Liga 1
Romanian Soccer  Cauta in Romanian Soccer
Romanian Soccer
Nationala Romaniei
 

FOTBAL INTERNATIONAL

-

UK Anglia:Premier League

-

Clasament Premier League

-

Clasament Championship

-

IT Italia: Serie A

-

Clasament Serie A Italia

-

Clasament Serie B Italia

-

SP Spain:Primera División

-

Clasament Primera Division

-

DE Germania: Bundesliga

-

Clasament Bundesliga

-

Clasament Zweite Bundesliga

-

FR Franta: Ligue 1

-

Clasament Ligue 1

-

PO Portugalia: Liga Sagres

-

Clasament Portugalia

-

OL Olanda: Eredivisie

-

Clasament Olanda

-

BE Belgia: Jupiler League

-

Clasament Belgia

-

TU Turcia: Süper Lig

-

Clasament Turcia

-

GR Grecia:Ethniki Katigoria

-

RU Rusia: Premier League

-

Clasament Rusia

-

UC Ucraina: Vyscha Liga

-

ball America de Sud

-

ball Africa

-

Cupa Africii pe Natiuni

-

ball Asia

-


Pronosticuri 22.02.2019 - 15:52

Biletul zilei la pariuri - 22.02.2019

Biletul zilei la pariuri - 21.02.2019
RomanianSoccer vă prezintă mai jos biletul zilei din fotbal de vineri, 22 februarie 2019, format din două meciuri, unul din campionatul Turciei (Süper Lig), iar al doilea din campionatul Angliei (Premier League).

Çaykur Rizespor - Yeni Malatyaspor

De la ora 17:30 se va disputa pe stadionul "Yeni Rize Şehir" din Rize, meciul Çaykur Rizespor - Yeni Malatyaspor, în etapa a 23-a din Süper Lig. Rizespor a încheiat anul 2018 cu o înfrângere, 1-4 în deplasare cu Trabzonspor şi pe un loc retrogradabil, însă a reuşit să-şi revină în 2019, câştigând 13p din 15 posibile! "Karadeniz Atmacası" au câştigat cu Kasımpaşa (1-0), Akhisar (3-1), Erzurum (1-0) şi Bursaspor (2-0) şi au remizat cu Antalyaspor (1-1). Echipa antrenată de Okan Buruk este după 22 etape disputate pe locul 13 în clasament, având 25p, însă are doar 1p în plus faţă de Ankaragücü, prima formaţie aflată pe un loc retrogradabil. Malatyaspor a câştigat doar 5p în 2019, având o victorie cu Göztepe İzmir (3-2), 2 remize cu Kayserispor (1-1) şi Konyaspor (1-1) şi 2 înfrângeri cu Fenerbahçe (2-3) şi Beşiktaş (1-2). Echipa antrenată de Erol Bulut este totuşi pe un loc 5, ultimul de Europa League şi are mare nevoie de o victorie, pentru că are doar 1p avans faţă de Trabzonspor, iar în etapa următoare va juca cu lidera İstanbul Başakşehir. Gazdele nu-l pot folosi doar pe Davide Petrucci, care este accidentat, însă oaspeţii au mari probleme de lot, Adem Büyük fiind suspendat, iar Yiğithan Güveli, Issiar Dia, Michaël Pereira, Thievy Bifouma şi Ömer Şişmanoğlu sunt accidentaţi, iar Rahman Çağıran este incert. Va reveni după o accidentare     Aboubakar Kamara.

West Ham United - Fulham FC

După ce a învins-o acasă pe Arsenal cu 1-0, West Ham United a intrat într-o criză de rezultate, fiind învinsă de Bournemouth (0-2) şi Wolverhampton (0-3) şi terminând la egalitate cu FC Liverpool (1-1) şi Crystal Palace (1-1). "Ciocănarii" au mai avut un eşec în Cupa Angliei, undeau fost eliminaţi de AFC Wimbledon (2-4). După 26 de etape disputate în Premier League, echipa antrenată de Manuel Pellegrini, este exact la mijlocul clasamentului, cu 33p. WHU este la 9p de linia retrogradării, însă ar cam fi timpul să şi câştige, pentru că va juca cu un adversar care probabil va reveni în Championship, iar în etapa următoare o va întâlni pe Manchester City. Fulham este după 26 etape disputate pe locul 19 în clasament, având 17p. "The Cottagers" sunt la 8p de Newcastle United şi Cardiff City, echipe care se află deasupa liniei retrogradării, cu 25p. Echipa antrenată de Claudio Ranieri a câştigat 4 meciuri în tot sezonul şi vine după 2 înfrângeri în care nu a marcat niciun gol, cu Crystal Palace (0-2) şi Manchester United (0-3). Pentru Fulham nu este încă totul pierdut, dar ar avea nevoie de 6p în următoarele 2 meciuri, cu West Ham United şi FC Southampton. În tur, Fulham a pierdut acasă cu WHU, scor 0-2. Gazdele nu pot conta pe Winston Reid, Carlos Sánchez, Andriy Yarmolenko, Jack Wilshere şi Fabián Balbuena, care sunt accidentaţi, în timp ce Manuel Lanzini şi Samir Nasri sunt incerţi. La oaspeţi Alfie Mawson şi Marcus Bettinelli sunt accidentaţi iar Lazar Markovic şi Håvard Nordtveit, incerţi.


BILETUL:

Çaykur Rizespor - Yeni Malatyaspor:
pronostic 1X | 1.25 Betfair

West Ham United - Fulham FC: pronostic GG | 1.60 Betfair

COTA FINALA: 2.00 Betfair

Çaykur Rizespor - Yeni Malatyaspor: 3-0
West Ham United - Fulham FC: 3-1
CÂŞTIGĂTOR!
 







Taguri: Biletul zilei    pariuri    Süper Lig    Çaykur Rizespor    Yeni Malatyaspor    Premier League    West Ham United    Fulham FC   

Comenteaza

Ultimele stiri - Pronosticuri

Ce bonusuri oferă cazinourile online în 2019?

Majoritatea agențiilor de pariuri online licențiate în țara noastră oferă și jocuri de cazino, bonusurile oferite în acest caz fiind, de regulă, diferite față de cele acordate la...

Biletul zilei la pariuri - 31.03.2019

RomanianSoccer vă prezintă mai jos biletul zilei din fotbal de duminică, 31 martie 2019, format din două meciuri, unul din campionatul Franţei (Ligue 1), iar celălalt din campionatul...

Biletul zilei la pariuri - 30.03.2019

RomanianSoccer vă prezintă mai jos biletul zilei din fotbal de sâmbătă, 30 martie 2019, format din două meciuri, unul din campionatul Germaniei (Bundesliga), iar celălalt din campionatul...

Biletul zilei la pariuri - 29.03.2019

RomanianSoccer vă prezintă mai jos biletul zilei din fotbal de vineri, 29 martie 2019, format din două meciuri, unul din campionatul Rusiei (Russian Premier League), iar celălalt din...

Biletul zilei la pariuri - 27.03.2019

RomanianSoccer vă prezintă mai jos biletul zilei din fotbal de miercuri, 27 martie 2019, format din două meciuri, unul din campionatul Germaniei (Regionalliga Nordost), iar celălalt din...

Biletul zilei la pariuri - 26.03.2019

RomanianSoccer vă prezintă mai jos biletul zilei din fotbal de marţi, 26 martie 2019, format din două meciuri, ambele din preliminariile EURO 2020. Vă propunem un bilet la o cotă de 2.13 pe...

Biletul zilei la pariuri - 24.03.2019

RomanianSoccer vă prezintă mai jos biletul zilei din fotbal de duminică, 24 martie 2019, format din două meciuri, ambele din preliminariile Euro 2020. Vă propunem un bilet la o cotă de 2.15...

Biletul zilei la pariuri - 23.03.2019

RomanianSoccer vă prezintă mai jos biletul zilei din fotbal de sâmbătă, 23 martie 2019, format din trei meciuri, toate din preliminariile Euro 2020. Vă propunem un bilet la o cotă de 2.11 pe...

Biletul zilei la pariuri - 21.03.2019

RomanianSoccer vă prezintă mai jos biletul zilei din fotbal de joi, 22 martie 2019, format din trei meciuri, toate din preliminariile Euro 2020. Vă propunem un bilet la o cotă de 2.26 pe...

Biletul zilei la pariuri - 20.03.2019

RomanianSoccer vă prezintă mai jos biletul zilei din fotbal de miercuri, 20 martie 2019, format din două meciuri, unul din campionatul Egiptului (Egyptian Premier League), iar al doilea din...

Biletul zilei la pariuri - 19.03.2019

RomanianSoccer vă prezintă mai jos biletul zilei din fotbal de marţi, 18 martie 2019, format din două meciuri, unul din campionatul României (Liga 2), iar al doilea din campionatul Scoţiei...




Top News

-Liga 1 - Etapa 14 (play-out): Rezultate şi marcatori

-Liga 1 - Etapa 13 (play-out): Rezultate şi marcatori

-Franta: Ligue 1 - Etapa 38

-Liga 1 - Etapa 12 (play-out): Rezultate şi marcatori

-Liga 1 - Etapa 10 (play-off şi play-out): Rezultate şi marcatori

-Liga 1 - Etapa 11 (play-out): Rezultate şi marcatori

-Andrei Radu şi Iulian Cristea, convocaţi de Cosmin Contra pentru meciurile cu Norvegia şi Malta




S-au nascut azi

Arkadiusz Radomski
Polonia
42 ani

Cristian Iancu
România
31 ani

Duda
Portugalia
39 ani

Fabrizio Miccoli
Italia
40 ani

Gökhan Inler
Elveția
35 ani

Marko Basara
Serbia
35 ani

Marko Mitrović
Suedia
27 ani

Nicolás Canales
Chile
34 ani

Nicolas Vangu
Congo
32 ani

Pablo Bengoechea
Uruguay
54 ani

Raphael Stănescu
România
26 ani

Raúl González
Spania
42 ani

Sébastien Fournier
Elveția
48 ani

Silviu Ilie
România
31 ani

Zoran Pavlović
Slovenia
43 ani


Liga 1
Steaua Bucuresti ASA CFR Cluj
CS Universitatea Gaz Metan Mediaș
Dinamo FC Botosani Pandurii
CSM Iasi Viitorul Constanta
Concordia Chiajna
-

Arhiva Stiri Romanian Soccer
L M M J V S D
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30


2018-2019


Liga 1 2018-2019
01.03.2019 Dinamo București Concordia Chiajna C
02.03.2019 Gaz Metan Mediaș Dunărea Călărași C
02.03.2019 FC Voluntari Fotbal Club FCSB C
03.03.2019 FC Hermannstadt CSM Politehnica Iaşi C
03.03.2019 FC Viitorul FC Botoșani C
03.03.2019 CFR 1907 Cluj Sepsi Sfântu Gheorghe C
04.03.2019 CS Universitatea Craiova Astra Giurgiu C


1. CFR 1907 Cluj 54
2. Fotbal Club FCSB 49
3. CS Universitatea Craiova 45
4. Astra Giurgiu 42
5. FC Viitorul 38
6. Sepsi Sfântu Gheorghe 37
7. FC Botoșani 36
8. CSM Politehnica Iaşi 34
9. Dinamo București 32
10. FC Hermannstadt 32
11. Gaz Metan Mediaș 31
12. Dunărea Călărași 24
13. FC Voluntari 21
14. Concordia Chiajna 18
Clasament 2018-2019

Baraj


Liga 1 Baraj
09.06.2019 Universitatea Cluj
0 - 2
FC Hermannstadt Telekom Sport 1 C


1. FC Hermannstadt 3
2. Universitatea Cluj 0
Clasament Baraj

Play-Off


Liga 1 Play-Off
18.05.2019 Universitatea Craiova FC Viitorul C
19.05.2019 Fotbal Club FCSB CFR 1907 Cluj C
20.05.2019 Astra Giurgiu Sepsi Sfântu Gheorghe C


1. CFR 1907 Cluj 50
2. Fotbal Club FCSB 48
3. FC Viitorul 39
4. Universitatea Craiova 36
5. Astra Giurgiu 28
6. Sepsi Sfântu Gheorghe 20
Clasament Play-Off

Play-Out


Liga 1 Play-Out
31.05.2019 CSM Politehnica Iași FC Botoșani C
31.05.2019 Dinamo București FC Voluntari C
02.06.2019 FC Hermannstadt Dunărea Călărași C
02.06.2019 Gaz Metan Mediaș Concordia Chiajna C


1. Gaz Metan Mediaș 48
2. FC Botoșani 44
3. Dinamo București 43
4. FC Voluntari 31
5. CSM Politehnica Iași 31
6. FC Hermannstadt 27
7. Dunărea Călărași 25
8. Concordia Chiajna 19
Clasament Play-Out

Liga 2


Liga 2
31.05.2019 SSC Farul Constanţa Ripensia Timișoara C
31.05.2019 Aerostar Bacău CS Balotești C
31.05.2019 CS Mioveni UTA Arad C
01.06.2019 ASC Daco-Getica Bucureşti ACS Poli Timișoara C
01.06.2019 ASU Politehnica Timişoara Metaloglobus București C
01.06.2019 Luceafărul Oradea Dacia Unirea Brăila C
01.06.2019 FC Argeș Pitești FC Snagov C
01.06.2019 Petrolul Ploiești Academica Clinceni C
01.06.2019 Universitatea Cluj Pandurii Târgu-Jiu C
01.06.2019 Energeticianul Petroşani Chindia Târgoviște C


1. Chindia Târgoviște 88
2. Academica Clinceni 87
3. Universitatea Cluj 82
4. Petrolul Ploiești 77
5. FC Snagov 70
6. FC Argeș Pitești 68
7. CS Mioveni 59
8. Luceafărul Oradea 52
9. ASU Politehnica Timişoara 49
10. Metaloglobus București 49
11. SSC Farul Constanţa 48
12. ASC Daco-Getica Bucureşti 47
13. UTA Arad 47
14. Ripensia Timișoara 45
15. Pandurii Târgu-Jiu 44
16. Energeticianul Petroşani 39
17. Aerostar Bacău 38
18. ACS Poli Timișoara 29
19. CS Balotești 24
20. Dacia Unirea Brăila 19
Clasament Liga 2

C1


Liga 3 C1
25.05.2019 Gloria Buzău
-
CSM Roman   C
25.05.2019 CSM Râmnicu-Sărat Şomuz Fălticeni C
25.05.2019 FC Botoşani II CSM Foșcani C
25.05.2019 Bucovina Rădăuți Foresta Suceava C
25.05.2019 Ceahlăul Piatra-Neamț KSE Târgu-Secuiesc C
25.05.2019 Sănătatea Darabani Metalul Buzău C
25.05.2019 CSM Pașcani Sporting Liești C
25.05.2019 Știința Miroslava Oțelul Galați C


1. Gloria Buzău 73
2. Bucovina Rădăuți 57
3. Oțelul Galați 53
4. Știința Miroslava 50
5. CSM Foșcani 49
6. Foresta Suceava 49
7. Metalul Buzău 45
8. Sporting Liești 40
9. KSE Târgu-Secuiesc 37
10. Ceahlăul Piatra-Neamț 35
11. Şomuz Fălticeni 29
12. FC Botoşani II 28
13. CSM Pașcani 25
14. CSM Râmnicu-Sărat 18
15. Sănătatea Darabani 8
16. CSM Roman 0
Clasament C1

C2


Liga 3 C2
24.05.2019 CSO Bragadiru
-
Delta Dobrogea Tulcea   C
24.05.2019 Rapid București
16:30
CS Axiopolis Cernavodă   C
24.05.2019 CS Tunari Înainte Modelu C
25.05.2019 CS Afumați SC Popeşti Leordeni C
25.05.2019 CSM Olteniţa Unirea Slobozia C
25.05.2019 Agricola Borcea Progresul Spartac București C
25.05.2019 CSM Medgidia Fotbal Club FCSB II C
25.05.2019 CS Făurei Sportul Chiscani C


1. Rapid București 72
2. CS Afumați 64
3. Progresul Spartac București 60
4. Unirea Slobozia 60
5. SC Popeşti Leordeni 48
6. CS Tunari 43
7. Înainte Modelu 36
8. CS Făurei 35
9. CS Axiopolis Cernavodă 33
10. CSM Medgidia 32
11. Fotbal Club FCSB II 30
12. Agricola Borcea 30
13. Sportul Chiscani 28
14. CSM Olteniţa 24
15. CSO Bragadiru 0
16. Delta Dobrogea Tulcea -80
Clasament C2

C3


Liga 3 C3
24.05.2019 CSM Alexandria Sporting Roșiori-de-Vede C
24.05.2019 Universitatea Craiova Flacăra Moreni C
24.05.2019 Turris Oltul Turnu-Măgurele FC Hermannstadt II C
25.05.2019 FC Pucioasa Unirea Bascov C
25.05.2019 Astra Giurgiu II ACSO Filiaşi C
25.05.2019 Flacăra Horezu CS Universitatea Craiova II C
25.05.2019 FC Voluntari II Viitorul Domnești C
25.05.2019 FC Brașov Atletic Bradu C


1. Turris Oltul Turnu-Măgurele 74
2. Universitatea Craiova 62
3. Flacăra Horezu 57
4. CSM Alexandria 50
5. ACSO Filiaşi 49
6. FC Pucioasa 45
7. FC Brașov 43
8. CS Universitatea Craiova II 43
9. Unirea Bascov 41
10. Astra Giurgiu II 40
11. FC Voluntari II 40
12. Flacăra Moreni 40
13. Atletic Bradu 33
14. Sporting Roșiori-de-Vede 30
15. FC Hermannstadt II 21
16. Viitorul Domnești 3
Clasament C3

C4


Liga 3 C4
24.05.2018 CSM Lugoj Milenium Giarmata C
24.05.2018 ACS Dumbrăviţa FC Avrig C
25.05.2019 Cetate Deva CS Hunedoara C
25.05.2019 Crișul Chișineu-Criș Unirea Alba-Iulia C
25.05.2019 Gloria Lunca Teuz Cernei Metalurgistul Cugir C
25.05.2019 Industria Galda de Jos FC Școlar Reșița C
25.05.2019 Șoimii Lipova CSC Ghiroda şi Giarmata Vii C
25.05.2019 CS Ocna-Mureș CS Național Sebiș C


1. FC Școlar Reșița 62
2. Șoimii Lipova 60
3. ACS Dumbrăviţa 58
4. Metalurgistul Cugir 53
5. Gloria Lunca Teuz Cernei 53
6. CS Național Sebiș 50
7. Crișul Chișineu-Criș 49
8. FC Avrig 43
9. CS Hunedoara 42
10. Industria Galda de Jos 41
11. CSC Ghiroda şi Giarmata Vii 39
12. Unirea Alba-Iulia 38
13. Cetate Deva 35
14. Milenium Giarmata 29
15. CSM Lugoj 12
16. CS Ocna-Mureș 10
Clasament C4

C5


Liga 3 C5
22.05.2019 MSE Târgu-Mureş CFR 1907 Cluj II C
24.05.2019 Minaur Baia Mare AFC Odorheiu-Secuiesc C
24.05.2019 Gloria Bistrița CS Iernut C
24.05.2019 Arieșul Turda ACS Comuna Recea C
24.05.2019 Sănătatea Cluj Gaz Metan Mediaș II C
25.05.2019 Olimpic Cetate Râşnov Unirea Tășnad C
25.05.2019 AFK Csíkszereda Unirea Dej C
25.05.2019 Avântul Reghin AFC Hărman C


1. AFK Csíkszereda 71
2. ACS Comuna Recea 63
3. Minaur Baia Mare 57
4. Olimpic Cetate Râşnov 55
5. Sănătatea Cluj 53
6. Avântul Reghin 52
7. Arieșul Turda 50
8. CFR 1907 Cluj II 46
9. Gloria Bistrița 43
10. AFC Odorheiu-Secuiesc 38
11. Unirea Dej 36
12. AFC Hărman 35
13. Unirea Tășnad 30
14. MSE Târgu-Mureş 22
15. Gaz Metan Mediaș II 12
16. CS Iernut 11
Clasament C5

Decizie ONJN nr.1046/19.06.2017
Gazduit de HostX.ro