Sepsi OSK Sfântu Gheorghe - Chindia Târgoviște - 13.07.2020 English version
Data disputării 13.07.2020 - 18:00
Localitatea Sfântu Gheorghe
Arbitru Ovidiu Hațegan (Arad)
Arbitri asistenţi Octavian Șovre (Satu Mare), Sebastian Eugen Gheorghe (Suceava)
Arbitru observator Cornel Sorescu (Pitești)
Observator Eduard Alexandru (Ploiești)

Meciul din data 13.07.2020 dintre echipele Sepsi OSK Sfântu Gheorghe si Chindia Târgoviște se disputa in localitatea Sfântu Gheorghe pe stadionul Municipal. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Ovidiu Hațegan (Arad) impreuna cu arbitrii asistenti Octavian Șovre (Satu Mare), Sebastian Eugen Gheorghe (Suceava).

Sepsi OSK Sfântu Gheorghe: Anass ACHAHBAR, Nicolae CARNAT, Gabriel Cristian VAŞVARI, Marius ȘTEFĂNESCU, Florin Bogdan ŞTEFAN, Răzvan TINCU si rezervele: Octavian Ronaldo DEACONU, Goran KARANOVIĆ.

Chindia Târgoviște: Ovidiu Alexandru BIC, Andrei Dragoș ȘERBAN, Andrei Ovidiu PIȚIAN, Marius Mădălin MARTAC, Laurențiu Nicolae CORBU, Alexandru Constantin BENGA, Marian Mihai AIOANI si rezervele: Josip IVANČIĆ.

In minutul 12, cartonas galben primit de jucatorul echipei Sepsi OSK Sfântu Gheorghe, Marius ȘTEFĂNESCU
In minutul 30, cartonas galben primit de jucatorul echipei Chindia Târgoviște, Josip IVANČIĆ
In minutul 34, cartonas galben primit de jucatorul echipei Chindia Târgoviște, Vadim RAȚĂ
In minutul 34, jucatorul echipei Chindia Târgoviște, Josip IVANČIĆ a primit al doilea cartonas galben si este eliminat de pe teren. Chindia Târgoviște ramane din minutul 34 in 10 jucatori.
In minutul 37, cartonas galben primit de jucatorul echipei Sepsi OSK Sfântu Gheorghe, Octavian Ronaldo DEACONU
In minutul 57, schimbare, iese mijlocaș stânga Andrei Dragoș ȘERBAN si intra Filip DANGUBIĆ
In minutul 57, schimbare, iese Vadim RAȚĂ si intra Franck Alex Neeb-Noma Blaise YAMÉOGO
In minutul 60, cartonas galben primit de jucatorul echipei Chindia Târgoviște, Filip DANGUBIĆ
In minutul 70, schimbare, iese si intra Dylan Armando FLORES Knowles
In minutul 81, schimbare, iese extremă stânga Nicolae CARNAT si intra Balázs CSISZÉR
GOOOL! Gol marcat pentru de (). In minutul 85 al partidei dintre Sepsi OSK Sfântu Gheorghe si Chindia Târgoviște, reuseste egalarea, scorul devine 0 - 0.
In minutul 87, schimbare, iese mijlocaș central Gabriel Cristian VAŞVARI si intra Lóránt KOVÁCS
In minutul 90+3, cartonas galben primit de jucatorul echipei Chindia Târgoviște, Filip DANGUBIĆ

Meciul s-a incheiat cu scorul egal 0 - 0.

Marius ȘTEFĂNESCU 12’
30’ Josip IVANČIĆ
34’ Vadim RAȚĂ
34’ Josip IVANČIĆ
Ronaldo DEACONU 37’
57’ Andrei ȘERBAN
57’ Vadim RAȚĂ
Blaise YAMÉOGO
60’ Filip DANGUBIĆ

Dylan FLORES
70’
Nicolae CARNAT
Balázs CSISZÉR
81’
0 - 0
Gabriel VAȘVARI
Lóránt KOVÁCS
87’
87’
90+3’ Filip DANGUBIĆ