FC Hermannstadt - FCM UTA Arad - 18.10.2020 English version
Data disputării 18.10.2020 - 18:45
Localitatea Sibiu
Arbitru Horia Gabriel Mladinovici (București)
Arbitri asistenţi Ciprian Florin Danșa (Satu Mare), Mihai Marius Marica (Bistrița)
Arbitru observator Marian Salomir (Cluj)

Meciul din data 18.10.2020 dintre echipele FC Hermannstadt si FCM UTA Arad se disputa in localitatea Sibiu pe stadionul Municipal. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Horia Gabriel Mladinovici (București) impreuna cu arbitrii asistenti Ciprian Florin Danșa (Satu Mare), Mihai Marius Marica (Bistrița).

FC Hermannstadt: Lucian BUZAN, Bright Christopher ADDAE, Claudiu BELU-IORDACHE, CRISTIANO Pereira Figueiredo, Fábio FORTES Moreira, David MAYORAL, Joálisson SANTOS Oliveira, Raul Marian OPRUȚ, Ionuț STOICA, Ousmane Diarassouba VIERA, ROMÁRIO Santos Pires si rezervele: .

FCM UTA Arad: Denis RUSU, Ciprian RUS, Simon RRUMBULLAKU, Marian PLEAȘCĂ, Neluț Stelian ROȘU, David Raul MICULESCU, Damian Daniel ISAC, Florin IACOB, Adrian Ioan HORA, Alexandru Constantin BENGA, Alexandru Cristian ALBU si rezervele: .

GOOOL! Gol marcat pentru FC Hermannstadt de Bright Christopher ADDAE (mijlocaș central). In minutul 05 al partidei dintre FC Hermannstadt si FCM UTA Arad, FC Hermannstadt deschide scorul: 1 - 0.
In minutul 30, schimbare, iese fundaș dreapta Marian PLEAȘCĂ si intra Sorin BUŞTEA
In minutul 37, schimbare, iese fundaș dreapta Claudiu BELU-IORDACHE si intra David CAIADO Dias
In minutul 38, schimbare, iese mijlocaș dreapta Lucian BUZAN si intra Ángel BASTOS Teijeira
In minutul 59, schimbare, iese atacant Fábio FORTES Moreira si intra Goran KARANOVIĆ
In minutul 67, schimbare, iese mijlocaș dreapta David Raul MICULESCU si intra Dragoș Sebastian TESCAN
In minutul 67, schimbare, iese atacant Ciprian RUS si intra Valentin BUHĂCIANU
In minutul 72, schimbare, iese mijlocaș central Bright Christopher ADDAE si intra Baba ALHASSAN
In minutul 73, schimbare, iese atacant David MAYORAL si intra Andrei SÂNTEAN
GOOOL! Gol marcat pentru FCM UTA Arad de Adrian Ioan HORA (atacant). In minutul 75 al partidei dintre FC Hermannstadt si FCM UTA Arad, FCM UTA Arad reuseste egalarea, scorul devine 1 - 1.
In minutul 80, cartonas galben primit de jucatorul echipei FCM UTA Arad, Adrian Ioan HORA
In minutul 87, schimbare, iese mijlocaș central Neluț Stelian ROȘU si intra Vlad Călin MORAR
In minutul 87, schimbare, iese mijlocaș stânga Denis RUSU si intra Călin POPESCU