSK Sfântu Gheorghe, Gabriel Cristian VAŞVARI
In minutul 85, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Hermannstadt, ROMÁRIO Santos Pires
In minutul 88, schimbare, iese mijlocaș dreapta Petrișor Ionuț PETRESCU si intra Daniel Vasile TĂTAR

Lóránd FÜLÖP
35’
1 - 1 46’ YAZALDE
46’ Răzvan DÂLBEA
YAZALDE
46’ Andrei CORDEA
Sorin BUŞU
46’ Ionuț STOICA
Srdjan LUCHIN
Tomás DÍAZ
73’
73’ Adrian BĂLAN
Alin DOBROSAVLEVICI
Marius ȘTEFĂNESCU
Nicolae CARNAT
74’
Gabriel VAȘVARI 85’
85’ ROMÁRIO PIRES
88’ Petrișor PETRESCU