Postează răspuns 
 
Evaluarea subiectului:
  • 1 voturi - 5 în medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Statistici liga a II-a
08-08-2009, 01:19 AM
Mesaj: #1
Statistici liga a II-a
Nu stiu daca este locul potrivit pentru a posta acest mesaj, dar ar fi frumos daca pe site-ul http://www.romaniansoccer.ro ar fi mai multe informatii statistice referitoare la liga a II-a.

Aici ma refer la rezultate statistice ale tuturor echipelor din toate editiile de campionat. Vad ca ceva simiar exista pentru liga I si liga a II-a, dar doar pentru ultimii cativa ani. Nu s-ar putea sa avem aceleasi informatii si pentru anii '50, '60, '70, etc.?
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
08-08-2009, 01:41 AM
Mesaj: #2
RE: Statistici liga a II-a
Lucram la crearea unei baze de date solide, cu toate line-ups-urile din Liga 1, nu stiu din Liga 2... Dar deocamdata sunt in stand-by.

http://www.romaniansoccer.ro/ - Cel mai bun site de statistică şi istorie a fotbalului românesc. Intraţi şi vă minunaţi Wink
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
08-11-2009, 03:19 AM
Mesaj: #3
RE: Statistici liga a II-a
OK, merci mult pentru informatie. Daca aveti nevoie de ceva ajutor spune-mi si poate ma pot ocupa eu de liga a II-a. Am mai vorbit eu cu Sorin A. pe aceasta tema acum cativa ani, dar la vremea respectiva nu avea prea multe informatii din liga I, nici vorba de liga a II-a.
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
10-02-2009, 05:23 PM
Mesaj: #4
RE: Statistici liga a II-a
(08-08-2009 01:41 AM)Jean Scris:  Lucram la crearea unei baze de date solide, cu toate line-ups-urile din Liga 1, nu stiu din Liga 2... Dar deocamdata sunt in stand-by.

In liga a II-a n-ai prea mult de lucru, ca inainte de 1992 nu gasesti multe formatii. La Liga I sunt numai vreo 16494 meciuri. In ce program faci baza de date ?
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
02-03-2010, 09:10 PM
Mesaj: #5
RE: Statistici liga a II-a
Pacat ca pentru esalonul secund, presa scrisa nu are un interes mai mare!
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
Postează răspuns 


Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect:
1 Musafir(i)

Reîntoarce-te SusReîntoarce-te la conţinut