Arbitru Adrian Viorel Cojocaru (Galați)
Arbitri asistenţi Andrei Constantinescu (București) Alexandru Vodă (Alba Iulia)
Arbitru observator Irina Mîrț (București)
Observator Paul Alexandru Mincu (București)

Meciul din data 17.07.2020 dintre echipele si FC Voluntari se disputa in localitatea Clinceni pe stadionul Academica. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Adrian Viorel Cojocaru (Galați) impreuna cu arbitrii asistenti Andrei Constantinescu (București) Alexandru Vodă (Alba Iulia).

: Adrian Gheorghe ŞUT, Octavian Gabriel VÂLCEANU, David Humanes MUÑOZ, George Cristian MERLOI, Jovan MARKOVIĆ, Gabriel Eugen MATEI, Mihai DOBRESCU, Eugeniu CEBOTARU, Alexandru BUZIUC, Florin BEJAN, Alexandru Cristian ALBU si rezervele: Giannis KONTOES, Jakub VOJTUŠ, Denis VENTÚRA, Răzvan Bogdan PATRICHE, Bogdan ILIE, Robert ION, Florin Vasile ACHIM, Andrei Costin ȘUȘU.

FC Voluntari: Cosmin Florin ACHIM, Alexandru Nicolae VLAD, Moussa SANOH, Marko SIMONOVSKI, Alexandru Ștefan PAŞCANU, Alexandru MĂŢAN, Ion GHEORGHE, Valentin Alexandru COJOCARU, Mihai Cristian CĂPĂȚÂNĂ, Pablo DE LUCAS Torres, Claudiu BELU-IORDACHE si rezervele: Alexandru TUDORIE, Andraž STRUNA, Aissa Bilal LAÏDOUNI, ERIC de Oliveira Pereira, Nicolás Martín GOROBSOV, Igor ARMAŞ, Daniel BENZAR.

In minutul 12, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Voluntari, Pablo DE LUCAS Torres
In minutul 38, schimbare, iese mijlocaș central Eugeniu CEBOTARU si intra Adrian Gheorghe ŞUT
GOOOL! Gol marcat pentru de Adrian Gheorghe ŞUT (mijlocaș stânga). In minutul 38 al partidei dintre si FC Voluntari, deschide scorul: 1 - 0.
In minutul 44, cartonas galben primit de jucatorul echipei , David Humanes MUÑOZ
In minutul 46, schimbare, iese extremă dreapta George Cristian MERLOI si intra Florin Vasile ACHIM
In minutul 46, schimbare, iese atacant Marko SIMONOVSKI si intra Alexandru TUDORIE
In minutul 56, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Voluntari, Claudiu BELU-IORDACHE
In minutul 56, schimbare, iese mijlocaș stânga Ion GHEORGHE si intra Aissa Bilal LAÏDOUNI
GOOOL! Gol marcat pentru de Jovan MARKOVIĆ (atacant). In minutul 61 al partidei dintre si FC Voluntari, scorul devine 2 - 0.
In minutul 61, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Voluntari, Moussa SANOH
In minutul 63, schimbare, iese mijlocaș dreapta Moussa SANOH si intra Vlad Călin MORAR
In minutul 68, schimbare, iese mijlocaș central Eugeniu CEBOTARU si intra Denis VENTÚRA
In minutul 68, schimbare, iese mijlocaș defensiv Pablo DE LUCAS Torres si intra Nicolás Martín GOROBSOV
In minutul 69, schimbare, iese mijlocaș central Alexandru MĂŢAN si intra ERIC de Oliveira Pereira
In minutul 70, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Voluntari, Nicolás Martín GOROBSOV
In minutul 74, schimbare, iese atacant Jovan MARKOVIĆ si intra Robert ION
In minutul 75, schimbare, iese rezervă ERIC de Oliveira Pereira si intra Alexandru TUDORIE
GOOOL! Gol marcat pentru FC Voluntari de Alexandru TUDORIE (rezervă). In minutul 75 al partidei dintre si FC Voluntari, scorul devine 2 - 1.
In minutul 80, cartonas galben primit de jucatorul echipei , Alexandru BUZIUC
In minutul 80, schimbare, iese extremă stânga Alexandru BUZIUC si intra Giannis KONTOES
In minutul 85, cartonas galben primit de jucatorul echipei , Octavian Gabriel VÂLCEANU
In minutul 85+4, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Voluntari, Mihai Cristian CĂPĂȚÂNĂ

Meciul s-a incheiat cu scorul 2 - 1 pentru echipa .

SIMONOVSKI
12’ Pablo DE LUCAS
Eugeniu CEBOTARU
Adrian ŞUT
38’
1 - 0 Adrian ŞUT 38’
Humanes MUNOZ 44’
George MERLOI
Florin ACHIM
46’
46’ Marko SIMONOVSKI
Alexandru TUDORIE
56’ Claudiu BELU-IORDACHE
56’ Ion GHEORGHE
Aissa Bilal LAÏDOUNI
2 - 0 Jovan MARKOVIĆ 61’
61’ Moussa SANOH
63’ Moussa SANOH
Vlad MORAR
Denis VENTÚRA
68’
68’ Pablo DE LUCAS
Nicolás GOROBSOV
69’ Alexandru MĂŢAN
ERIC
70’ Nicolás GOROBSOV
Jovan MARKOVIĆ
Robert Robert
74’
75’ ERIC
2 - 1 75’ Alexandru TUDORIE
Alexandru BUZIUC 80’
Alexandru BUZIUC
Giannis KONTOES
80’
Octavian VÂLCEANU 85’
85+4’ Mihai CĂPĂȚÂNĂ