Postează răspuns 
 
Evaluarea subiectului:
  • 0 voturi - 0 în medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gladiatorul
11-30-2009, 02:23 PM
Mesaj: #1
Gladiatorul
Lucian Bute a închis conturile cu Librado Andrade în stil de mare campion: victorie prin KO în repriza a patra, păstrându-și centura IBF la Supermijlocie.
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
12-01-2009, 02:49 PM
Mesaj: #2
RE: Gladiatorul
Cred ca va mai urma un meci de palmares dupa care, va trebui sa unifice centurile. Cred ca va ajunge sa boxeze la Las Vegas. Faptul ca HBO a transmis meciul iar Michael Buffer a fost crainic, este un pas inainte spre Las Vegas!

CATALIN HILDAN, UNICUL CAPITAN!!! TE VOM IUBI MEREU!!!Angel
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
12-01-2009, 03:11 PM
Mesaj: #3
RE: Gladiatorul
Bute merita respectul romanilor. Respect Bute!

http://www.romaniansoccer.ro/ - Cel mai bun site de statistică şi istorie a fotbalului românesc. Intraţi şi vă minunaţi Wink
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
12-01-2009, 09:43 PM
Mesaj: #4
RE: Gladiatorul
RESPECT BUTE Cool
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
12-02-2009, 03:47 AM (Acest mesaj a fost modificat ultima dată: 12-02-2009 03:47 AM de Marius_Black.)
Mesaj: #5
RE: Gladiatorul
Lucian Bute cel mai bun boxer din istoria României!Bravo! A meritat să stau treaz toată noaptea ca să pot vedea meciul. Big Grin Sa vină Pavlik!

''Football is a beautiful game and it needs to be played beautifully!'' Brian Clough
Vizitează site-ul acestui utilizator Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
12-02-2009, 11:33 AM
Mesaj: #6
RE: Gladiatorul
Un roman cu care ne mandrim. RESPECT BUTE !
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
12-25-2009, 01:46 PM
Mesaj: #7
RE: Gladiatorul
Campionul mondial IBF, Lucian Bute, spune ca sarbatorile au inceput in momentul in care el a cistigat meciul cu Librado Andrade si ca le multumeste tuturor romanilor care au fost alaturi de el.

"În primul rând, vreau sa le multumesc din suflet ca au fost alaturi de mine. Sunt fericit ca am reusit sa le aduc o mica bucurie în case si sper din suflet sa nu-i dezamagesc nici de-acum înainte. As putea spune ca victoria mea cu Andrade a coincis cu începutul Sarbatorilor de iarna, ceea ce este un lucru nemaipomenit. Românilor de pretutindeni le doresc sa fie sanatosi, sa aiba un Craciun fericit si un an 2010 plin numai de realizari", a spus Lucian Bute in ziarul Libertatea.
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
Postează răspuns 


Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect:
1 Musafir(i)

Reîntoarce-te SusReîntoarce-te la conţinut