Localitatea Sfântu Gheorghe
Arbitru Horia Gabriel Mladinovici (București)
Arbitri asistenţi Daniel Mitruți (Craiova), Bogdan Gheorghe (București)
Arbitru observator Marian Dorobanțu (Buzău)

Meciul din data 03.10.2020 dintre echipele Sepsi OSK Sfântu Gheorghe si FC Argeș Pitești se disputa in localitatea Sfântu Gheorghe pe stadionul Municipal. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Horia Gabriel Mladinovici (București) impreuna cu arbitrii asistenti Daniel Mitruți (Craiova), Bogdan Gheorghe (București).

Sepsi OSK Sfântu Gheorghe: Gabriel Cristian VAŞVARI, Marius ȘTEFĂNESCU, Rachid Ahmed BOUHENNA, Radoslav Bonchev DIMITROV, George DRAGOMIR, István Sándor FÜLÖP, Cătălin Gheorghiță GOLOFCA, Bogdan Alexandru MITREA, Roland NICZULY, Bryan NOUVIER, Pavol ŠAFRANKO si rezervele: .

FC Argeș Pitești: Andrei PREPELIȚĂ, Nicolae Constantin MUȘAT, Derlis David Meza Colli, Gabriel Eugen MATEI, Cephas MALELE, Mihai Daniel LECA, Georgian HONCIU, Robert Ionuț GRECU, Sylvain Boris Nabil DESLANDES, Flavius Dănuţ CROITORU, Andre Jose COZMA si rezervele: .

In minutul 01, schimbare, iese mijlocaș stânga Andre Jose COZMA si intra Andrei Cristian BLEJDEA
In minutul 09, schimbare, iese mijlocaș central George DRAGOMIR si intra Florin Flavius PURECE
In minutul 46, schimbare, iese mijlocaș dreapta Bryan NOUVIER si intra Adnan AGANOVIĆ
In minutul 58, Sepsi OSK Sfântu Gheorghe - FC Argeș Pitești, scor 1 - 0, gol din penalty transformat pentru Sepsi OSK Sfântu Gheorghe de István Sándor FÜLÖP
In minutul 67, schimbare, iese extremă stânga Georgian HONCIU si intra Gabriel Mihai DEAC
In minutul 67, schimbare, iese Andrei Cristian BLEJDEA si intra Sergio MARAKIS
In minutul 67, schimbare, iese mijlocaș central Andrei PREPELIȚĂ si intra Ionuț Eugen NĂSTĂSIE
In minutul 68, cartonas galben primit de jucatorul echipei Sepsi OSK Sfântu Gheorghe, Gabriel Cristian VAŞVARI
In minutul 75, cartonas galben primit de jucatorul echipei Sepsi OSK Sfântu Gheorghe, Cătălin Gheorghiță GOLOFCA
In minutul 77, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Argeș Pitești, Robert Ionuț GRECU
In minutul 78, schimbare, iese mijlocaș central István Sándor FÜLÖP si intra Anass ACHAHBAR
In minutul 78, schimbare, iese extremă dreapta Cătălin Gheorghiță GOLOFCA si intra Lóránd Levente FÜLÖP
In minutul 88, schimbare, iese Sergio MARAKIS si intra Mediop NDIAYE
In minutul 89, schimbare, iese Florin Flavius PURECE si intra Răzvan TINCU

Meciul s-a incheiat cu scorul 1 - 0 pentru echipa Sepsi OSK Sfântu Gheorghe.

MALELE
01’ Andre Jose COZMA
Andrei BLEJDEA
George DRAGOMIR
Florin PURECE
09’
Bryan NOUVIER
Adnan AGANOVIĆ
46’
1 - 0 penalty István FÜLÖP 58’
67’ Georgian HONCIU
Gabriel Mihai DEAC
67’ Andrei BLEJDEA
Sergio MARAKIS
67’ Andrei PREPELIȚĂ
Ionuț NĂSTĂSIE
Gabriel VAȘVARI 68’
Cătălin GOLOFCA 75’
77’ Robert Ionuț GRECU