Stadion Ion Oblemenco
Localitatea Craiova
Arbitru Cătălin Popa (Pitești)
Arbitri asistenţi Valentin Avram (București), George Florin Neacșu

Meciul din data 06.11.2020 dintre echipele CS Universitatea Craiova si Chindia Târgoviște se disputa in localitatea Craiova pe stadionul Ion Oblemenco. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Cătălin Popa (Pitești) impreuna cu arbitrii asistenti Valentin Avram (București), George Florin Neacșu.

CS Universitatea Craiova: Stephane ACKA, Ștefan BAIARAM, Ovidiu Alexandru BIC, Marius Marcel CONSTANTIN, Mihai Cristian CĂPĂȚÂNĂ, Ionuț MITRAN, Dan Nicolae NISTOR, Paul PAPP, Reagy Baah OFOSU, Mirko PIGLIACELLI, Alexandru TUDORIE si rezervele: .

Chindia Târgoviște: Cristian Daniel NEGUȚ, Vadim RAȚĂ, Daniel POPA, Paul Alexandru IACOB, Daniel Constantin FLOREA, Tiberiu Ionuț CĂPUȘĂ, Fomba BOURAMA, Marian Mihai AIOANI, Marco DULCA, Denis Constantin DUMITRAȘCU si rezervele: .

In minutul 30, CS Universitatea Craiova - Chindia Târgoviște, scor 0 - 1, gol din penalty transformat pentru Chindia Târgoviște de Daniel POPA
In minutul 46, schimbare, iese atacant Alexandru TUDORIE si intra Ivan MAMUT
In minutul 46, schimbare, iese mijlocaș stânga Mihai Cristian CĂPĂȚÂNĂ si intra Cristian BĂRBUȚ
In minutul 46, schimbare, iese extremă dreapta Ștefan BAIARAM si intra Andrei Virgil IVAN
In minutul 48, cartonas galben primit de jucatorul echipei Chindia Târgoviște, Marian Mihai AIOANI
In minutul 60, schimbare, iese extremă stânga Reagy Baah OFOSU si intra George CÂMPANU
In minutul 66, schimbare, iese fundaș dreapta Ionuț MITRAN si intra Ștefan Marinel VLĂDOIU
In minutul 68, schimbare, iese atacant Daniel Constantin FLOREA si intra Franck Alex Neeb-Noma Blaise YAMÉOGO
In minutul 75, cartonas galben primit de jucatorul echipei Chindia Târgoviște, Cristian Daniel NEGUȚ
In minutul 86, schimbare, iese Marius Mădălin MARTAC si intra Fomba BOURAMA
In minutul 88, schimbare, iese atacant Daniel POPA si intra Mihai Alexandru COSTEA

Meciul s-a incheiat cu scorul 1 - 0 pentru echipa Chindia Târgoviște.