0 - 1

Dinamo Bucharest - FC Voluntari - 28.06.2020 English version
Data disputării 28.06.2020 - 17:00
Arbitru Ovidiu Hațegan (Arad)
Arbitri asistenţi Octavian Șovre (Satu Mare), Sebastian Eugen Gheorghe (Suceava)
Arbitru observator Cornel Sorescu (Pitești)
Observator Eduard Alexandru (Ploiești)

Meciul din data 28.06.2020 dintre echipele Dinamo București si FC Voluntari se disputa in localitatea București pe stadionul Dinamo. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Ovidiu Hațegan (Arad) impreuna cu arbitrii asistenti Octavian Șovre (Satu Mare), Sebastian Eugen Gheorghe (Suceava).

Dinamo București: Deian Cristian SORESCU, Lukáš SKOVAJSA, Ante PULJIĆ, Mihai Cristian POPESCU, Riccardo PISCITELLI, Filip MRZLJAK, Robert Marian MOLDOVEANU, Valentin Marius LAZĂR, Ioan Constantin FILIP, Ahmed Andrei BANI Mustafa, Mattia MONTINI si rezervele: Ionuț Daniel ȘERBAN, Cătălin George STRATON, Andrei Dumitru SIN, Alexandru Ilie RĂUŢĂ, Daniel Iliuță POPA, Andreas Mircea MIHAIU, Szabolcs KILYEN, Ricardo Florin GRIGORE, Diego FABBRINI.

FC Voluntari: Claudiu BELU-IORDACHE, Valentin Alexandru COJOCARU, Mihai Cristian CĂPĂȚÂNĂ, Pablo DE LUCAS Torres, Ion GHEORGHE, Milan KOCIĆ, Aissa Bilal LAÏDOUNI, Alexandru MĂŢAN, Alexandru Ștefan PAŞCANU, Marko SIMONOVSKI, Cosmin Florin ACHIM si rezervele: Nicolás Martín GOROBSOV, Igor ARMAŞ, Ionuț BALAUR, Daniel BENZAR, ERIC de Oliveira Pereira, Victor Teodor RÂMNICEANU, Moussa SANOH, Alexandru Nicolae VLAD, Cătălin Ştefan ŢÂRĂ.

In minutul 15, cartonas galben primit de jucatorul echipei Dinamo București, Robert Marian MOLDOVEANU
In minutul 29, cartonas galben primit de jucatorul echipei Dinamo București, Ioan Constantin FILIP
In minutul 34, schimbare, iese extremă stânga Alexandru MĂŢAN si intra Daniel BENZAR
In minutul 43, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Voluntari, Claudiu BELU-IORDACHE
In minutul 46, schimbare, iese mijlocaș stânga Ahmed Andrei BANI Mustafa si intra Andrei Dumitru SIN
In minutul 46, schimbare, iese mijlocaș central Aissa Bilal LAÏDOUNI si intra Moussa SANOH
In minutul 50, jucatorul echipei Dinamo București, Ioan Constantin FILIP a primit al doilea cartonas galben si este eliminat de pe teren. Dinamo București ramane din minutul 50 in 10 jucatori.
In minutul 52, schimbare, iese mijlocaș dreapta Valentin Marius LAZĂR si intra Alexandru Ilie RĂUŢĂ
In minutul 60, schimbare, iese extremă stânga Mattia MONTINI si intra Daniel Iliuță POPA
GOOOL! Gol marcat pentru FC Voluntari de Ion GHEORGHE (extremă dreapta). In minutul 75 al partidei dintre Dinamo București si FC Voluntari, FC Voluntari deschide scorul: 0 - 1.
In minutul 78, schimbare, iese mijlocaș central Filip MRZLJAK si intra Diego FABBRINI
In minutul 78, schimbare, iese extremă dreapta Robert Marian MOLDOVEANU si intra Andreas Mircea MIHAIU
In minutul 86, schimbare, iese extremă dreapta Ion GHEORGHE si intra ERIC de Oliveira Pereira
In minutul 86, schimbare, iese atacant Marko SIMONOVSKI si intra Cătălin Ştefan ŢÂRĂ
In minutul 89, schimbare, iese rezervă Daniel BENZAR si intra Alexandru Nicolae VLAD
In minutul 90+4, cartonas galben primit de jucatorul echipei Dinamo București, Mihai Cristian POPESCU

Meciul s-a incheiat cu scorul 1 - 0 pentru echipa FC Voluntari.

Ioan FILIP 29’
34’ Alexandru MĂŢAN
Daniel BENZAR
43’ Claudiu BELU-IORDACHE
Ahmed BANI
Andrei SIN
46’
46’ Aissa Bilal LAÏDOUNI
Moussa SANOH
Ioan FILIP 50’
Valentin LAZĂR
Alexandru RĂUŢĂ
52’
Mattia MONTINI
Daniel POPA
60’
0 - 1 75’ Ion GHEORGHE
Filip MRZLJAK
Diego FABBRINI
78’
Robert MOLDOVEANU
Andreas MIHAIU
78’
86’ Ion GHEORGHE
ERIC
86’ Marko SIMONOVSKI