Postează răspuns 
 
Evaluarea subiectului:
  • 2 voturi - 3 în medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Au dreptul suporterii sa isi huiduie echipa?
09-28-2009, 09:49 PM (Acest mesaj a fost modificat ultima dată: 09-28-2009 09:49 PM de Robert.)
Mesaj: #11
RE: Au dreptul suporterii sa isi huiduie echipa?
hmmm...sa ii huiduie...nu prea, dar au dreptul la o gluma mai ironizanta care sa il motiveze putin( pe jucator)
Sau...la ceea ce faceam eu shi cu jean la meciurile farului...mai ales pe seama saracutzului chico Smile)...sau pe seama lui vlas in meciul cu otzelu'Big Grin
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
09-28-2009, 09:59 PM
Mesaj: #12
RE: Au dreptul suporterii sa isi huiduie echipa?
(09-28-2009 09:49 PM)Robert Scris:  hmmm...sa ii huiduie...nu prea, dar au dreptul la o gluma mai ironizanta care sa il motiveze putin( pe jucator)
Sau...la ceea ce faceam eu shi cu jean la meciurile farului...mai ales pe seama saracutzului chico Smile)...sau pe seama lui vlas in meciul cu otzelu'Big Grin

Da .. Monsieur Robert cu care am chinuit multe scaune de la tribune, nu ca le-am fi rupt, dar am stat mai tot timpul pe ele, stie cel mai bine meciurile cand Farul fara sa vrea dadea gol adversarilor... Glumim si noi pe stadion, mai ales ca mergem acolo sa ne simtim bine, dar respectam bunul simt si il aplicam... Daca si ceilalti ar avea mentalitatea asta, poate ca ar fi mai putini pseudo-auto-proclamati-hooligans...

http://www.romaniansoccer.ro/ - Cel mai bun site de statistică şi istorie a fotbalului românesc. Intraţi şi vă minunaţi Wink
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
11-12-2009, 05:06 PM
Mesaj: #13
RE: Au dreptul suporterii sa isi huiduie echipa?
Bineinteles ca suporterii au dreptul sa-si huiduie echipa, atunci cand dau dovada de indolenta.
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
11-12-2009, 05:49 PM
Mesaj: #14
RE: Au dreptul suporterii sa isi huiduie echipa?
eu nu prea sunt de acord cu asta. o echipa ar trebui sustinuta pe toata durata meciul. protestele la adresa jucatorilor/antrenorilor etc trebuia sa aiba loc in afara celor 90 de minute

http://www.gruppo-maxima.ro/wiki - Stiinta si doar atat
Vizitează site-ul acestui utilizator Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
11-12-2009, 05:52 PM
Mesaj: #15
RE: Au dreptul suporterii sa isi huiduie echipa?
(11-12-2009 05:49 PM)gonen Scris:  eu nu prea sunt de acord cu asta. o echipa ar trebui sustinuta pe toata durata meciul. protestele la adresa jucatorilor/antrenorilor etc trebuia sa aiba loc in afara celor 90 de minute

Sunt de acord cu gonen. Meciul ar trebui sa fie un spectacol pe teren, si daca nu se poate, macar in tribune. Tocmai asta ii da atat de multa naturalete si frumusete fotbalului, ca spectatorii au rol principal in realizarea lui.

http://www.romaniansoccer.ro/ - Cel mai bun site de statistică şi istorie a fotbalului românesc. Intraţi şi vă minunaţi Wink
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
11-12-2009, 11:38 PM
Mesaj: #16
RE: Au dreptul suporterii sa isi huiduie echipa?
Imi doresc si eu ca echipa sa fie sustinuta asa cum este sustinuta spre exemplu Liverpool. Mi s-a facut pielea de gaina cand am vazut video clipuri cu tribunele cantand la meciurile lui Liverpool.
Dar suntem departe de asa ceva.
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
11-13-2009, 03:22 PM (Acest mesaj a fost modificat ultima dată: 11-13-2009 03:23 PM de gonen.)
Mesaj: #17
RE: Au dreptul suporterii sa isi huiduie echipa?
suntem departe de asa ceva, in special din vina noastra, a suporterilor. Cum un jucator nu evolueaza bine, cum cu huiduielile. Ca sa nu mai spun de celelalte razboaie (cu antrenorii, cu conducere, etc) care afecteaza si mai mult.

http://www.gruppo-maxima.ro/wiki - Stiinta si doar atat
Vizitează site-ul acestui utilizator Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
11-30-2009, 09:50 PM
Mesaj: #18
RE: Au dreptul suporterii sa isi huiduie echipa?
Nu e deontologic, dar mai bine decat sa arunce cu obscenitati sau injuraturi...
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
12-13-2009, 11:29 PM (Acest mesaj a fost modificat ultima dată: 12-13-2009 11:38 PM de gonen.)
Mesaj: #19
RE: Au dreptul suporterii sa isi huiduie echipa?
(11-12-2009 11:38 PM)Larissa Scris:  Imi doresc si eu ca echipa sa fie sustinuta asa cum este sustinuta spre exemplu Liverpool. Mi s-a facut pielea de gaina cand am vazut video clipuri cu tribunele cantand la meciurile lui Liverpool.
Dar suntem departe de asa ceva.


http://www.gruppo-maxima.ro/wiki - Stiinta si doar atat
Vizitează site-ul acestui utilizator Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
12-31-2009, 03:01 PM
Mesaj: #20
RE: Au dreptul suporterii sa isi huiduie echipa?
Luati exemplul suporterilor timisoreni de la noi din campionat si e suficient. Asta ca sa nu vorbim de suporterii unor echipe precum Real Madrid, Barcelona, Chelsea, Liverpool, Manchester United...
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
Postează răspuns 


Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect:
1 Musafir(i)

Reîntoarce-te SusReîntoarce-te la conţinut