CFR 1907 Cluj - FC Hermannstadt - 13.09.2020 English version
Data disputării 13.09.2020 - 21:30
Localitatea Cluj
Arbitru Ovidiu Hațegan (Arad)
Arbitri asistenţi Octavian Șovre (Satu Mare), Sebastian Eugen Gheorghe (Suceava)
Arbitru observator Iosif Olah (Sf Gheorghe)

Meciul din data 13.09.2020 dintre echipele CFR 1907 Cluj si FC Hermannstadt se disputa in localitatea Cluj pe stadionul Dr. Constantin Rădulescu. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Ovidiu Hațegan (Arad) impreuna cu arbitrii asistenti Octavian Șovre (Satu Mare), Sebastian Eugen Gheorghe (Suceava).

CFR 1907 Cluj: Mihai Cătălin BORDEIANU, Cristian Emanuel BĂLGRĂDEAN, Mário Jorge Malico Paulino CAMORA, Mike CESTOR Botuli, Valentin Ionuţ COSTACHE, Gabriel DEBELJUH, Cătălin Mihai ITU, PAULO VINÍCIUS de Souza Nascimento, Mateo SUŠIĆ, Mario Junior RONDÓN Fernández, Damjan ĐOKOVIĆ si rezervele: .

FC Hermannstadt: ROMÁRIO Santos Pires, Ousmane Diarassouba VIERA, Andrei SÂNTEAN, Ionuț STOICA, Petrișor Ionuț PETRESCU, Raul Marian OPRUȚ, Joálisson SANTOS Oliveira, CRISTIANO Pereira Figueiredo, Răzvan Ionuţ DÂLBEA, Adrian Ionuț BĂLAN, Claudiu BELU-IORDACHE si rezervele: .

In minutul 07, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Hermannstadt, Ousmane Diarassouba VIERA
In minutul 46, schimbare, iese mijlocaș dreapta Cătălin Mihai ITU si intra Adrian Constantin ALEXANDRU-PĂUN
In minutul 57, schimbare, iese extremă stânga Valentin Ionuţ COSTACHE si intra Claudiu Adrian Mihai PETRILA
In minutul 63, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Hermannstadt, Andrei SÂNTEAN
In minutul 64, schimbare, iese mijlocaș central Andrei SÂNTEAN si intra Lucian Mihai DUMITRIU
In minutul 64, schimbare, iese atacant Adrian Ionuț BĂLAN si intra Goran KARANOVIĆ
In minutul 65, schimbare, iese extremă dreapta Petrișor Ionuț PETRESCU si intra David CAIADO Dias
GOOOL! Gol marcat pentru CFR 1907 Cluj de PAULO VINÍCIUS de Souza Nascimento (fundaș central). In minutul 66 al partidei dintre CFR 1907 Cluj si FC Hermannstadt, CFR 1907 Cluj deschide scorul: 1 - 0.
In minutul 74, schimbare, iese extremă dreapta Gabriel DEBELJUH si intra Billel OMRANI
In minutul 80, schimbare, iese mijlocaș dreapta ROMÁRIO Santos Pires si intra Fábio FORTES Moreira
In minutul 88, schimbare, iese mijlocaș central Mihai Cătălin BORDEIANU si intra Ovidiu Ștefan HOBAN
In minutul 88, schimbare, iese atacant Mario Junior RONDÓN Fernández si intra Andrei Andonie BURCĂ
In minutul 90+2, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Hermannstadt, Joálisson SANTOS Oliveira

Meciul s-a incheiat cu scorul 1 - 0 pentru echipa CFR 1907 Cluj.

BĂLAN
07’ Ousmane VIERA
Cătălin ITU
Adrian ALEXANDRU-PĂUN
46’
Valentin COSTACHE
Claudiu PETRILA
57’
63’ Andrei SÂNTEAN
64’ Andrei SÂNTEAN
Lucian DUMITRIU
64’ Adrian BĂLAN
Goran KARANOVIĆ
65’ Petrișor PETRESCU