Data disputării 06.07.2020 - 17:00
Stadion Ilie Oană
Localitatea Ploiești
Arbitru Cătălin Popa (Pitești)
Arbitri asistenţi George Florin Neacșu (Câmpulung Mus), Romulus Bârdeș (Pitești)
Arbitru observator Dan Victor Berbecaru (Rm Vâlcea)
Observator Marin Petrache (Săbăreni)

Meciul din data 06.07.2020 dintre echipele Chindia Târgoviște si FC Hermannstadt se disputa in localitatea Ploiești pe stadionul Ilie Oană. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Cătălin Popa (Pitești) impreuna cu arbitrii asistenti George Florin Neacșu (Câmpulung Mus), Romulus Bârdeș (Pitești).

Chindia Târgoviște: Andrei Dragoș ȘERBAN, Franck Alex Neeb-Noma Blaise YAMÉOGO, Vadim RAȚĂ, Andrei Ovidiu PIȚIAN, Marius Mădălin MARTAC, Denis Constantin DUMITRAȘCU, Filip DANGUBIĆ , Laurențiu Nicolae CORBU, Alexandru Constantin BENGA, Valmir BERISHA, Marian Mihai AIOANI si rezervele: Josip IVANČIĆ, Iustin Alin POPESCU, Alexandru PIFTOR, Cristian Daniel NEGUȚ, Liviu Ionuţ MIHAI II, Alexandru NEGREA, Daniel Constantin FLOREA, Cornel DINU II, Cătălin Constantin BARBU.

FC Hermannstadt: YAZALDE Gomes Pinto, Alexandru VODĂ, Ousmane Diarassouba VIERA, Ionuț STOICA, ROMÁRIO Santos Pires, Raul Marian OPRUȚ, Joálisson SANTOS Oliveira, Gabriel DEBELJUH, CRISTIANO Pereira Figueiredo, David CAIADO Dias, Răzvan Ionuţ DÂLBEA si rezervele: Adrian Ionuț BĂLAN, TIAGO Miguel Monteiro de ALMEIDA, Kévin Ramon RIMANE, Ionuț POP, Petrișor Ionuț PETRESCU, Sorin Marian BUȘU, Andrei Ioan CORDEA, Lucian Mihai DUMITRIU, Alin DOBROSAVLEVICI.

In minutul 20, cartonas galben primit de jucatorul echipei Chindia Târgoviște, Valmir BERISHA
In minutul 24, schimbare, iese fundaș dreapta Alexandru VODĂ si intra TIAGO Miguel Monteiro de ALMEIDA
In minutul 25, schimbare, iese mijlocaș stânga Andrei Dragoș ȘERBAN si intra Josip IVANČIĆ
In minutul 33, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Hermannstadt, Răzvan Ionuţ DÂLBEA
In minutul 37, cartonas galben primit de jucatorul echipei Chindia Târgoviște, Marius Mădălin MARTAC
In minutul 43, cartonas galben primit de jucatorul echipei Chindia Târgoviște, Vadim RAȚĂ
In minutul 46, schimbare, iese fundaș stânga Laurențiu Nicolae CORBU si intra Cornel DINU II
In minutul 47, cartonas galben primit de jucatorul echipei Chindia Târgoviște, Denis Constantin DUMITRAȘCU
In minutul 51, Chindia Târgoviște - FC Hermannstadt, scor 0 - 1, gol din penalty transformat pentru FC Hermannstadt de ROMÁRIO Santos Pires
In minutul 60, schimbare, iese atacant Valmir BERISHA si intra Cristian Daniel NEGUȚ
In minutul 63, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Hermannstadt, ROMÁRIO Santos Pires
In minutul 73, schimbare, iese atacant YAZALDE Gomes Pinto si intra Kévin Ramon RIMANE
In minutul 80, schimbare, iese mijlocaș central Vadim RAȚĂ si intra Daniel Constantin FLOREA
In minutul 80, schimbare, iese atacant Filip DANGUBIĆ si intra Liviu Ionuţ MIHAI II
In minutul 83, schimbare, iese mijlocaș dreapta David CAIADO Dias si intra Petrișor Ionuț PETRESCU
In minutul 83, schimbare, iese atacant Gabriel DEBELJUH si intra Adrian Ionuț BĂLAN
In minutul 89, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Hermannstadt, CRISTIANO Pereira Figueiredo

Meciul s-a incheiat cu scorul 1 - 0 pentru echipa FC Hermannstadt.

Valmir BERISHA 20’
24’ Alexandru VODĂ
TIAGO ALMEIDA
Andrei ȘERBAN
Josip IVANČIĆ
25’
33’ Răzvan DÂLBEA
Marius MARTAC 37’
Vadim RAȚĂ 43’
Laurențiu CORBU
Cornel DINU
46’
Denis DUMITRAȘCU 47’
0 - 1 51’ penalty ROMÁRIO PIRES
Valmir BERISHA
Cristian NEGUȚ
60’
63’ ROMÁRIO PIRES
73’ YAZALDE
Kévin RIMANE
Vadim RAȚĂ
Daniel FLOREA
80’
Filip DANGUBIĆ
Liviu MIHAI II
80’
83’ David CAIADO
Petrișor PETRESCU
83’ Gabriel DEBELJUH
Adrian BĂLAN
89’ CRISTIANO PEREIRA