Arbitru George Cătălin Găman (Craiova)
Arbitri asistenţi Adrian Radu Ghinguleac (București), Adrian Popescu (Craiova)
Arbitru observator Zoltan Szekely (Baia Mare)
Observator Romulus Gabor (Hunedoara)

Meciul din data 26.06.2020 dintre echipele FC Hermannstadt si se disputa in localitatea Sibiu pe stadionul Municipal. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru George Cătălin Găman (Craiova) impreuna cu arbitrii asistenti Adrian Radu Ghinguleac (București), Adrian Popescu (Craiova).

FC Hermannstadt: Adrian Ionuț BĂLAN, Sorin Marian BUȘU, CRISTIANO Pereira Figueiredo, Ousmane Diarassouba VIERA, Alexandru VODĂ, Ionuț STOICA, Raul Marian OPRUȚ, Joálisson SANTOS Oliveira, Răzvan Ionuţ DÂLBEA, Gabriel DEBELJUH, ROMÁRIO Santos Pires si rezervele: David CAIADO Dias, YAZALDE Gomes Pinto, Daniel Vasile TĂTAR, TIAGO Miguel Monteiro de ALMEIDA, Ionuț POP, Petrișor Ionuț PETRESCU, Srdjan LUCHIN, Lucian Mihai DUMITRIU, Andrei Ioan CORDEA.

: Alexandru BUZIUC, Eugeniu CEBOTARU, Mihai DOBRESCU, Alexandru Cristian ALBU, Gabriel Eugen MATEI, David Humanes MUÑOZ, Răzvan Bogdan PATRICHE, Jakub VOJTUŠ, Octavian Gabriel VÂLCEANU, Adrian Gheorghe ŞUT, Andrei Costin ȘUȘU si rezervele: Jovan MARKOVIĆ, Bogdan ILIE, Robert ION, Giannis KONTOES, George Cristian MERLOI, Denis VENTÚRA, Florin BEJAN, Florin Vasile ACHIM.

In minutul 08, cartonas galben primit de jucatorul echipei , Adrian Gheorghe ŞUT
In minutul 09, schimbare, iese extremă dreapta Andrei Costin ȘUȘU si intra Florin Vasile ACHIM
In minutul 37, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Hermannstadt, Ousmane Diarassouba VIERA
GOOOL! Gol marcat pentru de Răzvan Bogdan PATRICHE (fundaș central). In minutul 58 al partidei dintre FC Hermannstadt si , deschide scorul: 0 - 1.
In minutul 59, schimbare, iese fundaș dreapta Alexandru VODĂ si intra TIAGO Miguel Monteiro de ALMEIDA
In minutul 60, schimbare, iese mijlocaș central Eugeniu CEBOTARU si intra Denis VENTÚRA
In minutul 60, schimbare, iese rezervă Florin Vasile ACHIM si intra George Cristian MERLOI
In minutul 60, schimbare, iese mijlocaș stânga Sorin Marian BUȘU si intra David CAIADO Dias
In minutul 65, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Hermannstadt, Raul Marian OPRUȚ
In minutul 72, schimbare, iese mijlocaș defensiv Răzvan Ionuţ DÂLBEA si intra Petrișor Ionuț PETRESCU
In minutul 72, schimbare, iese atacant Adrian Ionuț BĂLAN si intra YAZALDE Gomes Pinto
In minutul 74, schimbare, iese atacant Jakub VOJTUŠ si intra Jovan MARKOVIĆ
In minutul 75, schimbare, iese extremă stânga Alexandru BUZIUC si intra Giannis KONTOES
In minutul 81, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Hermannstadt, TIAGO Miguel Monteiro de ALMEIDA

Meciul s-a incheiat cu scorul 1 - 0 pentru echipa .

VOJTUŠ
08’ Adrian ŞUT
09’ Andrei Costin ȘUȘU
Florin ACHIM
Ousmane VIERA 37’
0 - 1 58’ Răzvan PATRICHE
Alexandru VODĂ
TIAGO ALMEIDA
59’
60’ Eugeniu CEBOTARU
Denis VENTÚRA
60’ Florin ACHIM
George MERLOI
Sorin BUŞU
David CAIADO
60’
Raul OPRUȚ 65’
Răzvan DÂLBEA
Petrișor PETRESCU
72’
Adrian BĂLAN
YAZALDE
72’
74’ Jakub VOJTUŠ
Jovan MARKOVIĆ
75’ Alexandru BUZIUC