Arbitru Istvan Kovacs (Carei)
Arbitri asistenţi Vasile Marinescu (București), Ovidiu Artene Vaslui)
Arbitru observator Florin Ovidiu Mazilu (Satu Mare)
Observator Eduard Alexandru (Ploiești)

Meciul din data 25.07.2020 dintre echipele Viitorul Constanța si Chindia Târgoviște se disputa in localitatea Ovidiu pe stadionul Central. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Istvan Kovacs (Carei) impreuna cu arbitrii asistenti Vasile Marinescu (București), Ovidiu Artene Vaslui).

Viitorul Constanța: Louis MUNTEANU, Sebastian MLADEN, Gabriel Cristian IANCU, Virgil Eugen GHIȚĂ, Bradley DE NOOIJER, Cătălin Vasile CĂBUZ, Andrei Virgil CIOBANU, Andrei Viorel ARTEAN, Vlad Alexandru ACHIM si rezervele: Darius GROSU, Árpád Ors György TORDAI, Rivaldo Vítor Borba Ferreira Júnior RIVALDINHO, Alexi Paul PITU, Paul Alexandru IACOB, Marco DULCA, Tiberiu Ionuț CĂPUȘĂ, Carlo CASAP.

Chindia Târgoviște: Vadim RAȚĂ, Marian Mihai AIOANI, Daniel Constantin FLOREA, Andrei Ovidiu PIȚIAN, Alexandru PIFTOR, Cristian Daniel NEGUȚ, Marius Mădălin MARTAC, Denis Constantin DUMITRAȘCU, Ovidiu Alexandru BIC, Laurențiu Nicolae CORBU, Alexandru Constantin BENGA si rezervele: Franck Alex Neeb-Noma Blaise YAMÉOGO, Andrei Dragoș ȘERBAN, Dinu MOLDOVAN, Liviu Ionuţ MIHAI II, Adrian IONIȚĂ, Cornel DINU II, Bradley DIALLO, Filip DANGUBIĆ , Valmir BERISHA.

GOOOL! Gol marcat pentru Viitorul Constanța de George Dănuț GANEA (). In minutul 42 al partidei dintre Viitorul Constanța si Chindia Târgoviște, Viitorul Constanța deschide scorul: 1 - 0.
In minutul 46, schimbare, iese extremă dreapta Alexandru PIFTOR si intra Franck Alex Neeb-Noma Blaise YAMÉOGO
In minutul 58, schimbare, iese mijlocaș central Denis Constantin DUMITRAȘCU si intra Liviu Ionuţ MIHAI II
In minutul 59, schimbare, iese mijlocaș central Ovidiu Alexandru BIC si intra Valmir BERISHA
In minutul 59, schimbare, iese rezervă Tiberiu Ionuț CĂPUȘĂ si intra Carlo CASAP
In minutul 59, schimbare, iese mijlocaș dreapta Andrei Virgil CIOBANU si intra Paul Alexandru IACOB
In minutul 59, schimbare, iese extremă stânga Louis MUNTEANU si intra Rivaldo Vítor Borba Ferreira Júnior RIVALDINHO
GOOOL! Gol marcat pentru Viitorul Constanța de Gabriel Cristian IANCU (extremă dreapta). In minutul 62 al partidei dintre Viitorul Constanța si Chindia Târgoviște, scorul devine 2 - 0.
GOOOL! Gol marcat pentru Chindia Târgoviște de Daniel Constantin FLOREA (atacant). In minutul 65 al partidei dintre Viitorul Constanța si Chindia Târgoviște, scorul devine 2 - 1.
In minutul 68, schimbare, iese George Dănuț GANEA si intra Alexi Paul PITU
In minutul 69, schimbare, iese rezervă Alexi Paul PITU si intra George Dănuț GANEA
GOOOL! Gol marcat pentru Viitorul Constanța de Rivaldo Vítor Borba Ferreira Júnior RIVALDINHO (rezervă). In minutul 71 al partidei dintre Viitorul Constanța si Chindia Târgoviște, scorul devine 3 - 1.
In minutul 74, schimbare, iese rezervă Bradley DIALLO si intra Andrei Ovidiu PIȚIAN
In minutul 74, schimbare, iese mijlocaș central Vadim RAȚĂ si intra Filip DANGUBIĆ
In minutul 74, schimbare, iese fundaș stânga Andrei Ovidiu PIȚIAN si intra Bradley DIALLO

Meciul s-a incheiat cu scorul 4 - 1 pentru echipa Viitorul Constanța.

1 - 0 George GANEA 42’
46’ Alexandru PIFTOR
Blaise YAMÉOGO
58’ Denis DUMITRAȘCU