RomanianSoccer Forum

Versiunea integrală: "Colectia mea"
În acest moment vizualizezi o versiune simplificată a conţinutului. Vezi versiunea integrală cu formatarea adecvată.
Pagini: 1 2 3
Am deschis acest topic cu un scop: schimbul de materiale sportive (programe, fanioane, insigne, reviste etc.), dar si sa ne laudam cu ce avem pe acasa.

Eu colectionez cam tot ce se poate cu FC Arges, in special programe de meci. Am aproape 350 de programe si vreo 50 de bilete. Altcineva? Smile
eu colectionez bilete la meciurile din Ghencea si nu numai,( mai am si de la Open Romania, FIA GT, de la nationala). Imi pare rau ca in anii in care am avut abonament nu am putut sa maresc colectia, care oricum e destul de mare Big Grin
Ma mandresc cu un bilet nerupt la Steaua - Borussia 0-3 , din toamna lui 96. Borussia urma sa devina castigatoarea Ligii.

AndreiDumitrescu

eu fac colectie de bilete si de fulare care din pacate nu am f multe
Eu fac colectie de brichete Big Grin P-aia din Giulesti mi-au confiscat-o din pacate Dodgy
Daca ai avut tinta prea buna si l-ai nimerit in cap pe Deaconu Smile)
(08-11-2009 06:39 PM)Marius_Black Scris: [ -> ]Daca ai avut tinta prea buna si l-ai nimerit in cap pe Deaconu Smile)

Fii sigur ca niciodata n-o sa ratez tinta cand va fi vorba de Alex Deac.... Big Grin
Eu nu colectionez ceva in mod special dar am un caiet special dedicat Romei in care scriu echipa care a jucat, stiri, lipesc poze...

AndreiDumitrescu

si eu am mirco o agenda in care scriu toate rezultatele Stelei de vrei 6 ani cu marcatori si cu lot
am uitat sa spun Saru'mana Irina

07Ex

Eu colectionez tricouri ale echipelor de fotbal atat cele de club cat si cele nationale.
(08-12-2009 01:05 AM)AndreiDumitrescu Scris: [ -> ]am uitat sa spun Saru'mana Irina

Buna Andrei Wink
Pagini: 1 2 3
URL de referinţă