Chindia Târgoviște - Sepsi OSK Sfântu Gheorghe - 23.11.2020 English version
Data disputării 23.11.2020 - 18:30
Arbitru Marcel Bârsan (București)
Arbitri asistenţi Mircea Orbuleț (București) Florin Păunescu (Rm Vâlcea)

Meciul din data 23.11.2020 dintre echipele Chindia Târgoviște si Sepsi OSK Sfântu Gheorghe se disputa in localitatea Giurgiu pe stadionul Marin Anastasovici. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Marcel Bârsan (București) impreuna cu arbitrii asistenti Mircea Orbuleț (București) Florin Păunescu (Rm Vâlcea).

Chindia Târgoviște: Daniel POPA, Vadim RAȚĂ, Andrei Ovidiu PIȚIAN, Cristian Daniel NEGUȚ, Paul Alexandru IACOB, Daniel Constantin FLOREA, Denis Constantin DUMITRAȘCU, Marco DULCA, Tiberiu Ionuț CĂPUȘĂ, Fomba BOURAMA, Marian Mihai AIOANI si rezervele: .

Sepsi OSK Sfântu Gheorghe: Florin Bogdan ŞTEFAN, Gabriel Cristian VAŞVARI, Răzvan TINCU, Florin Flavius PURECE, Claudiu Adrian Mihai PETRILA, Cătălin Gheorghiță GOLOFCA, Boubacar FOFANA, Jesus FERNANDES, Radoslav Bonchev DIMITROV, Admir BAJROVIC si rezervele: .

In minutul 25, cartonas galben primit de jucatorul echipei Chindia Târgoviște, Vadim RAȚĂ
GOOOL! Gol marcat pentru Chindia Târgoviște de Marco DULCA (mijlocaș central). In minutul 39 al partidei dintre Chindia Târgoviște si Sepsi OSK Sfântu Gheorghe, Chindia Târgoviște deschide scorul: 1 - 0.
In minutul 56, cartonas galben primit de jucatorul echipei Sepsi OSK Sfântu Gheorghe, Cătălin Gheorghiță GOLOFCA
In minutul 60, cartonas galben primit de jucatorul echipei Chindia Târgoviște, Marco DULCA
In minutul 64, cartonas galben primit de jucatorul echipei Chindia Târgoviște, Daniel Constantin FLOREA
GOOOL! Gol marcat pentru Sepsi OSK Sfântu Gheorghe de Anass ACHAHBAR (). In minutul 77 al partidei dintre Chindia Târgoviște si Sepsi OSK Sfântu Gheorghe, Sepsi OSK Sfântu Gheorghe reuseste egalarea, scorul devine 1 - 1.