Data disputării 02.11.2020 - 21:00
Arbitru Andrei Florin Chivluete (București
Arbitri asistenţi Andrei Constantinescu (București) Bogdan Velicu (București)
Arbitru observator Aron Huzu (Sibiu)

Meciul din data 02.11.2020 dintre echipele Chindia Târgoviște si Fotbal Club FCSB se disputa in localitatea Giurgiu pe stadionul Marin Anastasovici. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Andrei Florin Chivluete (București impreuna cu arbitrii asistenti Andrei Constantinescu (București) Bogdan Velicu (București).

Chindia Târgoviște: Daniel POPA, Franck Alex Neeb-Noma Blaise YAMÉOGO, Marian Mihai AIOANI, Fomba BOURAMA, Tiberiu Ionuț CĂPUȘĂ, Marco DULCA, Daniel Constantin FLOREA, Paul Alexandru IACOB, Cristian Daniel NEGUȚ, Andrei Ovidiu PIȚIAN, Vadim RAȚĂ si rezervele: .

Fotbal Club FCSB: Ionuț Daniel VÂNĂ, Andrei Daniel VLAD, Florin Lucian TĂNASE, Valentin Alexandru SIMION, Ionuţ Constantin PANŢÂRU, Darius Dumitru OLARU, Olimpiu Vasile MORUȚAN, George Andrei MIRON, Dennis MAN, Iulian Lucian CRISTEA, Valentin Iulian CREȚU si rezervele: .

GOOOL! Gol marcat pentru Fotbal Club FCSB de Iulian Lucian CRISTEA (fundaș central). In minutul 23 al partidei dintre Chindia Târgoviște si Fotbal Club FCSB, Fotbal Club FCSB deschide scorul: 0 - 1.
In minutul 46, schimbare, iese mijlocaș dreapta Ionuț Daniel VÂNĂ si intra Sergiu Florin BUȘ
In minutul 46, schimbare, iese mijlocaș central Valentin Alexandru SIMION si intra Adrian Gheorghe ŞUT
GOOOL! Gol marcat pentru Fotbal Club FCSB de Florin Lucian TĂNASE (mijlocaș stânga). In minutul 56 al partidei dintre Chindia Târgoviște si Fotbal Club FCSB, scorul devine 0 - 2.
In minutul 57, schimbare, iese fundaș stânga Ionuţ Constantin PANŢÂRU si intra Ovidiu Marian POPESCU
In minutul 58, cartonas galben primit de jucatorul echipei Fotbal Club FCSB, Florin Lucian TĂNASE
In minutul 71, schimbare, iese mijlocaș stânga Franck Alex Neeb-Noma Blaise YAMÉOGO si intra Mihai Alexandru NEICUȚESCU
In minutul 71, schimbare, iese extremă stânga Daniel Constantin FLOREA si intra Valmir BERISHA
In minutul 77, schimbare, iese atacant Darius Dumitru OLARU si intra Răzvan Constantin OAIDĂ
In minutul 85, schimbare, iese mijlocaș central Marco DULCA si intra Cristian Georgian CHERCHEZ
In minutul 86, schimbare, iese mijlocaș dreapta Cristian Daniel NEGUȚ si intra Cosmin Gabriel ATANASE
In minutul 90+2, schimbare, iese fundaș dreapta Tiberiu Ionuț CĂPUȘĂ si intra Marius Mădălin MARTAC
In minutul 90+2, schimbare, iese mijlocaș stânga Florin Lucian TĂNASE si intra Alexandru BUZIUC

Meciul s-a incheiat cu scorul 2 - 0 pentru echipa Fotbal Club FCSB.