Postează răspuns 
 
Evaluarea subiectului:
  • 0 voturi - 0 în medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ştiri Poli Timişoara
09-10-2009, 05:01 PM (Acest mesaj a fost modificat ultima dată: 09-12-2009 04:20 PM de Sebi Raducu.)
Mesaj: #31
RE: Ştiri Poli Timişoara
Noua achiziţie Jesus Mejia spune că se teme de vremea rece din România

Noua achiziţie a lui FC Timişoara, Cristian Jesus Mejia, a declarat, joi, că nu ştie care va fi evoluţia sa atunci când în România va veni anotimpul rece, adăugănd că în cariera sa nu a mai jucat la temperaturi foarte scăzute.

"A fost un pic dură şi bruscă schimbarea de fus orar, e vorba totuşi de opt ore, dar e vorba de mentalitate şi ambiţie să mă adaptez cât mai repede. Nu stiu cum va fi să joc pe vreme foarte rece, am jucat doar în Uruguay la +3 grade, atât, sub zero nu am mai jucat", a spus Mejia, la prezentarea oficială.

Fotbalistul columbian abia aşteaptă să debuteze şi spune că nu vrea să-i dezamăgească pe suporterii bănăţeni: "Sper să mă adaptez cît mai repede şi să joc cît mai repede într-un meci oficial. Le mulţumesc suporterilor pentru modul cum m-au primit. Am încredere că lucrurile vor decurge bine de ambele părţi, nu vreau să-i dezamăgesc. Consider că am personalitate, şi asta contează foarte mult în fotbal. Eu în Columbia, când am debutat în fotbal, am avut nevoie de această personalitate, la 17 ani, aşa că nu cred că va fi o problemă".

La rândul său, Hristu Chiacu a afirmat că vrea să dea maximum pentru echipa de pe Bega, dacă se va apela la serviciile sale: "Dacă echipa merge mai departe în primăvara europeană sper să joc şi eu alături de ei. Eu voi da maximul în acest tur de campionat pentru a convinge. Acum mă simt foarte bine, am discutat cu domnul Sabău. Dacă va considera că sunt pregătit cu Astra, eu sunt gata să ajut echipa".

Jesus Mejia şi Hristu Chiacu au fost prezentaţi oficial la FC Timişoara, columbianul va purta numărul 33 pe tricou în noul sezon, în timp ce ex-dinamovistul va avea numărul 26.

În altă ordine de idei, clubul de pe Bega va pune în vânzare la 15 septembrie pachetele cu bilete pentru cele 3 meciuri de pe teren propriu din grupele Ligii Europa. Pachetele vor avea următoarele preţuri: 100 de lei la peluzele sud şi nord, 200 de lei la tribunele I şi a II-a, 200 de lei la tribunele I şi a II-a şi 500 de lei la loje.

Partida FC Timişoara-Astra Ploieşti, din cadrul etapei a 6-a a Ligii I, se va disputa duminică, de la ora 21:00, la Buzău.


Fişier(e) ataşate Thumbnail(uri)
   

http://www.romaniansoccer.ro/ - Cel mai bun site de statistică şi istorie a fotbalului românesc. Intraţi şi vă minunaţi Wink
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
09-10-2009, 06:55 PM
Mesaj: #32
RE: Ştiri Poli Timişoara
"Am lipsit 15 ani din Europa, acum lumea vorbeşte iar de noi!"

Marian Iancu spune că lotul Timişoarei este definitivat, cu menţiunea că pe Bega ar mai putea sosi al treilea portar. Patronul grupării "viola" a vorbit şi despre parcursul bănăţenilor în cupele europene, acolo unde Poli se află la stadiul acumulării de experienţă.

"Avem toate posturile dublate şi chiar triplate. Am trimis lista la UEFA. E posibil să mai vină totuşi al treilea portar. Etapa în care suntem e cea de acumulare de experienţă. Am lipsit 15 ani din cupele europene. Am eliminat Sahtiorul şi am jucat de la egal la egal cu Stuttgart. Acum suntem în grupele Europa League şi ne aşteaptă 6 meciuri foarte importante. Am punctat la nivelul imaginii în Europa. Lumea vorbeşte de noi, am eliminat deţinătoarea Cupei UEFA. Ne-am atins obiectivele. Din acest moment, aş putea să spun că prioritar e campionatul, dar trebuie să mergem echilibrat în ambele competiţii.", a declarat Marian Iancu la gsptv.

"Tinerii trebuie să vină din urmă, chiar dacă vom mai pierde!"
Nici nu a venit bine la naţională, că Răzvan Lucescu se vede nevoit să facă faţă zilnic atacurilor patronilor din Liga I care s-au simţit nedreptăţiţi după selecţia făcută la naţionala României pentru meciurile din preliminariile World Cup 2010. Astfel, în prim plan, revine boss-ul Timişoarei. Marian Iancu spune şi el că este timpul întineririi lotului "tricolorilor", chiar dacă vor fi şi meciuri pe care Lucescu jr. le va pierde.

"Cred că nu avem valoare, cu doi trandafiri nu se face primăvară. Cei tineri trebuie să vină din urmă. Răzvan nu a schimbat nimic în meciul cu Franţa, dar a început să schimbe în meciul cu Austria. Tinerii trebuie să acumuleze experienţă, chiar dacă vom pierde. Sunt mulţi: Torje, Roman, Pantilimon, Tătăruşanu, Tănase, cei de la Craiova, trebuie încercaţi. Trebuie să mergem umili la fiecare joc şi trebuie să le spunem suporterilor că putem să şi pierdem, dar că avem nevoie de încurajări. Nu putem să le mai spunem că mergem să câştigăm peste tot pentru că dezamăgirea se acumulează. Trebuie să ne propunem obiective serioase, cum ar fi Campionatul Mondial de peste 5 ani", a spus Marian Iancu la gsptv.


Fişier(e) ataşate Thumbnail(uri)
   

http://www.romaniansoccer.ro/ - Cel mai bun site de statistică şi istorie a fotbalului românesc. Intraţi şi vă minunaţi Wink
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
09-11-2009, 01:12 PM
Mesaj: #33
RE: Ştiri Poli Timişoara
Costel Pantilimon: "Vreau o calificare"

Ratarea ultimei şanse de a ajunge cu "naţionala" la Mondiale l-a ambiţionat pe Pantilimon, care vrea să treacă de grupele Europa League cu Poli

Costel Pantilimon a fost lăudat de toată lumea în ultima săptămînă, de la Dragomir la Becali, fără a juca, însă, nici un minut în meciurile echipei naţionale cu Franţa şi Austria. "Ce a apărat Coman, Pantilimon prindea cu o mînă", a fost de părere patronul Stelei, dar Fane nu se lasă prins în capcana laudelor şi crede că şefii din fotbal ar trebui să critice mai puţin "naţionala", întrucît e în folosul lor ca prima reprezentativă să aibă susţinere. Totodată, goalkeeperul Timişoarei, a vorbit despre obiectivele lui Poli în Europa, în cupă şi în Liga 1, unde, crede Pantilimon, alb-violeţii nu mai au voie să facă paşi greşiţi.

- Fane, ai fost lăudat de Gigi Becali, atunci cînd a criticat "naţionala" şi pe Răzvan Lucescu. A spus că ce a apărat Coman, tu scoteai cu o mînă...
- Da, ştiu, dar chiar nu vreau să comentez lucrurile astea. Ştiu că s-a creat un adevărat scandal după meciul cu Franţa şi nu înţeleg de ce. E dreptul fiecăruia să spună ce vrea, dar nu cred că asta face bine echipei naţionale. Să se gîndească patronii de cluburi că e şi interesul lor ca naţionala să meargă bine. Fotbalul românesc va creşte şi datorită primei reprezentative, deci e şi în folosul lor în final. Dar, aşa cum a zis şi Cristi Chivu, România e ţara în care nimeni nu e mulţumit de nimic.

- Deci eşti mulţumit de ultimele două rezultate ale echipei naţionale?
- De cel cu Franţa, da, normal. E un rezultat foarte bun, avînd în vedere că am jucat în deplasare, pe un stadion cu 70.000 de oameni. E drept, sînt puţin supărat după meciul cu Austria. Am avut o mulţime de ocazii, iar ei, în afară de gol, nu cred că au mai avut o altă ocazie. Remiza e nemeritată. Oricum, să nu se uite că noi sîntem o echipă în reconstrucţie şi trebuie să privim spre viitor, spre Euro 2012.

"Trei puncte cu Astra şi unul la Amsterdam"
- Urmează meciul cu Astra, pe care îl veţi juca la Buzău, în loc să-l jucaţi în faţa fanilor, la Timişoara. Cum va fi?

- Da, va fi un meci foarte greu, chiar dacă adversarul e o nou-promovată. Trebuie, însă, să obţinem neapărat o victorie. Ne-am încurcat singuri la Alba Iulia, după ce am condus cu 2-0, şi e nevoie să recuperăm. Nu mai avem voie să facem paşi greşiţi. Sperăm ca de acum încolo să cîştigăm tot.

- Antrenorul a fost foarte supărat pe voi după acel meci, de la Alba Iulia. Crezi că pe bună dreptate?
- Antrenorul are întotdeauna dreptate. El ştie ce e mai bine pentru echipă, el răspunde de rezultate. Sîntem fotbalişti profesionişti şi datoria noastră e să ascultăm întocmai ce ne cere antrenorul şi să ne conformăm deciziilor lui.

- După Astra, urmează deplasarea la Amsterdam. Ce părere ai?
- Dacă e bine sau rău nu ştiu. Important e să scoatem un rezultat bun. Sperăm să dăm totul, să facem o figură frumoasă şi, chiar dacă obiectivul e doar să strîngem cît mai multe puncte, să încercăm, de ce nu, să trecem de grupe. Printr-un rezultat bun înţeleg măcar un punct la Amsterdam. Şi la cum cunosc eu colectivul nostru, la cît îi ştiu de concentraţi şi de ambiţioşi pe băieţi, la cum ne pregătim, cred că e posibil.

360 de minute a jucat Pantilimon în acest început de sezon

"Să se gîndească patronii de cluburi că e și interesul lor ca naționala să meargă bine. Fotbalul românesc va crește și datorită primei reprezentative, deci e și în folosul lor în final" - Costel Pantilimon

Dubei la Poli
Atacantul băcăuan Andrei Dubei (17 ani) va juca din acestă toamnă la Poli Timișoara. Jucătorul e internaț ional de juniori și provine de la Aerostar Bacău, ca și Costel Pantilimon. "E un jucător de mare perspectivă, care ne va ajuta în curînd chiar și la prima echipă. Poli a avut întotdeauna ochi pentru jucătorii tineri, iar Andrei Dubei e o mare speranță, care, sîntem siguri, va confirma", a declarat președintele executiv al Timișoarei, Gheorghe Chivorchian, originar și el din Bacău.

Mejia şi Chiacu, gata de bătălie
Ieri, timişorenii şi-au prezentat oficial ultimele achiziţii, mijlocaşii Hristu Chiacu (23 de ani) şi Cristian De Jesus Mejia Martinez (18 ani). Chiacu a primit tricoul cu numărul 26, în timp ce columbianul a ales numărul 33. "Sper ca echipa să se califice în primăvara europeană, ca să joc şi eu. Voi da maximul în acest tur, pentru a convinge. Dacă domnul Sabău va considera că sînt pregătit, eu sînt gata să intru cu Astra", a spus Chiacu. "Mi-a fost greu cu schimbarea de fus orar. Sînt opt ore diferenţă, dar am o mentalitate de cîştigător şi mă voi obişnui. Mi-a plăcut primirea fanilor la primul meci şi vreau să le aduc numai bucurii", a spus şi Mejia.


Fişier(e) ataşate Thumbnail(uri)
   

http://www.romaniansoccer.ro/ - Cel mai bun site de statistică şi istorie a fotbalului românesc. Intraţi şi vă minunaţi Wink
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
09-11-2009, 03:13 PM
Mesaj: #34
RE: Ştiri Poli Timişoara
Marian Iancu: "Decizia de a vinde biletele la pachet îmi aparţine. Trebuie să ne acoperim cheltuielile"

Preşedintele CA al Poli Timişoara, Marian Iancu, s-a arătat deranjat de faptul că suporterii echipei au protestat vizavi de preţul pachetelor de bilete pentru meciurile pe care formaţia lui Ioan Ovidiu Sabău le va susţine în grupele Europa League. Oficialul grupării de pe Bega le-a răspuns fanilor printr-un comunicat postat pe site-ul oficial, pe care vi-l redăm integral.

"Pentru aşa-zişii suporteri, deranjaţi de costul pachetelor de bilete pentru meciurile de acasă din grupele UEFA Europa League, persoane care ne înjură permanent, fără vreun argument, le transmit că, doar în ultimul an, clubul a fost obligat să plătească şi a plătit amenzi echivalente cu suma necesară pentru biletele a 1.100 de suporteri de la peluze sau 600 de fani de la tribune. Şi asta doar din vina unora dintre ei. De exemplu, am plătit amenzi de 30.000 de euro pentru torţe la partida din deplasare cu Partizan Belgrad, 15.000 de euro pentru incidentele din finala Cupei României, ediţia 2009, 5.000 de euro pentru torţe la jocul de acasă cu Shakhtar... Niciodată nu mi-am permis să îi admonestez pe suporteri în vreun fel, ba chiar de multe ori le-am luat apărarea. Pentru cei care fac analiza costurilor unui pachet de bilete, comparativ cu cât câştigă o persoană în Occident, le aduc la cunoştinţă că preţul biletului unui singur meci din deplasare în UEFA Europa League, de exemplu la Amsterdam, este echivalent cu costul pachetului de tichete pentru jocurile de pe teren propriu ale FC Timişoara, din amintita competiţie. Ca fapt divers, fiindcă se tot vorbeşte că preţurile la partidele noastre de pe teren propriu sunt mari, vă amintesc că există meciuri în divizia secundă din România, unde preţul unui bilet de intrare ajunge la 30 sau 35 de lei! Orice deplasare europeană ne costă în jur de 50.000 de euro, iar organizarea unui joc pe teren propriu, în competiţiile continentale ajunge până la 20.000 de euro. S-au făcut eforturi considerabile pentru a ajunge la acest nivel, iar cheltuielile sunt departe de a fi acoperite. Decizia ca biletele să fie vândute numai la pachet îmi aparţine".


Fişier(e) ataşate Thumbnail(uri)
   

http://www.romaniansoccer.ro/ - Cel mai bun site de statistică şi istorie a fotbalului românesc. Intraţi şi vă minunaţi Wink
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
09-11-2009, 04:45 PM (Acest mesaj a fost modificat ultima dată: 09-12-2009 04:20 PM de Sebi Raducu.)
Mesaj: #35
RE: Ştiri Poli Timişoara
Intrarea la partida cu Astra va fi gratuită pentru suporterii din Timiş şi Buzău

Conducerea lui FC Timişoara a anunţat, vineri, că va permite accesul gratuit fanilor din judeţele Timiş şi Buzău la partida cu Astra Ploieşti, de duminică, care se va disputa pe stadionul Gloria din Buzău.

Fanii trebuie să aibă asupra lor cartea de identitate care să ateste că locuiesc în cele două judeţe pentru a beneficia de intrare liberă.

Partida FC Timişoara-Astra Ploieşti din etapa a 6-a a Ligii I se va disputa duminică, de la ora 21:00, pe stadionul Gloria din Buzău, deoarece gazonul arenei bănăţene a fost schimbat.


Fişier(e) ataşate Thumbnail(uri)
   

http://www.romaniansoccer.ro/ - Cel mai bun site de statistică şi istorie a fotbalului românesc. Intraţi şi vă minunaţi Wink
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
09-11-2009, 08:21 PM
Mesaj: #36
RE: Ştiri Poli Timişoara
Sabău: "Astra nu e o echipă mică, dar trebuie să câştigăm pentru că suntem mai buni"

Antrenorul echipei FC Timişoara, Ioan Ovidiu Sabău, a declarat, vineri, că Astra Ploieşti este o grupare puternică, însă nu concepe alt rezultat decât victoria, pentru că bănăţenii sunt mai valoroşi.

"Astra nu e o echipă mică, iar faptul că a bătut Rapidul spune multe. Nu trebuie să mai facem greşeli. Ne trebuie victoria, nu avem nicio scuză şi toţi trebuie să fim responsabili pentru că suntem mai valoroşi ca adversarul de duminică. Pe noi, românii, în general, ne motivează înfrângerile, criticile, sau faptul că primim o sumă mare de bani, dar nu e normal. Acum, nu ar fi normal ca un rezulat dezamăgitor cu Astra să constituie motivarea pentru meciul cu Ajax din Liga Europa", a spus Sabău.

Atacantul Gigel Bucur susţine că timişorenii trebuie să fie foarte concentraţi în jocul cu ploieştenii, pentru că altfel ar putea lua bătaie, la fel cum a făcut şi Rapid: "Ne sunt necesare cele trei puncte, de aceea ne gândim foarte serios la joc. Avem două zile să îl pregătim şi o vom face cât mai bine".

Partida dintre FC Timişoara şi Astra Ploieşti, din etapa a 6-a a Ligii I, se va disputa duminică, de la ora 21:00, pe stadionul Gloria din Buzău. Timişoreni nu vor evolua pe teren propriu, deoarece la arena Dan Păltinişanu se efectuează lucrări de modernizare a gazonului.

Pe de altă parte, Sabău a vorbit şi despre confruntarea cu Ajax Amsterdam din Liga Europa: "Pentru mulţi, olandezii sunt cei mai buni din grupă. Am primit informaţii de la adversarii lor din campionat, în special de la Feyenoord, dar nu poţi să te bazezi numai pe informaţii. Va fi foarte dificil, iar în funcţie de cum ne comportăm în teren putem să ne mulţumim şi cu un egal. Totuşi, eu cred că cea mai bună echipă din grupă este Dinamo Zagreb".

FC Timişoara va întâlni Ajax Amsterdam, în deplasare, la data de 17 septembrie, în primul meci din Grupa A a Ligii Europa.


Fişier(e) ataşate Thumbnail(uri)
   

http://www.romaniansoccer.ro/ - Cel mai bun site de statistică şi istorie a fotbalului românesc. Intraţi şi vă minunaţi Wink
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
09-11-2009, 08:55 PM
Mesaj: #37
RE: Ştiri Poli Timişoara
Gigel Bucur: "Nu avem voie să ratăm cele trei puncte!"

Atacantul Politehnicii Timişoara, Gigel Bucur, crede că victoria în partida cu Astra de duminică este foarte importantă pentru echipa sa în acest moment

"Acum trebuie să ne unim, să uităm de naţionale şi să realizăm că nu avem voie să ratăm cele trei puncte. Trebuie să ne mobilizăm pentru că va fi un meci deosebit de greu. Avem două zile la dispoziţie să pregătim acest meci şi trebuie să o facem foarte bine. Mă bucur că am marcat pentru Poli în Europa, mă bucur că am înscris şi la naţională, iar acum sper să înscriu în campionat aşa cum am făcut-o şi în campionatul trecut", a declarat Gigel Bucur.


Fişier(e) ataşate Thumbnail(uri)
   

http://www.romaniansoccer.ro/ - Cel mai bun site de statistică şi istorie a fotbalului românesc. Intraţi şi vă minunaţi Wink
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
09-12-2009, 03:24 PM
Mesaj: #38
RE: Ştiri Poli Timişoara
Iancu se ceartă cu fanii Timișoarei

Patronul echipei timişorene a reacţionat dur după ce a fost criticat pe site-uri de fanii bănăţeni pentru că Poli va pune în vânzare bilete doar la pachet pentru Europa League.

Ieri, Marian Iancu a remis un comunicat prin care răspundea la reacţiile negative ale fanilor, încercând să explice de ce se vor vinde doar pachete de bilete în Europa League: "Pentru aşa-zişii suporteri, deranjaţi de costul pachetelor de bilete pentru meciurile de acasă din grupele UEFA Europa League (…), le transmit că, doar în ultimul an, clubul a plătit amenzi echivalente cu suma necesară pentru biletele a 1.100 de suporteri de la peluze sau 600 de fani de la tribune. Şi asta doar din vina unora dintre ei. (…) Decizia ca biletele să fie vândute numai la pachet îmi aparţine".

De altfel, mai mulţi lideri de galerie au precizat că preţurile nu sunt deloc mari, însă nu consideră firească decizia de a nu se vinde deloc bilete pentru fiecare meci în parte. "Preţurile sunt de foarte bun simţ. Nemulţumirea generală este însă legată de faptul că nu se pun în vânzare bilete pentru un singur meci, chiar şi la preţ mai mare", a spus Mircea Munteanu, unul dintre liderii peluzei.

"Sunt unii suporteri care vin din străinătate sau din alte oraşe şi nu pot fi prezenţi la toate cele trei meciuri" - Mircea Munteanu, lider de galerie


Fişier(e) ataşate Thumbnail(uri)
   

http://www.romaniansoccer.ro/ - Cel mai bun site de statistică şi istorie a fotbalului românesc. Intraţi şi vă minunaţi Wink
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
09-13-2009, 04:01 PM
Mesaj: #39
RE: Ştiri Poli Timişoara
Gratis la meci pentru fani

Conducerea bănăţenilor a anunţat ieri că suporterii lui Poli, dar şi cei din Buzău, vor avea intrarea gratuită la meciul dintre Timişoara şi Astra Ploieşti, disputat pe arena din "Crîng".

Suporterii trebuie să aibă asupra lor cartea de identitate, pentru a demonstra că locuiesc în judeţele Timişsau Buzău, pentru a beneficia de intrarea gratuită.

Meciul Poli-Astra, din etapa a VI-a a Ligii 1 se va disputa mîine, de la ora 21.00, fiind televizat de GSP TV.

http://www.romaniansoccer.ro/ - Cel mai bun site de statistică şi istorie a fotbalului românesc. Intraţi şi vă minunaţi Wink
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
09-13-2009, 04:04 PM
Mesaj: #40
RE: Ştiri Poli Timişoara
Pus în gardă

Isprava Astrei din meciul cu Rapid (3-1) l-a făcut pe Artiom Karamian să-şi avertizeze colegii: "Nu mai sînt echipe mici în Liga 1".

Timişoara joacă din nou în exil, la Buzău, astăzi cu Astra, dar Artiom Karamian nu concepe ca echipa să facă paşi greşiţi. Mirajul banilor din Europa League şi Champions League a animat debutul de campionat. "Toate echipele trag acum tare. Este vorba şi de bani şi probabil şi din această cauză apar surprize ca Pandurii sau chiar Braşovul, care acum este lider. Nu avem voie să cădem în această capcană, trebuie să ne impunem cu Astra", a avertizat Karamian.

Mijlocaşul a oferit chiar exemplul Rapid. "Ce au făcut contra Rapidului pentru noi trebuie să fie un semnal de alarmă. Nu avem voie să ne gîndim decît la meciul cu Astra. De abia apoi trebuie să pregătim meciul cu Ajax", explică armeanul, care ştie unde sunt secretele adversarului de duminică. "Au doi atacanţi foarte periculoşi, dar de asemenea trebuie să fim atenţi şi la mijlocaşii de bandă pentru că ei sînt cei care crează multe faze periculoase în atac. Trebuie să ne impunem jocul şi ritmul şi atunci nu vom avea probleme", a conchis internaţionalul armean.

Doar cu Rapid acasă
Deşi s-au scurs cinci etape din actualul sezon, Poli a evoluat doar un singur meci în faţa propriilor suporteri, 1-0 cu Rapid. "În campionat, am evoluat o singură dată cu Rapidul, iar apoi au fost doar meciurile din Europa. Dar asta este. Trebuie să ne asumăm un risc dacă vrem teren de standarde europene. Nu e problemă, trebuie să învingem oriunde am juca", a spus Artiom.

Montaţi după naţională
Fraţii Karamian au dezvăluit că au venit cu un suflu nou la echipa de club, după ce în preliminariile pentru CM 2010 au reuşit să învingă naţionala Belgiei (2-1). "A fost un rezultat important bun pentru noi. Atît eu cît şi Arman am jucat foarte bine şi am primit numai laude. Asemenea jocuri ne dau speranţe şi ne montează pentru viitor", a completat Karamian.

405 minute a evoluat Artiom pentru Poli în actualul sezon din Liga 1

81 de partide a bifat armeanul în tricoul viola de la sosirea sa în ianuarie 2007 pe Bega


Fişier(e) ataşate Thumbnail(uri)
   

http://www.romaniansoccer.ro/ - Cel mai bun site de statistică şi istorie a fotbalului românesc. Intraţi şi vă minunaţi Wink
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
Postează răspuns 


Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect:
2 Musafir(i)

Reîntoarce-te SusReîntoarce-te la conţinut