Postează răspuns 
 
Evaluarea subiectului:
  • 0 voturi - 0 în medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ştiri Unirea Alba-Iulia
09-27-2009, 11:58 AM
Mesaj: #71
RE: Ştiri Unirea Alba-Iulia
Adrian Falub: "Victoria cu FC Vaslui ne-o dedicăm nouă, ne dă speranţe pentru viitor"

Antrenorul Unirii Alba Iulia, Adrian Falub, a declarat, sâmbătă, că este extrem de fericit pentru succesul din meciul cu FC Vaslui, deoarece elevii săi treceau printr-o perioadă mai dificilă şi se temea că nu se vor concentra aşa cum trebuie la acest joc.

"Ne dedicăm nouă victoria cu FC Vaslui, băieţii au demonstrat că au caracter. Veneam după o perioadă grea, în care lipseau rezultate şi eram îngrijorat pentru că băieţii ar fi capotat din punct de vedere psihic, mai ales după erorile din partida cu Astra. E un succes important, care ne dă speranţe pentru viitor", a spus Falub.

Unirea Alba Iulia a câştigat, sâmbătă, scor 2-0, partida de pe teren propriu cu FC Vaslui, din cadrul etapei a 8-a a a Ligii I, şi a înregistrat a doua victorie din acest sezon.

http://www.romaniansoccer.ro/ - Cel mai bun site de statistică şi istorie a fotbalului românesc. Intraţi şi vă minunaţi Wink
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
09-27-2009, 12:01 PM
Mesaj: #72
RE: Ştiri Unirea Alba-Iulia
Dâlbea: "Am înscris cel mai important gol din cariera mea, într-un meci în care aveam nevoie de puncte ca de aer"

Căpitanul ardelenilor, Răzvan Dâlbea, susţine că reuşita din partida cu Vaslui, prima pentru el în Liga I, este cea mai importantă din cariera sa.

"Am înscris cel mai important gol din cariera mea, într-un meci în care aveam nevoie de puncte ca de aer. După meciul cu Astra, toţi ne cântau prohodul, dar acum am dovedit că putem specula momentele bune ale unui meci pentru a câştiga. Despre Vaslui nu pot să spun decât că mi-a lăsat o impresie bună doar la nivelul individualităţilor, nu ca echipă", a declarat căpitanul ardelenilor.

Unirea Alba Iulia a câştigat, sâmbătă, scor 2-0, partida de pe teren propriu cu FC Vaslui, din cadrul etapei a 8-a a a Ligii I, şi a înregistrat a doua victorie din acest sezon.

http://www.romaniansoccer.ro/ - Cel mai bun site de statistică şi istorie a fotbalului românesc. Intraţi şi vă minunaţi Wink
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
09-28-2009, 07:15 PM
Mesaj: #73
RE: Ştiri Unirea Alba-Iulia
"Nu le-am dat nicio şansă!"

Originar din Alba Iulia, mijlocaşul Călin Cristea (21 de ani) a marcat primul gol al partidei de sâmbătă şi a contribuit la reuşita lui Dâlbea. Cristea înscrisese şi în precedentul joc al alb-negrilor pe propriul teren, cu FC Timişoara, încheiat la egalitate, scor 3-3.

Victoria cu Vasluiul este o revigorare pentru Unirea?
Sunt trei puncte importante pentru noi, fiindcă aveam nevoie de ele ca de aer. Cu toţii vrem să dedicăm acest succes lui Adrian Falub. Privim optimişti şi partidele următoare.

Care a fost atuurile voastre sâmbătă?
Am făcut un joc tactic foarte bun, am respectat cerinţele antrenorului, iar acest lucru s-a văzut pe teren. Nu le-am dat moldovenilor nicio şansă, am fost net superiori. A fost primul meci în care nu am primit gol. Vujadinovic este un câştig pentru noi, dă siguranţă în apărare. Cred că vasluienii au intrat relaxaţi pe teren la meciul cu noi, iar acest lucru i-a costat.

Gol cu Timişoara, iar acum ai marcat şi cu Vaslui. Marchezi şi etapa viitoare, la Craiova?
Pentru mine este foarte important să am evoluţii cât mai bune şi să-mi ajut echipa să obţină cât mai multe victorii. Mergem la Craiova să facem un joc bun şi să obţinem un rezultat favorabil.

Cu acest succes aţi pus punct pasei proaste, în condiţiile în care aveaţi numai un punct obţinut în patru etape?
Nu cred că am traversat o pasă proastă, poate doar din punct de vedere al rezultatelor. Am avut o atitudine bună în meciurile anterioare, însă ne-a lipsit şansa, iar lipsa de experienţă a avut un cuvânt de spus în anumite momente ale jocului.

Pe ce loc crezi că va termina Alba Iulia turul?
Noi ne propunem să ieşim din subsolul clasamentului şi să ne clasăm undeva între locurile 10-12. Consider că poziţia actuală din clasament nu reflectă jocul prestat de noi în primele etape. Meritam să avem minim 10-11 puncte în clasament.

De la 14 ani la Unirea
Cristea s-a apucat de fotbal la 10 ani, jucând la început la grupa de juniori de la Rival Alba Iulia, participând trei ani la turnee în Danemarca. De la 14 ani a ajuns la juniorii Unirii. "De când m-am apucat de fotbal, una din dorinţele mele era să joc cu Alba în Liga I. În perioada primei promovări a Unirii în Divizia A, eu evoluam pentru echipa a doua, Metalul Aiud, în Liga a II-a, iar printr-o conjunctură favorabilă am debutat, la 16 ani, în ultima etapă, în Liga I, într-un joc cu Farul", a spus Cristea.

Vrea să joace în Spania
Mijlocaşul echipei albaiuliene îl are ca idol pe Francesc Fabregas, mijlocaş al echipei Arsenal, şi ar vrea ca pe viitor să joace în campionatul Spaniei. Cristea a evoluat în toate partidele din acest sezon pentru Alba, fiind de fiecare dată titular. Este un veritabil dicţionar de fotbal, fiind sursa de informaţie a colegilor cu privire la rezultate şi transferuri de jucători.

"Am făcut un joc bun şi cred că am obţinut un rezultat pe măsură. Cred că am pus punct rezultatelor nefavorabile din ultima vreme. Dedicăm victoria lui Falub", Răzvan Dâlbea, căpitan Unirea Alba Iulia

"Unirea a demonstrat din nou că are valoare de Liga I. Trebuie să urcăm în clasament, nu vrem să mai avem probleme cu locurile codaşe", Marian Sarmeş, preşedinte CA Unirea Alba Iulia

http://www.romaniansoccer.ro/ - Cel mai bun site de statistică şi istorie a fotbalului românesc. Intraţi şi vă minunaţi Wink
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
09-28-2009, 08:13 PM
Mesaj: #74
RE: Ştiri Unirea Alba-Iulia
"Am jucat pentru Falub"

"Golul îl dedic lui Adi Falub, un antrenor care mi-a dat mare încredere şi m-a ajutat. Toţi băieţii am jucat cu sufletul şi pentru Falub, tehnician ce ne-a aşezat excelent tactic. A fost rândul nostru ca echipă să-l sprijinim într-un moment dificil al stagiunii", a precizat fotbalistul în vârstă de 21 ani. De altfel, tatăl jucătorului, Virgil, angajat al arenei albaiuliene anticipa înaintea jocului că fiul său va marca din nou.

Ajuns la cota 2 între realizatorii unirişti, după Fl. Dan - 3 goluri, Călin a apreciat că jocul cu FC Vaslui a fost unul hotărâtor în economia campionatului. "Un meci foarte bun făcut de noi, împotriva unei echipe compusă din individualităţi de marcă, dar care n-a existat în teren. Probabil FC Vaslui ne-a luat de sus, însă noi am vrut mai mult ca oricând să învingem, fiind cu cuţitul la os. Sunt trei puncte mari, aveam nevoie de ele ca de aer şi e bine că am reuşit să câştigăm, să depăşim perioada nefericită", a adăugat "stângaciul" unirist, admonestat cu un cartonaş galben pentru că şi-a scos tricoul în semn de bucurie după ce a punctat în minutul 45.

"La Craiova ne aşteaptă un meci dificil, dar nu ne temem. Dacă vom aborda întâlnirea cu aceeaşi determinare şi dăruire, putem să luăm puncte în Bănie", a concluzionat Călin Cristea, unul dintre cei mai constanţi echipieri albaiulieni în Liga I, un jucător ce merită lăudat pentru ultimele prestaţii.

http://www.romaniansoccer.ro/ - Cel mai bun site de statistică şi istorie a fotbalului românesc. Intraţi şi vă minunaţi Wink
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
09-28-2009, 08:14 PM
Mesaj: #75
RE: Ştiri Unirea Alba-Iulia
"Apă vie" pentru unirişti

Pentru acumularea celui de-al 4-lea cartonaş galben al campionatului, atacantul Rade Veljovic va absenta în partida din etapa viitoare pe care FC Unirea o va susţine în deplasare, la Craiova. "Am luat avertisment aiurea, la acea fază centralul a mutat zidul la 11 metri şi normal că am protestat", a spus fotbalistul sârb. Şi tot la nivelul jucătorilor din avanposturi, trebuie precizat că brazilianul Jonhes Elias Pinto Dos Santos (ce n-a prins lotul, la fel ca şi Selagea, ultimul întâia dată necooptat în efectivul de 18) va aniversa astăzi împlinirea vârstei de 30 de ani (săptămâna trecută, vineri, 25 septembrie, juniorul Alexandru Giurgiu a celebrat vârsta de 17 ani). Alţi 2 echipieri unirişti, I. Bălan şi S. Rădoi sunt la limita suspendării în cazul primirii unui nou avertisment.

Asistenţă redusă dar călduroasă
Dacă în oficială s-a regăsit şi fostul tehnician al vizitatorilor Cristian Dulca, a surprins neplăcut numărul redus de spectatori pe "Cetate". Doar 3000 de fani localnici, în ciuda reducerii preţului la bilete (10 RON intrarea), însă o asistenţă care a fost alături de favoriţi, purtându-i spre izbânda visată şi necesară. Şi să mai spunem că iarăşi sistemul de turnicheţi a dat rateuri, blocându-se la un moment dat, situaţie în care organizatorii au permis accesul pe porţi la tribuna întâi, cu 20 de minute înaintea startului confruntării. Echipierii unirişti, care până la ora jocului şi-au încasat drepturile cuvenite pentru luna august, rate contractuale şi prime, un total de aproximativ 90.000 euro, au salutat însă modul în care au fost încurajaţi din tribune, la adăpostul victoriei fanii dovedindu-se generoşi cu aplauze, atât cu fotbaliştii înlocuiţi, iar la sfârşit au scandat numele goalkeeperului Gabriel Rotaru.

http://www.romaniansoccer.ro/ - Cel mai bun site de statistică şi istorie a fotbalului românesc. Intraţi şi vă minunaţi Wink
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
09-29-2009, 07:51 PM
Mesaj: #76
RE: Ştiri Unirea Alba-Iulia
Portarul Dan Zdrâncă va susţine probe de joc la formaţia pregătită de Adrian Falub

Portarul Dan Zdrâncă, liber de contract, va fi testat în următoarea perioadă de antrenorul Unirii Alba Iulia, Adrian Falub, care nu poate conta decât pe Rotaru şi Lasc după excluderea din lot a lui Cornel Cernea.

"Zdrâncă va fi în probe la noi timp de 10 zile şi Falub va decide în privinţa lui. Totuşi, nu vrem să ne pripim, trebuie să clarificăm şi situaţia lui Cernea", a spus Marian Sarmeş, preşedintele CA al Unirii.

Goalkeeperul în vârstă de 28 de ani este liber de contract, iar în cariera sa a mai evoluat pentru Astra Ploieşti, Jiul Petroşani, Dunărea Călăraşi sau FC Caracal.

Titularul postului de portar al Unirii din primele jocurile ale campionatului, Cornel Cernea, a fost exclus din lot după partida cu Unirea Urziceni, în urma unui conflict cu antrenorul Falub, iar în ultimele două partide în poartă a fost vetereanul Gabriel Rotaru (38 de ani). Rezerva acestuia este Mihai Lasc (21 de ani), care nu are niciun meci în Liga I.

http://www.romaniansoccer.ro/ - Cel mai bun site de statistică şi istorie a fotbalului românesc. Intraţi şi vă minunaţi Wink
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
09-29-2009, 11:23 PM
Mesaj: #77
RE: Ştiri Unirea Alba-Iulia
Numărul redus al spectatorilor pe "Cetate" - o dezamăgire pentru unirişti

Deşi pentru partida cu FC Vaslui oficialii unirişti au decis să reducă preţul biletelor, cifrat la 10 RON (la fel ca şi în eşalonul secund), în arenă s-a înregistrat o asistenţă redusă, doar 3000 de localnici preferând să urmărească disputa "alb-negrilor" cu trupa lui Porumboiu. "M-a durut mult faptul că tribunele au fost pe jumătate goale şi nu discut de bani, pentru că nu câştigam mare lucru. Se confirmă astfel că la nivel de oraş e greu de acceptat fenomenul unei echipe în prima ligă. Jocul nu a fost televizat, echipa avea nevoie de suportul moral al unui public cât mai numeros într-un moment cheie al stagiunii. Asta este, Alba Iulia nu e pregătită de Liga I şi astfel se explică că avem mai puţini spectatori decât UTA Arad sau "U" Cluj în Liga a II-a. Trăim un sentiment de dezamăgire. Albaiulienii trebuie să înţeleagă că au datoria să susţină Unirea, echipa ce-i reprezintă", a afirmat Marian Sarmeş, preşedintele Consiliului de Administraţie al FC Unirea Alba Iulia, încasările cifrându-se la aproximativ 200 de milioane de lei vechi (peste 4500 euro).

Falub n-a fost în pericol
Sarmeş a menţionat că declaraţia proprie de după joc, "dacă nu câştigam, erau schimbări majore la club", nu l-a vizat pe antrenorul Adrian Falub.

"Era rău de tot dacă nu luam cele 3 puncte, dar discuţia era purtată la nivelul jucătorilor, ce şi-ar fi văzut drepturile financiare blocate, urmând să trecem la sancţiuni pecuniare. Falub e sigur de postul său, în opinia mea nu-i deloc o soluţie schimbarea antrenorului. A, dacă pierdeam şi cu FC Vaslui şi la Craiova, atunci se putea pune problema determinării unui şoc la echipă pentru că ne aflam într-o situaţie la limită a rezultatelor", a menţionat oficialul "alb-negrilor", mulţumit de cele 8 puncte strânse până în prezent.

"Nu ne-am făcut de ruşine pe prima scenă dar suntem conştienţi că va fi foarte dificil în continuare. Luptăm cu echipe potente financiar, ca şi comparaţie FC Vaslui cheltuie lunar 350.000 euro pentru contracte, iar noi 70.000 euro", a conchis Sarmeş, satisfăcut de fapul că jucătorii i-au dedicat victoria antrenorului principal: "Mă bucură că Adi are sprijinul necondiţionat al jucătorilor, aceştia jucând pentru Falub. Asta demonstrează ceva".

La mulţi ani Gicule!
Astăzi, talentatul atacant albaiulian Gheoghe Grozav aniversează împlinirea vârstei de 19 ani, prilej pentru a-i ura fotbalistului ce a refuzat pe Bölöni şi Standard Liege pentru a evolua la echipa din oraşul natal împlinirea tuturor dorinţelor şi viselor fotbalistice. "Îmi doresc să joc cât mai mult la Unirea şi să ajut prin golurile mele echipa să rămână în Liga I", a menţionat Gicu (foto, dreapta, în alb).

Astfel, reprezentanţii "studenţilor" olteni la confruntarea cu FC Vaslui, între care Florin Ispas (fost coleg cu Cernea la Minerul Motru)-colaboratorul lui Eugen Neagoe l-au remarcat pe uniristul Florin Dan, care le-a lăsat o impresie favorabilă. Să menţionăm faptul că întâlnirea Universitatea Craiova - FC Unirea Alba Iulia, contând pentru runda a 9-a (campionatul urmând să se întrerupă 2 săptămâni pentru meciurile echipei naţionale) este programată sâmbătă, 3 octombrie, în nocturnă. Altfel, ieri la antrenementele nou-promovatei s-a prezentat portarul Dan Zdrâncă (29 ani, fost la Jiul Petroşani şi declarat recent liber de contract de la Astra Ploieşti), goalkeper ce s-a mai aflat câteva luni la Alba Iulia în anii 2000, când formaţia
ardeleană, sub oblăduirea lui "Limoniu" era satelitul celor de la Extensiv Craiova. "Va fi în probe timp de 10 zile,

http://www.romaniansoccer.ro/ - Cel mai bun site de statistică şi istorie a fotbalului românesc. Intraţi şi vă minunaţi Wink
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
09-30-2009, 05:00 PM
Mesaj: #78
RE: Ştiri Unirea Alba-Iulia
"Nu ne sperie numele Universităţii şi nu ne temem!"

Mijlocaşul formaţiei Unirea Alba-Iulia Răzvan Dâlbea spune că, după victoria cu Vaslui din etapa trecută, scor 2-0, atât el, cât şi coechipierii lui vin cu moralul ridicat în Bănie, pentru meciul de sâmbătă, cu Universitatea.

"Va fi un meci dificil, cu o formaţie valoroasă, dar care a avut un debut de campionat cu rezultate contradictorii. După victoria cu Vaslui, am căpătat un moral bun şi mergem încrezători la Craiova, de unde sperăm să ne întoarcem cu cele trei puncte. Calculul hârtiei îi dă drept favoriţi pe olteni, dar noi sperăm să spargem gheaţa în deplasare şi să câştigăm. Nu ne sperie numele Universităţii şi nu ne temem!", a declarat Dâlbea, mijlocaşul care a înscris primul său gol în Liga I, sâmbătă, împotriva Vasluiului, potrivit "Monitorul de Alba".

http://www.romaniansoccer.ro/ - Cel mai bun site de statistică şi istorie a fotbalului românesc. Intraţi şi vă minunaţi Wink
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
09-30-2009, 05:01 PM
Mesaj: #79
RE: Ştiri Unirea Alba-Iulia
Bobi Verdeş revine în Bănie

Pentru vârful unirist Bobi Verdeş confruntarea din "Bănie" va fi una aparte, atacantul în vârstă de 29 de ani legându-şi începutul carierei de gruparea "alb-albaştrilor" din Craiova. Purtătorul tricoului cu numărul 9 a jucat pentru "Ştiinţa" în perioada 2001-2003, marcând 4 goluri în 30 de meciuri, prima sa prezenţă în elită înregistrându-se în 24 noiembrie 2001, într-un joc Universitatea Craiova - Oţelul Galaţi 1-0. "Nu-mi iese din minte acel meci incredibil din septembrie 2002, când am învins Steaua cu 3-1 şi am marcat întâia mea dublă în elită, în faţa a peste 40.000 de spectatori. Craiova venea după scandalul «Neţoiu», iar echipa era decimată, mai rămăseseră 4 jucători, eu, M. Sava, I. Rada şi I. Stancu, restul fiind transferaţi la Dinamo", şi-a amintit Verdeş una dintre cele mai frumoase clipe din activitate.

Înlocuitorul sârbului Veljovic
Cum titularul obişnuit al postului de vârf împins în garnitura lui Falub, sârbul Rade Veljovic este suspendat, e de aşteptat ca Verdeş să apară în primul unsprezece albaiulian, împotriva echipei sub culorile căreia s-a lansat în fotbalul mare. "Vă daţi seama că abia aştept să joc iarăşi pe «Ion Oblemenco», deoarece Craiova poate fi considerată a 2-a mea casă. Îmi face plăcere să fiu implicat într-un asemenea meci, cu gruparea unde am cunoscut adevărata consacrare în fotbal", a spus Verdeş.

"Există sentimente aparte, îmi propun să evoluez bine într-un meci special, mai ales că încă nu mi-am revenit total după acel penalty ratat aiurea în Cupă la Galaţi", a mai adăugat fotbalistul care a marcat un singur gol în actuala stagiune, în partida cu Poli Iaşi. În primele 8 runde, Verdeş a strâns 243 de minute în 7 jocuri, dintre acestea 2 fiind abordate din postura de titular.

"Îmi doresc să înscriu"
Echiperul formaţiei din Cetatea Marii Uniri crede că FC Unirea poate obţine un rezultat pozitiv în întâlnirea ce se va disputa sâmbătă, 3 octombrie, în cadrul etapei a 9-a a Ligii I, începând cu ora 21.45 (transmisă în direct pe GSP TV). "Am mai jucat în «Bănie» cu FC Naţional, FC Argeş sau Oţelul Galaţi şi, din câte îmi amintesc n-am pierdut decât o singură dată. Încă n-am reuşit să înscriu împotriva Universităţii, dar, cu riscul să-mi atrag antipatia suporterilor olteni, mi-aş dori să o fac acum. Important este să aducem puncte, am demonstrat în disputa cu FC Vaslui că putem să jucăm fotbal adevărat şi suntem capabili să batem o echipă participantă în cupele europene", a încheiat Verdeş

http://www.romaniansoccer.ro/ - Cel mai bun site de statistică şi istorie a fotbalului românesc. Intraţi şi vă minunaţi Wink
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
09-30-2009, 05:03 PM
Mesaj: #80
RE: Ştiri Unirea Alba-Iulia
Meciul cu FC Vaslui a descătuşat Unirea!

Preşedintele executiv al "alb-negrilor" spune că victoria din partida cu FC Vaslui a reprezentat declicul de care avea nevoie trupa lui Adi Falub.

"Cu siguranţă că evoluţia echipei din partida cu FC Vaslui a fost cea mai bună din acest campionat. Jucătorii au reuşit să nu mai greşească în apărare, ba mai mult au punctat la două din cele patru-cinci oportunităţi de care a beneficiat. Parcursul din primele opt etape poate fi considerat ca fiind unul bun şi cred cu tărie că dacă eram mai atenţi în unele jocuri am fi putut sta mult mai bine în clasament. Ca o concluzie pot spune că deocamdată rezultatele înregistrate de Unirea nu sunt pe măsura jocului arătat. Oricum timpul nu este pierdut şi meciul de la Craiova de sâmbătă sper să demonstreze acest lucru. Normal că suntem conştienţi de valoarea lotului echipei din Bănie, dar în fotbal, ca şi-n viaţă, niciodată să nu spui niciodată. Mergem să încercăm să câştigăm cel puţin un punct", a afirmat Nicu Lupu.

Altfel, oficialul grupării din Cetatea Marii Uniri a declarat că portarul Dan Zdrâncă (ex-Astra Ploieşti) s-a antrenat luni după amiaza sub comnada lui Falub şi va rămâne cel puţin 10 zile în probe la formaţia din Alba Iulia. "Antrenorul Adi Falub va decide în privinţa lui Zdrâncă iar vizavi de Cernea lucrurile au rămas la fel ca şi până acum şi el se pregăteşte separat", a conchis Lupu.

În altă ordine de idei, tehnicianul Unirii crede că partida de la Craiova are importanţa ei în economia campionatului. "După meciul din Bănie va urma o pauză de două săptămâni şi de aceea ne dorim să obţinem un rezultat bun în perspectiva unui alt joc dificil cel din etapa a 10-a de pe teren propriu cu Internaţional Curtea de Argeş. În acest moment nu avem probleme medicale în lot, doar Veljovic este suspendat pentru Craiova", a punctat Adi Falub.

De remarcat faptul că runda din acest week-end programează o serie de meciuri care pot modifica substanţial ierarhia în partea inferioară şi aici se "înscriu" partidele Internaţional Curtea de Argeş - FC Timişoara, Ceahlăul Piatra Neamţ - Rapid, Oţelul Galaţi - FC Braşov respectiv Universitatea Craiova - Unirea Alba Iulia. "Ne interesează mai puţin ce rezultate obţin contracandidatele noastre în lupta pentru evitarea retrogradării, noi suntem concentraţi doar pentru jocul nostru cu Universitatea Craiova de unde sper să nu venim cu mâna goală" a concluzionat tehnicianul Unirii.

http://www.romaniansoccer.ro/ - Cel mai bun site de statistică şi istorie a fotbalului românesc. Intraţi şi vă minunaţi Wink
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
Postează răspuns 


Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect:
1 Musafir(i)

Reîntoarce-te SusReîntoarce-te la conţinut