Liga 1
Romanian Soccer  Cauta in Romanian Soccer
Romanian Soccer
Nationala Romaniei
 

FOTBAL INTERNATIONAL

-

UK Anglia:Premier League

-

Clasament Premier League

-

Clasament Championship

-

IT Italia: Serie A

-

Clasament Serie A Italia

-

Clasament Serie B Italia

-

SP Spain:Primera División

-

Clasament Primera Division

-

DE Germania: Bundesliga

-

Clasament Bundesliga

-

Clasament Zweite Bundesliga

-

FR Franta: Ligue 1

-

Clasament Ligue 1

-

PO Portugalia: Liga Sagres

-

Clasament Portugalia

-

OL Olanda: Eredivisie

-

Clasament Olanda

-

BE Belgia: Jupiler League

-

Clasament Belgia

-

TU Turcia: Süper Lig

-

Clasament Turcia

-

GR Grecia:Ethniki Katigoria

-

RU Rusia: Premier League

-

Clasament Rusia

-

UC Ucraina: Vyscha Liga

-

ball America de Sud

-

ball Africa

-

Cupa Africii pe Natiuni

-

ball Asia

-


Pronosticuri 21.03.2019 - 00:00

Biletul zilei la pariuri - 21.03.2019

Biletul zilei la pariuri - 21.03.2019
RomanianSoccer vă prezintă mai jos biletul zilei din fotbal de joi, 22 martie 2019, format din trei meciuri, toate din preliminariile Euro 2020. Vă propunem un bilet la o cotă de 2.26 pe Betfair, cu meciurile Cipru - San Marino, Croația - Azerbaidjan şi Olanda - Belarus.

Cipru - San Marino

Cipru şi San Marino sunt în Grupa I a preliminariilor CE 2018, unde marea favorită la poziţia întâi este Belgia, în timp ce pentru locul 2 se vor lupta Rusia şi Scoţia. Rămâne de văzut dacă Cipru sau Kazahstan pot emite pretenţii la calificare, în timp ce San Marino va fi, cu siguranţă, ciuca bătăilor. În Liga Naţiunilor, echipa antrenată de israelianul Ran Ben Shimon a terminat pe locul 3 cu 5p, după Norvegia 13p şi Bulgaria 11p, dar înaintea Sloveniei 3p. Ciprioţii au avut un singur succes, 2-1 acasă cu Slovenia, în rest 2 remize şi 3 înfrângeri. San Marino a pierdut toate meciurile din Liga Naţiunilor, deşi nu a avut adversare de prim plan, Belarus, Luxemburg şi Moldova. Acum, echipa antrenată de Franco Varrella va merge în insula Afroditei cu gândul de a obţine o înfrângere la un scor cât mai mic. San Marino are 6 meciuri consecutive în deplasare fără gol marcat.

Croația - Azerbaidjan

Croația şi Azerbaidjan se află în Grupa E a preliminariilor CE 2018, unde vice-campioana mondială este clar favorită de a se clasa pe primu loc. Pentru locul 2 se vor bate 3 echipe, Ţara Galilor, Slovacia şi Ungaria, în timp ce Azerbaidjan probabil va termina ultima. Echipa antrenată de Zlatko Dalić a fost magnifică la CM 2018, însă în Liga Naţiunilor a terminat pe locul 3, cu 4p, după Anglia 7p şi Spania 6p. Croaţii au avut un eşec usturător cu ibericii, 0-6 în deplasare, dar i-au învins acasă cu 3-2, în timp ce cu englezii au avut un 0-0 acasă şi un eşec, 1-2 în deplasare.  Echipa antrenată de Gurban Gurbanov a terminat pe locul 2 în Liga Naţiunilor, unde a avut 9p, după Kosovo 14p, dar peste Insulele Feroe 6p şi Malta 3p. Pe teren propriu, probabil azerii vor încurca unele echipe, dar e greu de crezut că o vor face în Croaţia, unde vor încerca să limiteze proporţiile scorului.

Olanda - Belarus

Olanda şi Belarus sunt în Grupa C a preliminariilor CE 2018, alături de Germania, Irlanda de Nord, Belarus şi Estonia. Echipa antrenată de Ronald Koeman a ratat calificarea la Euro 2016 şi CM 2018 şi ar fi prea de tot să lipsească din nou la un turneu final. Grupa este poate cea mai tare din preliminarii, însă germanii şi olandezii probabil vor merge împreună la Euro 2020. În Liga Naţiunilor, "Clockwork Orange" s-a clasat pe primul loc, cu 7p, peste campioana mondială Franţa 7p şi Germania 2p (1-2 deplasare şi 2-0 acasă cu Franţa şi 3-0 acasă şi 2-2 deplasare cu Germania). Belarus a terminat prima în Liga Naţiunilor, cu 14p, fiind urmată de Luxemburg 10p, Moldova 9p şi San Marino 0p. Într-o grupă cu Germania şi Olanda, echipa antrenată de Igor Kriushenko nu poate emite pretenţii la calificare. Olanda şi Belarus s-au întâlnit ultima dată în preliminariile, "Oranje" câştigând cu 4-1 acasă şi cu 3-1 în deplasare.

BILETUL:

Cipru - San Marino: pronostic 1 & peste 2,5 goluri | 1.24 Betfair

Croația - Azerbaidjan:
pronostic 1 & peste 1,5 goluri | 1.20 Betfair

Olanda - Belarus: pronostic 1 & peste 2,5 goluri | 1.52 Betfair

COTA FINALA: 2.26 Betfair

Cipru - San Marino: 5-0
Croația - Azerbaidjan: 2-1
Olanda - Belarus: 4-0
CÂŞTIGĂTOR







Taguri: Biletul zilei    pariuri    preliminariile Euro 2020    Cipru    San Marino    Croația    Azerbaidjan    Olanda    Belarus   

Comenteaza

Ultimele stiri - Pronosticuri

Ce bonusuri oferă cazinourile online în 2019?

Majoritatea agențiilor de pariuri online licențiate în țara noastră oferă și jocuri de cazino, bonusurile oferite în acest caz fiind, de regulă, diferite față de cele acordate la...

Biletul zilei la pariuri - 31.03.2019

RomanianSoccer vă prezintă mai jos biletul zilei din fotbal de duminică, 31 martie 2019, format din două meciuri, unul din campionatul Franţei (Ligue 1), iar celălalt din campionatul...

Biletul zilei la pariuri - 30.03.2019

RomanianSoccer vă prezintă mai jos biletul zilei din fotbal de sâmbătă, 30 martie 2019, format din două meciuri, unul din campionatul Germaniei (Bundesliga), iar celălalt din campionatul...

Biletul zilei la pariuri - 29.03.2019

RomanianSoccer vă prezintă mai jos biletul zilei din fotbal de vineri, 29 martie 2019, format din două meciuri, unul din campionatul Rusiei (Russian Premier League), iar celălalt din...

Biletul zilei la pariuri - 27.03.2019

RomanianSoccer vă prezintă mai jos biletul zilei din fotbal de miercuri, 27 martie 2019, format din două meciuri, unul din campionatul Germaniei (Regionalliga Nordost), iar celălalt din...

Biletul zilei la pariuri - 26.03.2019

RomanianSoccer vă prezintă mai jos biletul zilei din fotbal de marţi, 26 martie 2019, format din două meciuri, ambele din preliminariile EURO 2020. Vă propunem un bilet la o cotă de 2.13 pe...

Biletul zilei la pariuri - 24.03.2019

RomanianSoccer vă prezintă mai jos biletul zilei din fotbal de duminică, 24 martie 2019, format din două meciuri, ambele din preliminariile Euro 2020. Vă propunem un bilet la o cotă de 2.15...

Biletul zilei la pariuri - 23.03.2019

RomanianSoccer vă prezintă mai jos biletul zilei din fotbal de sâmbătă, 23 martie 2019, format din trei meciuri, toate din preliminariile Euro 2020. Vă propunem un bilet la o cotă de 2.11 pe...

Biletul zilei la pariuri - 20.03.2019

RomanianSoccer vă prezintă mai jos biletul zilei din fotbal de miercuri, 20 martie 2019, format din două meciuri, unul din campionatul Egiptului (Egyptian Premier League), iar al doilea din...

Biletul zilei la pariuri - 19.03.2019

RomanianSoccer vă prezintă mai jos biletul zilei din fotbal de marţi, 18 martie 2019, format din două meciuri, unul din campionatul României (Liga 2), iar al doilea din campionatul Scoţiei...

Biletul zilei la pariuri - 18.03.2019

RomanianSoccer vă prezintă mai jos biletul zilei din fotbal de luni, 18 martie 2019, format din două meciuri, ambele din campionatul României (Liga 1). Concordia Chiajna - FC Hermannstadt...




Top News

-Liga 1 - Etapa 1: Rezultate şi marcatori

-Liga 1 - Etapa 14 (play-out): Rezultate şi marcatori

-Liga 1 - Etapa 13 (play-out): Rezultate şi marcatori

-Franta: Ligue 1 - Etapa 38

-Liga 1 - Etapa 12 (play-out): Rezultate şi marcatori

-Liga 1 - Etapa 10 (play-off şi play-out): Rezultate şi marcatori

-Liga 1 - Etapa 11 (play-out): Rezultate şi marcatori




S-au nascut azi

Alin Ilin
România
35 ani

Branko Radovanović
Serbia
38 ani

Carlo Costly
Honduras
37 ani

Giacinto Facchetti
Italia
77 ani

Gianmarco Piccioni
Italia
28 ani

Nabil Fekir
Franţa
26 ani

Ovidiu Iacov
România
38 ani

Panagiotis Lagos
Grecia
34 ani

Ricardo Gomez
Brazilia
38 ani

Tomas Danilevičus
Lituania
41 ani


Liga 1
Steaua Bucuresti ASA CFR Cluj
CS Universitatea Gaz Metan Mediaș
Dinamo FC Botosani Pandurii
CSM Iasi Viitorul Constanta
Concordia Chiajna
-

Arhiva Stiri Romanian Soccer
L M M J V S D
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        


2019-2020


Liga 1 2019-2020
12.07.2019 FC Voluntari Sepsi Sfântu Gheorghe C
13.07.2019 Astra Giurgiu FC Botoșani C
13.07.2019 CFR 1907 Cluj CSM Politehnica Iaşi C
14.07.2019 Universitatea Craiova Academica Clinceni C
14.07.2019 Fotbal Club FCSB FC Hermannstadt C
15.07.2019 Gaz Metan Mediaş Chindia Târgoviște C
15.07.2019 FC Viitorul Dinamo București C


1. FC Viitorul 3
2. Fotbal Club FCSB 3
3. Universitatea Craiova 3
4. FC Botoșani 1
5. Astra Giurgiu 1
6. Gaz Metan Mediaş 1
7. Chindia Târgoviște 1
8. CSM Politehnica Iaşi 1
9. CFR 1907 Cluj 1
10. Sepsi Sfântu Gheorghe 1
11. FC Voluntari 1
12. FC Hermannstadt 0
13. Academica Clinceni 0
14. Dinamo București 0
Clasament 2019-2020

Liga 2


Liga 2
03.08.2019 Rapid București
-
SSC Farul Constanţa   C
03.08.2019 Concordia Chiajna
-
Daco-Getica București   C
03.08.2019 Turris Oltul Turnu-Măgurele
-
Pandurii Târgu-Jiu   C
03.08.2019 ASU Poli Timişoara
-
CS Mioveni   C
03.08.2019 CSM Reșița
-
Universitatea Cluj   C
03.08.2019 Luceafărul Oradea
-
Sportul Snagov   C
03.08.2019 FC Argeș Pitești
-
Ripensia Timișoara   C
03.08.2019 Gloria Buzău
-
AFK Csíkszereda   C
03.08.2019 Metaloglobus București
-
Petrolul Ploiești   C
03.08.2019 UTA Arad
-
Dunărea Călărași   C


1. AFK Csíkszereda 0
2. ASU Poli Timişoara 0
3. Concordia Chiajna 0
4. CS Mioveni 0
5. CSM Reșița 0
6. Daco-Getica București 0
7. Dunărea Călărași 0
8. FC Argeș Pitești 0
9. Gloria Buzău 0
10. Luceafărul Oradea 0
11. Metaloglobus București 0
12. Pandurii Târgu-Jiu 0
13. Petrolul Ploiești 0
14. Rapid București 0
15. Ripensia Timișoara 0
16. Sportul Snagov 0
17. SSC Farul Constanţa 0
18. Turris Oltul Turnu-Măgurele 0
19. Universitatea Cluj 0
20. UTA Arad 0
Clasament Liga 2

C1


Liga 3 C1
25.05.2019 Gloria Buzău
-
CSM Roman   C
25.05.2019 CSM Râmnicu-Sărat Şomuz Fălticeni C
25.05.2019 FC Botoşani II CSM Foșcani C
25.05.2019 Bucovina Rădăuți Foresta Suceava C
25.05.2019 Ceahlăul Piatra-Neamț KSE Târgu-Secuiesc C
25.05.2019 Sănătatea Darabani Metalul Buzău C
25.05.2019 CSM Pașcani Sporting Liești C
25.05.2019 Știința Miroslava Oțelul Galați C


1. Gloria Buzău 73
2. Bucovina Rădăuți 57
3. Oțelul Galați 53
4. Știința Miroslava 50
5. CSM Foșcani 49
6. Foresta Suceava 49
7. Metalul Buzău 45
8. Sporting Liești 40
9. KSE Târgu-Secuiesc 37
10. Ceahlăul Piatra-Neamț 35
11. Şomuz Fălticeni 29
12. FC Botoşani II 28
13. CSM Pașcani 25
14. CSM Râmnicu-Sărat 18
15. Sănătatea Darabani 8
16. CSM Roman 0
Clasament C1

C2


Liga 3 C2
24.05.2019 CSO Bragadiru
-
Delta Dobrogea Tulcea   C
24.05.2019 Rapid București
16:30
CS Axiopolis Cernavodă   C
24.05.2019 CS Tunari Înainte Modelu C
25.05.2019 CS Afumați SC Popeşti Leordeni C
25.05.2019 CSM Olteniţa Unirea Slobozia C
25.05.2019 Agricola Borcea Progresul Spartac București C
25.05.2019 CSM Medgidia Fotbal Club FCSB II C
25.05.2019 CS Făurei Sportul Chiscani C


1. Rapid București 72
2. CS Afumați 64
3. Progresul Spartac București 60
4. Unirea Slobozia 60
5. SC Popeşti Leordeni 48
6. CS Tunari 43
7. Înainte Modelu 36
8. CS Făurei 35
9. CS Axiopolis Cernavodă 33
10. CSM Medgidia 32
11. Fotbal Club FCSB II 30
12. Agricola Borcea 30
13. Sportul Chiscani 28
14. CSM Olteniţa 24
15. CSO Bragadiru 0
16. Delta Dobrogea Tulcea -80
Clasament C2

C3


Liga 3 C3
24.05.2019 CSM Alexandria Sporting Roșiori-de-Vede C
24.05.2019 Universitatea Craiova Flacăra Moreni C
24.05.2019 Turris Oltul Turnu-Măgurele FC Hermannstadt II C
25.05.2019 FC Pucioasa Unirea Bascov C
25.05.2019 Astra Giurgiu II ACSO Filiaşi C
25.05.2019 Flacăra Horezu CS Universitatea Craiova II C
25.05.2019 FC Voluntari II Viitorul Domnești C
25.05.2019 FC Brașov Atletic Bradu C


1. Turris Oltul Turnu-Măgurele 74
2. Universitatea Craiova 62
3. Flacăra Horezu 57
4. CSM Alexandria 50
5. ACSO Filiaşi 49
6. FC Pucioasa 45
7. FC Brașov 43
8. CS Universitatea Craiova II 43
9. Unirea Bascov 41
10. Astra Giurgiu II 40
11. FC Voluntari II 40
12. Flacăra Moreni 40
13. Atletic Bradu 33
14. Sporting Roșiori-de-Vede 30
15. FC Hermannstadt II 21
16. Viitorul Domnești 3
Clasament C3

C4


Liga 3 C4
24.05.2018 CSM Lugoj Milenium Giarmata C
24.05.2018 ACS Dumbrăviţa FC Avrig C
25.05.2019 Cetate Deva CS Hunedoara C
25.05.2019 Crișul Chișineu-Criș Unirea Alba-Iulia C
25.05.2019 Gloria Lunca Teuz Cernei Metalurgistul Cugir C
25.05.2019 Industria Galda de Jos FC Școlar Reșița C
25.05.2019 Șoimii Lipova CSC Ghiroda şi Giarmata Vii C
25.05.2019 CS Ocna-Mureș CS Național Sebiș C


1. FC Școlar Reșița 62
2. Șoimii Lipova 60
3. ACS Dumbrăviţa 58
4. Metalurgistul Cugir 53
5. Gloria Lunca Teuz Cernei 53
6. CS Național Sebiș 50
7. Crișul Chișineu-Criș 49
8. FC Avrig 43
9. CS Hunedoara 42
10. Industria Galda de Jos 41
11. CSC Ghiroda şi Giarmata Vii 39
12. Unirea Alba-Iulia 38
13. Cetate Deva 35
14. Milenium Giarmata 29
15. CSM Lugoj 12
16. CS Ocna-Mureș 10
Clasament C4

C5


Liga 3 C5
22.05.2019 MSE Târgu-Mureş CFR 1907 Cluj II C
24.05.2019 Minaur Baia Mare AFC Odorheiu-Secuiesc C
24.05.2019 Gloria Bistrița CS Iernut C
24.05.2019 Arieșul Turda ACS Comuna Recea C
24.05.2019 Sănătatea Cluj Gaz Metan Mediaș II C
25.05.2019 Olimpic Cetate Râşnov Unirea Tășnad C
25.05.2019 AFK Csíkszereda Unirea Dej C
25.05.2019 Avântul Reghin AFC Hărman C


1. AFK Csíkszereda 71
2. ACS Comuna Recea 63
3. Minaur Baia Mare 57
4. Olimpic Cetate Râşnov 55
5. Sănătatea Cluj 53
6. Avântul Reghin 52
7. Arieșul Turda 50
8. CFR 1907 Cluj II 46
9. Gloria Bistrița 43
10. AFC Odorheiu-Secuiesc 38
11. Unirea Dej 36
12. AFC Hărman 35
13. Unirea Tășnad 30
14. MSE Târgu-Mureş 22
15. Gaz Metan Mediaș II 12
16. CS Iernut 11
Clasament C5

Decizie ONJN nr.1046/19.06.2017