Postează răspuns 
 
Evaluarea subiectului:
  • 0 voturi - 0 în medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ştiri Rapid Bucureşti
09-28-2009, 04:15 PM
Mesaj: #101
RE: Ştiri Rapid Bucureşti
Buga: "Sper să rămân în continuare la Rapid, mai am trei luni de contract şi o să îmi fac treaba cât mai bine"

Autor ale unei duble în partida cu Internaţional, Mugurel Buga spune că traversează cea mai bună perioadă din ultimii ani şi speră să rămână în Giuleşti şi din iarnă, atunci când îi expiră actuala înţelegere.

"Nu mă gândesc la titlul de golgheter chiar dacă am înscris de patru ori, dar pur şi simplu mă simt foarte bine în această perioadă. Mi-a ieşit totul azi, dar cu toţii am făcut un joc bun. Sper să rămân în continuare la Rapid, mai am trei luni de contract şi o să îmi fac treaba cât mai bine", a spus atacantul.

Rapid a câştigat, duminică, scor 4-0, partida de pe teren propriu cu nou-promovata Internaţional Curtea de Argeş, din etapa a 8-a a Ligii I, şi a urcat pe locul 3 în clasament.

http://www.romaniansoccer.ro/ - Cel mai bun site de statistică şi istorie a fotbalului românesc. Intraţi şi vă minunaţi Wink
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
09-28-2009, 04:16 PM
Mesaj: #102
RE: Ştiri Rapid Bucureşti
Herea: "Mă bucur că i-am făcut pe suporteri fericiţi, au văzut spectacol azi, pe lângă faptul că am câştigat"

Mijlocaşul Ovidiu Herea crede că Rapid a reuşit să-i mulţumească pe fani prin jocul prestat.

"Am obţinut o victorie importantă, care ne dă încredere în forţele proprii, mai ales că e a treia consecutiv. Cu toate acestea, trebuie să uităm acest aspect şi să ne concentrăm pentru meciul de etapa viitoare, de la Piatra Neamţ. Mă bucur că i-am făcut pe suporteri fericiţi, au văzut spectacol azi, pe lângă faptul că am câştigat. Totuşi, trebuie să recunoaştem şi că am fost avantajaţi de faptul că oaspeţii au jucat în inferioritate numerică", a opinat fotbalistul.

Rapid a câştigat, duminică, scor 4-0, partida de pe teren propriu cu nou-promovata Internaţional Curtea de Argeş, din etapa a 8-a a Ligii I, şi a urcat pe locul 3 în clasament.

http://www.romaniansoccer.ro/ - Cel mai bun site de statistică şi istorie a fotbalului românesc. Intraţi şi vă minunaţi Wink
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
09-28-2009, 04:23 PM
Mesaj: #103
RE: Ştiri Rapid Bucureşti
Costin Lazăr spune că e prematur ca giuleştenii să se gândească la titlu

Căpitanul Rapidului, Costin Lazăr, a declarat, luni, că formaţia giuleşteană trebuie să continue seria rezultatelor pozitive şi în următoarele etape şi precizează că exemplul pe vrea să îl urmeze în actuala stagiune este parcursul pe care Unirea Urziceni l-a avut în sezonul trecut.

"Suntem fericiţi după victoria pe care am obţinut-o cu Internaţional, iar atmosfera de la echipă este una foarte plăcută în momentul de faţă. Suntem conştienţi că rezultatele pozitive aduc buna întotdeauna buna dispoziţie în cadrul lotului. Mă bucur să aud de la alţii că Rapidul practică cel mai bun fotbal din Liga I. Totuşi, vreau să precizez că şi în sezoanele trecute lumea ne lăuda pentru evoluţiile noastre, dar, din păcate, nu ne-am îndeplinit obiectivele", a opinat mijlocaşul în vârstă de 28 de ani.

Lazăr consideră că atât el cât şi coechipierii săi mai au mult de muncit ca să spere la câştigarea campionatului: "Eu nu mă gândesc acum la titlu, mai important este să avem continuitate în rezultate. Chiar dacă unii ne consideră drept o pretendentă la titlu, cred e mai bine să fim rezervaţi, atât, noi, jucătorii, cât şi oficialii. Personal, am apreciat exemplul celor de la Urziceni în sezonul trecut. Cei de la Unirea şi-au văzut strict de treaba lor, au fost preocupaţi numai de fotbal, iar în final au ieşit campioni. Aşa mi-aş dori să se întâmple în acest sezon la Rapid".

Internaţionaul român s-a referit şi la conducerea grupării alb-vişinii, pe care o apreciază pentru faptul că este solidară faţă de proprii jucători: "Este foarte important că la noi la echipă există linişte. Conducătorii noştri merită apreciaţi pentru faptul că ne-au încurajat chiar şi în momentele mai dificile. Nu sunt de acord cu oficialii care, după înfârngeri, îşi desfinţează în public propriii jucători. Mi se pare total neprofesionist, iar fotbaliştii respectivi vor avea şi mai mult de suferit".

În final, Costin Lazăr a vorbit şi despre rolul pe care îl are în postura de căpitan al grupării giuleştene: "Realaţia mea cu ceilalţi colegi este aceeaşi. Sutem un grup unit, iar între toţi jucătorii există un respect reciproc. Îmi place să cred că problemele care au existat în trecut la club ne-au făcut să fim mai apropiaţi. Cu domnul Hizo mă înţeleg foarte bine şi cred că putem face performanţă împreună".

Rapid a câştigat, duminică, scor 4-0, partida de pe teren propriu cu nou-promovata Internaţional Curtea de Argeş, din etapa a 8-a a Ligii I, şi a bifat al treia victorie consecutivă din campionat.

În urma acestui rezultat, echipa antrenată de Viorel Hizo a acumulat 15 puncte şi a urcat pe locul 3 în clasament, la un singur punct distanţă de liderul şi, totodată, campioana en-titre, Unirea Urziceni.

http://www.romaniansoccer.ro/ - Cel mai bun site de statistică şi istorie a fotbalului românesc. Intraţi şi vă minunaţi Wink
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
09-28-2009, 05:18 PM
Mesaj: #104
RE: Ştiri Rapid Bucureşti
Manea: "S-au găsit şi bani, echipa joacă, încă două victorii şi sperăm să rămînem pe podium"

Directorul tehnic al Rapidului este mulţumit de jocul din această seară şi acordă întregul merit jucătorilor, care s-au concentrat exemplar cu o echipă considerată mică, şi au reuşit să facă spectacol.

"Este meritul jucătorilor şi azi au făcut un meci bun, am înscris de patru ori. Ce mă bucură pe mine e că am tratat meciul serios, ne-am mai făcut de rîs pînă acum cu echipe slab cotate. Am avut ocazii şi jocul rezultatelor ne-a ajutat să ajungem pe locul 3. E o atmosferă frumoasă, dată şi de rezultatele din ultimul timp. Jucătorii sînt plătiţi la zi, nu sînt probleme. S-au mai găsit bani. E bine că echipa joacă, asta e important, am reuşit să intrăm din nou în plutonul fruntaş, dar urmează un meci greu la Piatra-Neamţ şi apoi cu CFR la noi. Abia atunci putem spune, dacă reuşim două victorii, că ne putem înscrie la ocuparea podiumului. Rezultatele lui Internaţional din deplasare ne-au dat de gîndit, şi azi au încercat să joace, dar Rapid le-a pus mari probleme. Să nu minimalizăm importanţa suporterilor minunaţi, atu-ul nostru principal, ne-au încurajat şi acasă şi în deplasare", a zis Manea la Digi Sport.

http://www.romaniansoccer.ro/ - Cel mai bun site de statistică şi istorie a fotbalului românesc. Intraţi şi vă minunaţi Wink
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
09-28-2009, 05:18 PM
Mesaj: #105
RE: Ştiri Rapid Bucureşti
Mugurel Buga: "Păstraţi-mă la Rapid!"

După ce a marcat două goluri, Buga cere o negociere cu conducerea.

- Mugurel, cum explici momentul bun prin care treceţi?
- Nu ne bagă nimeni în seamă şi aşa putem să ne vedem de treabă. Cred că despre asta e vorba. Acum să vedem şi continuarea, fiindcă e important să ne păstrăm forma bună, altfel am impresionat degeaba.

- Ce se va întîmpla cu tine de la 1 ianuarie?
- Mai am contract cu Rapid încă trei luni sau cel puţin aşa ştiu eu. Chiar aş vrea să am o discuţie cu şefii, să aflu exact ce am de făcut. Mi-aş dori mult să continuu în Giuleşti, dar nu depinde numai de dorinţa mea.

- Aţi urcat pe podium. Calculaţi deja cum să ajungeţi pe prima poziţie?
- Încercăm să cîştigăm meciurile care se pot cîştiga, atît. Calculele nu ne ajută la nimic. E mai bine să adunăm la sfîrşit.

- Cum faceţi să nu vă mai împiedicaţi de echipele mici?
- Goluri multe, asta e soluţia! Avem 13 goluri acasă în patru meciuri, deci o medie foarte bună. În condiţiile astea, e greu să ne reziste adversarii.

"L-am văzut pe Jean Fernandez rîzînd"
Viorel Hizo a povestit ce a simţit cînd nocturna Giuleştiului a picat aseară, în prelungirile meciului, pentru cîteva secunde, din cauza unei pene de curent în tot cartierul. El a făcut aluzie la meciul din 2001 cu PSG, în Cupa UEFA, cînd nocturna a cedat, iar francezii pregătiţi pe atunci de Jean Fernandez au cîştigat 3-0 la masa verde. "La faza aceea nu am văzut decît figura lui Jean Fernandez rîzînd şi m-am gîndit că vom pierde şi acest meci. Aici e posibil orice, ca să nu ne ia ameţeala de la rezultate", a spus "Dulăul".

http://www.romaniansoccer.ro/ - Cel mai bun site de statistică şi istorie a fotbalului românesc. Intraţi şi vă minunaţi Wink
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
09-28-2009, 05:20 PM
Mesaj: #106
RE: Ştiri Rapid Bucureşti
Oamenii lui Taher cred în Lutz Stache

Fosta conducere a giuleştenilor, formată din oamenii lui Fathi Taher, cred în preluarea clubului Rapid de către afaceristul Lutz Stache. Atât Alexandru Bunea, cât şi Constantin Toma îi acordă credit neamţului şi consideră că, odată venit acesta, George Copos nu se va mai implica la echipă.

Doi dintre oamenii "plantaţi" de Fathi Taher la conducerea Rapidului sezonul trecut vorbesc acum despre şansele lui George Copos să vândă clubul. Dacă Alexandru Bunea este de părere că echipa va fi preluată, fără probleme, de omul de afaceri neamţ, Constantin Toma pare mai degrabă rezervat în declaraţii.

"Cred că George Copos va vinde de această dată, nu se mai pune problema unei noi amânări. Oricum, domnul Stache nu poate să cumpere fără să-i dea banii lui Taher", susţine Bunea, care a mai adăugat: "Domnul Lutz trebuie să se înţeleagă cu Fathi Taher pentru împrumutul celor opt milioane de euro. A făcut două audituri şi presupun că ştie datoriile către creditori şi condiţiile în care trebuie să dea banii".

Plecat de la Rapid, Constantin Toma spune că a rupt contactul cu gruparea giuleşteană, însă speră ca echipa să facă performanţe în era lui Lutz Stache.

"M-am rupt definitiv de clubul Rapid din momentul în care am plecat de acolo. Habar nu am dacă domnul Copos va mai vinde, mai ales că de atâtea ori a anunţat că se retrage. Sper că, dacă va veni altcineva, să facă treabă bună şi să ducă echipa acolo unde merită", a precizat fostul preşedinte al "alb-vişiniilor".

Speră ca «alb-vişiniii» să n-ajungă pe locurile 8-12
Alexandru Bunea a mai specificat că la Rapid nu se vor mai crea două tabere, aşa cum s-a întâmplat în campionatul trecut. Acesta speră totuşi că Lutz Stache îşi va da interesul la echipă. "Lutz Stache va cumpăra 90% din club. Omul vine cu banii, tot el alege antrenorul, echipa tehnică şi conducerea. Copos nu se va mai implica şi nici nu va mai da vreun ban. Prin venirea dânsului, sper ca Rapidul să nu ajungă pe locurile 8-12", a precizat fostul oficial al giuleştenilor.

http://www.romaniansoccer.ro/ - Cel mai bun site de statistică şi istorie a fotbalului românesc. Intraţi şi vă minunaţi Wink
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
09-29-2009, 02:50 PM
Mesaj: #107
RE: Ştiri Rapid Bucureşti
Copos spune că locul 3 pe care îl ocupă giuleştenii "reflectă foarte bine valoarea lotului"

Finanţatorul formaţiei Rapid, George Copos, a declarat, marţi, că este mulţumit de ultimele evoluţii ale echipei, care au dus gruparea giuleşteană pe locul 3 al Ligii I, şi apreciază strategia de întinerire a lotului cu fotbalişti din pepiniera proprie.

"Rapidul a ajuns pe podium, poziţie care reflectă foarte bine valoarea lotului actual. Exprimându-mi satisfacţia pentru acest rezultat, vreau să felicit întregul staff tehnic, începând cu Hizo şi Rada, şi să le doresc să aibă în continuare cât mai multe meciuri cu astfel de rezultate", a spus George Copos pe blogul său.

Finanţatorul grupării de sub Podul Grant nu a scăpat ocazia de a ataca încă o dată managementul defectuos din perioada în care Peseiro era antrenorul Rapidului: "Unde sunt acum Pardo, Paulista, Cesar, Vella, Djalovic, Adefemi? Sunt departe, ducând cu ei şi investiţia rapidistă de care clubul n-a apucat să se mai bucure şi nici nu se va mai bucura vreodată. La fel s-a întâmplat şi cu antrenorul Peseiro, care, cu un salariu anual de aproape 2 milioane de euro brut, s-a aflat în fruntea galeriei de vedete costisitoare şi inutile aduse la Rapid şi care, în schimbul salariului său, s-a străduit cu tot profesionalismul să asigure 'ascensiunea' echipei".

În viziunea lui Copos, fostul preşedinte executiv al Rapidului, Constantin Zotta, şi Jose Peseiro sunt principalii vinovaţi pentru criza în care s-a aflat echipa: "Peseiro s-a mai străduit – tot cu profesionalism – ca, alături de Zotta şi de cei câţiva membri despre care am tot vorbit din conducerea din 2008 a clubului, să nenorocească Rapidul din punct de vedere financiar, profitând de buna-credinţă a domnului Fathi Taher".

În final, omul de afaceri a spus că atât timp cât va fi "implicat în vreun fel în destinele clubului" va face tot ce-i stă în putinţă "pentru ca Rapidul să fie cât mai aproape de vârful piramidei, ba chiar în vârf".

Rapid s-a calificat în optimile Cupei României, a înregistrat 3 victorii consecutive în campionat şi se află pe locul 3, cu 15 puncte, la 1 punct de Unirea Utziceni, care este liderul Ligii I.

http://www.romaniansoccer.ro/ - Cel mai bun site de statistică şi istorie a fotbalului românesc. Intraţi şi vă minunaţi Wink
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
09-29-2009, 04:38 PM
Mesaj: #108
RE: Ştiri Rapid Bucureşti
Alex Ioniţă: "Sînt abia la început, sper să continuu să progresez"

Are doar 20 de ani, dar i-a cucerit rapid pe fanii alb-vişinii. Formaţia din Grant pare să-şi fi găsit în sfîrşit atacantul de care avea nevoie, iar suporterii au un nou idol. Numele lui? Alexandru Ioniţă. Citeşte un superinterviu acordat de vîrful rapidist pentru rapidisti.ro!

- Alex, la ce vîrstă ai început fotbalul?
- La 9 ani, la Viscofil. Apoi am mers la Intergaz, după care am ajuns la Pantelimon şi apoi am făcut pasul la Rapid II. Marius Oprea a fost cel care m-a remarcat după un trial. I-a plăcut că aveam fizic puternic şi am rămas. La echipa mare m-a promovat Marian Rada.

- Cum a fost trecerea de la Rapid II la echipa mare?
- La prima echipă am fost primit foarte bine, toţi băieţii m-au încurajat, m-au ajutat să mă integrez. M-am simţit unul de-ai lor din prima clipă. Mulţi îmi zic "Copilu' ", Bozo m-a strigat aşa prima dată. Mardare e şi el cu ochii pe mine şi de fiecare dată cînd greşesc îmi arde una peste ceafă şi îmi spune cum ar fi trebuit să procedez. Ne ajutăm mult între noi.

- Contra lui Internaţional ai marcat primul tău gol în LIga I. Cum a fost?
- Mi-am dorit foarte mult să marchez, toţi îmi spuneau să stau liniştit că voi reuşi, era important pentru continuitatea mea să marchez şi sînt fericit că am spart gheaţa. Trebuia să fim atenţi la meciul cu Internaţional, ei nu pierduseră în deplasare, a fost bine că am marcat rapid şi apoi totul ne-a ieşit. Nu ne e teamă de nici o echipă, aşa cum a zis şi nea Vio, dacă noi evoluăm bine nu ne poate bate nimeni.

- Apropo, ce ţi-a spus antrenorul cînd te-a titularizat la Craiova şi apoi, acum, cu Internaţional?
- Domnul Hizo vorbeşte tot timpul cu mine, mă şi ceartă cînd nu joc bine, dar o face pentru că îi place de mine. Decît să nu mă bage în seamă şi să mă lase să fac greşeli, mai bine să mă certe. Cînd m-a titularizat prima oară a vorbit cu mine, îi era frică să mă pierd. Mi-a zis să joc fără frică şi să-i urmez indicaţiile.

- Fanii îşi pun toate speranţele în tine. Cum te-ai simţit cînd galeria ţi-a scandat numele?
- Duminică, am fost foarte fericit cînd am auzit că întreg stadionul m-a aplaudat. Cred că a fost cel mai frumos moment din cariera mea.

- Ce campionat îţi place cel mai mult şi crezi că se potriveşte stilului tău?
- Îmi place campionatul englez şi sînt fan Liverpool, e un fotbal care mi se potriveşte, agresiv. Meciurile jucate la Rapid II în Liga a III-a m-au călit. Am dat acolo peste nişte jucători foarte duri şi de atunci nu-mi e frică de nici un fundaş. Plus că sînt tare pe picioare, adversarilor nu le e uşor să mă scoată din joc. Nu mă gîndesc la ce echipă aş putea să evoluez în viitor, nu mă gîndesc să plec de la Rapid. Sper să continuu evoluţiile bune aici, sînt abia la început, vreau să progresez şi, poate, să fiu convocat la naţionala de tineret şi să am evoluţii cît mai bune.

- Care sînt punctele tale slabe, la care crezi că trebuie să mai lucrezi?
- Puncte slabe? Preluările! Trebuie neapărat să mai lucrez la ele. Domnul Hizo mă mai ceartă cînd dau pase aiurea. Îmi zice că le dau numai prin gît, dar mai greşesc şi eu, e şi presiunea din meci, nu îţi iese mereu totul. E bine că strigă la noi în timpul meciului, că încearcă să ne corecteze greşelile.

- Eşti superstiţios? Ai anumite tabieturi înainte de meciuri?
- Nu, nu sînt, singurul lucru pe care îl fac e să păşesc cu dreptul cînd intru pe teren. Atît.

- Te enervezi cînd eşti faultat de un adversar? La Craiova ai avut viaţă grea cu Găman...
- Nu, în nici un caz nu mă enervez, sînt foarte liniştit de felul meu. Singurul lucru care mă poate enerva este să nu-mi iasă jocul, să evoluez prost, în rest, sînt imun la eventualele şicane ale adversarilor.

- Părinţii tăi ce spun despre ascensiunea ta?
- Tata a jucat şi el fotbal, ca fundaş central. Nu a evoluat în prima ligă, dar a trecut pe la Rapid II. E foarte fericit pentru mine că joc la Rapid, că progresez tot timpul, mă mai ceartă şi el, analizăm meciurile împreună, îmi spune cînd mai greşesc.

- Ce faci în timpul liber?
- Stau acasă, mă odihnesc, mă uit la filme. Nu mă duc în cluburi. Mai joc poker pe internet, de plăcere, că nu am bani de aruncat.

- Ia Rapidul titlul anul ăsta?
- Sper din tot sufletul, îmi doresc să continuăm să jucăm bine, să avem rezultate. E prematur să ne facem planuri acum, dar e clar că luptăm pentru titlu.

http://www.romaniansoccer.ro/ - Cel mai bun site de statistică şi istorie a fotbalului românesc. Intraţi şi vă minunaţi Wink
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
09-29-2009, 07:20 PM
Mesaj: #109
RE: Ştiri Rapid Bucureşti
Ovidiu Herea: "Aştept convocarea lui Răzvan Lucescu"

După ce a înscris şi duminică pentru Rapid şi a trecut pe primul loc în clasamentul marcatorilor, Herea visează acum la naţională. Herea a dezvăluit că ţine cont de sfaturile lui Mutu pe urmele căruia speră să calce în carieră.

"Adevărul": Care este secretul succesului tău?
Ovidiu Herea: Succesul este al grupului. Suntem foarte uniţi şi putem reuşi multe cu această echipă. Putem lua chiar şi titlul!

Ai început să dai goluri etapă de etapă...
Marcam şi când eram la FC Naţional. La Rapid mi-a luat ceva până să mă adaptez, dar mă bucur că mi se acordă mai multă încredere decât în trecut.

Te gândeşti la echipa naţională?
Deocamdată vreau să joc bine la Rapid şi să cresc de la meci la meci. Cât despre naţională, sunt convins că aş face faţă, dacă voi fi convocat. Mă simt pregătit şi dacă mă cheamă Răzvan Lucescu, vin cu cea mai mare plăcere.

În spatele evoluţiilor tale stau şi sfaturile lui Mutu?
Cu Adi mă înţeleg bine. În ultima vreme nu prea am mai vorbit cu el, pentru că a avut probleme. M-a sfătuit mereu să rămân cu picioarele pe pământ, să nu mă dau în spectacol după un meci mai bun. Mutu este jucătorul meu preferat din România şi vreau să-i calc pe urme.

Îţi pare rău că nu ai ajuns la Timişoara?
Nu, chiar îmi pare bine. De la Rapid, vreau să ajung în străinătate. Dintre campionatele puternice din Europa, cred că cel spaniol mi se potriveşte cel mai bine.

Ce faci când nu dai goluri pentru Rapid?
Sunt înnebunit după cursele de maşini! Aş vrea să particip şi eu la una, dacă s-ar putea (râde). Nu ştiu însă ce aş putea să fac, având în vedere că eu conduc un "Mini One".

http://www.romaniansoccer.ro/ - Cel mai bun site de statistică şi istorie a fotbalului românesc. Intraţi şi vă minunaţi Wink
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
09-29-2009, 07:53 PM
Mesaj: #110
RE: Ştiri Rapid Bucureşti
Lutz Stache: "Nu ştiu exact cînd se vor finaliza negocierile, dar sigur nu astăzi sau mîine"

Lutz Stache, omul de afaceri german care negociază cu George Copos cumpărarea a 90% din acţiunile clubului din Grant, spune că ştie foarte multe lucruri despre Rapid.

"Negocierile continuă, pînă acum nu am avut nici o problemă. Totul merge conform planului. Pentru un bărbat, două lucruri sînt importante în viaţă: familia şi fotbalul. Nu am decît cuvinte bune despre George Copos, este un om de afaceri abil. Ştiu foarte multe despre Rapid, am făcut şi audit, aici verificăm toate contractele, verificăm după hîrtille pe care le avem, ştim cît cîştigă, cîte goluri au marcat, de altfel, aflăm mereu tot mai mult din audit. Nu ştim exact cînd se vor finaliza negocierile, sîntem în mijlocul lor, verificăm rapoartele, fotbalul nu e ceva sigur, dar pot să spun că sigur azi sau mîine nu se va finaliza nimic. Din punctul nostru de vedere, al meu şi al domnului Copos, lucrurile ar trebui să meargă foarte repede, dar toată documentaţia trebuie foarte bine verificată. Cu domnul Taher nu am vorbit, domnul Copos trebuie să negocieze, să vorbească. Nu îmi e teamă că aş putea fi păcălit de Copos", a spus Stache la GSP TV.

http://www.romaniansoccer.ro/ - Cel mai bun site de statistică şi istorie a fotbalului românesc. Intraţi şi vă minunaţi Wink
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
Postează răspuns 


Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect:
5 Musafir(i)

Reîntoarce-te SusReîntoarce-te la conţinut