Arbitru Marius Avram (București)
Arbitri asistenţi Bogdan Gheorghe (București), Mircea Orbuleț (București)
Arbitru observator Irina Mîrț (București)
Observator Ion Craiu (București)

Meciul din data 22.06.2020 dintre echipele si Chindia Târgoviște se disputa in localitatea Clinceni pe stadionul Clinceni Arena. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Marius Avram (București) impreuna cu arbitrii asistenti Bogdan Gheorghe (București), Mircea Orbuleț (București).

: Mihai DOBRESCU, Răzvan Bogdan PATRICHE, David Humanes MUÑOZ, George Cristian MERLOI, Gabriel Eugen MATEI, Eugeniu CEBOTARU, Alexandru BUZIUC, Alexandru Cristian ALBU, Jakub VOJTUŠ, Andrei Costin ȘUȘU, Octavian Gabriel VÂLCEANU si rezervele: Denis VENTÚRA, Jovan MARKOVIĆ, Giannis KONTOES, Robert ION, Bogdan ILIE, Florin BEJAN, Florin Vasile ACHIM, Adrian Gheorghe ŞUT.

Chindia Târgoviște: Cristian Daniel NEGUȚ, Andrei Ovidiu PIȚIAN, Daniel Ionuț NOVAC, Marius Mădălin MARTAC, Josip IVANČIĆ, Bradley DIALLO, Laurențiu Nicolae CORBU, Ovidiu Alexandru BIC, Valmir BERISHA, Cătălin Constantin BARBU, Marian Mihai AIOANI si rezervele: Alexandru PIFTOR, Vadim RAȚĂ, Franck Alex Neeb-Noma Blaise YAMÉOGO, Filip DANGUBIĆ , Dinu MOLDOVAN, Liviu Ionuţ MIHAI II, Denis Constantin DUMITRAȘCU, Cornel DINU II, Alexandru Constantin BENGA.

In minutul 08, schimbare, iese mijlocaș stânga Andrei Costin ȘUȘU si intra Denis VENTÚRA
In minutul 26, cartonas galben primit de jucatorul echipei Chindia Târgoviște, Ovidiu Alexandru BIC
In minutul 26, cartonas galben primit de jucatorul echipei , Jakub VOJTUŠ
In minutul 35, schimbare, iese atacant Cătălin Constantin BARBU si intra Filip DANGUBIĆ
GOOOL! Gol marcat pentru de Jakub VOJTUŠ (atacant). In minutul 54 al partidei dintre si Chindia Târgoviște, deschide scorul: 1 - 0.
In minutul 59, cartonas galben primit de jucatorul echipei Chindia Târgoviște, Cristian Daniel NEGUȚ
In minutul 61, cartonas galben primit de jucatorul echipei , Alexandru BUZIUC
In minutul 63, schimbare, iese extremă dreapta Josip IVANČIĆ si intra Vadim RAȚĂ
In minutul 63, schimbare, iese mijlocaș central Daniel Ionuț NOVAC si intra Denis Constantin DUMITRAȘCU
In minutul 64, cartonas galben primit de jucatorul echipei Chindia Târgoviște, Vadim RAȚĂ
In minutul 71, cartonas galben primit de jucatorul echipei , George Cristian MERLOI
In minutul 72, schimbare, iese extremă dreapta George Cristian MERLOI si intra Robert ION
In minutul 75, schimbare, iese fundaș stânga Laurențiu Nicolae CORBU si intra Franck Alex Neeb-Noma Blaise YAMÉOGO
In minutul 75, schimbare, iese mijlocaș stânga Ovidiu Alexandru BIC si intra Liviu Ionuţ MIHAI II
In minutul 78, cartonas galben primit de jucatorul echipei , Alexandru Cristian ALBU
In minutul 83, schimbare, iese rezervă Denis VENTÚRA si intra Jovan MARKOVIĆ
In minutul 84, schimbare, iese atacant Jakub VOJTUŠ si intra Adrian Gheorghe ŞUT
In minutul 84, schimbare, iese extremă stânga Alexandru BUZIUC si intra Florin Vasile ACHIM
In minutul 85, cartonas galben primit de jucatorul echipei , Octavian Gabriel VÂLCEANU
In minutul 90+4, cartonas galben primit de jucatorul echipei Chindia Târgoviște, Franck Alex Neeb-Noma Blaise YAMÉOGO
In minutul 90+4, eliminare, cartonas rosu primit de jucatorul echipei Chindia Târgoviște, Franck Alex Neeb-Noma Blaise YAMÉOGO. Chindia Târgoviște va trebui sa trebui sa joace minutele ramase de jucat din aceasta partida in 10 jucatori.
In minutul 90+6, cartonas galben primit de jucatorul echipei , Adrian Gheorghe ŞUT

Meciul s-a incheiat cu scorul 1 - 0 pentru echipa .

Denis VENTÚRA
08’
26’ Ovidiu BIC
Jakub VOJTUŠ 26’
35’ Cătălin BARBU
Filip DANGUBIĆ
1 - 0 Jakub VOJTUŠ 54’
59’ Cristian NEGUȚ
Alexandru BUZIUC 61’
63’ Josip IVANČIĆ
Vadim RAȚĂ
63’ Daniel NOVAC
Denis DUMITRAȘCU
64’ Vadim RAȚĂ
George MERLOI 71’
George MERLOI
Robert Robert
72’
75’ Laurențiu CORBU
Blaise YAMÉOGO
75’ Ovidiu BIC
Liviu MIHAI II
Alexandru ALBU 78’
Jovan MARKOVIĆ
83’
Jakub VOJTUŠ
Adrian ŞUT
84’
Alexandru BUZIUC
Florin ACHIM
84’
Octavian VÂLCEANU 85’
90+4’ Blaise YAMÉOGO