Liga 1
Romanian Soccer  Cauta in Romanian Soccer
Romanian Soccer
Nationala Romaniei
 

FOTBAL INTERNATIONAL

-

UK Anglia:Premier League

-

Clasament Premier League

-

Clasament Championship

-

IT Italia: Serie A

-

Clasament Serie A Italia

-

Clasament Serie B Italia

-

SP Spain:Primera División

-

Clasament Primera Division

-

DE Germania: Bundesliga

-

Clasament Bundesliga

-

Clasament Zweite Bundesliga

-

FR Franta: Ligue 1

-

Clasament Ligue 1

-

PO Portugalia: Liga Sagres

-

Clasament Portugalia

-

OL Olanda: Eredivisie

-

Clasament Olanda

-

BE Belgia: Jupiler League

-

Clasament Belgia

-

TU Turcia: Süper Lig

-

Clasament Turcia

-

GR Grecia:Ethniki Katigoria

-

RU Rusia: Premier League

-

Clasament Rusia

-

UC Ucraina: Vyscha Liga

-

ball America de Sud

-

ball Africa

-

Cupa Africii pe Natiuni

-

ball Asia

-



Clasament C2 2016-2017

Seria C1 | Seria C2 | Seria C3 | Seria C4 | Seria C5 |

Etapa: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


Romania Liga 3 - Standings  c2/ Romania Liga 3 - Standings c2/

Clasament si etape din C2

  Clasament: General Acasa Deplasare Retur   Ultima actualizare
25 Martie 2017
Pozitie in clasament Echipa Meciuri V E I Goluri G.dif. Puncte
1 Metaloglobus București 17 14 3 0 38-15 23 45
2 CS Tunari 17 9 5 3 24-19 5 32
3 Viitorul Domnești 17 9 1 7 26-18 8 28
4 FC Viitorul II 16 8 3 5 32-20 12 27
5 Unirea Slobozia 16 8 3 5 29-19 10 27
6 SC Popeşti Leordeni 17 7 5 5 27-21 6 26
7 Astra Giurgiu II 17 7 5 5 26-22 4 26
8 Delta Dobrogea Tulcea 17 8 3 6 34-30 4 25
9 Dinamo II București 17 5 8 4 30-25 5 23
10 Axiopolis Sport Cernavodă 17 5 5 7 27-30 -3 20
11 CSM Olteniţa 17 5 4 8 25-26 -1 19
12 Înainte Modelu 17 3 6 8 37-38 -1 15
13 Petrolistul Boldești 17 4 1 12 24-33 -9 13
14 Arsenal Malu 17 0 0 17 10-73 -63 0
          Delta Dobrogea Tulcea - 2 puncte penalizare
*V = Victorii; E = Meciuri terminate la egalitate; I = Infrangeri; G.dif = Diferenta dintre golurile date si golurile primite.
*Poate exista o intarziere de pana la doua ore de la incheierea unui meci pana la actualizarea clasamentului.
Liga 3 C2 Etapa 1
02.09.2016 Înainte Modelu
2 - 3
  Metaloglobus București Comparatie
02.09.2016 SC Popeşti Leordeni
2 - 1
  Delta Dobrogea Tulcea Comparatie
03.09.2016 Axiopolis Sport Cernavodă
0 - 0
  Dinamo II București Comparatie
03.09.2016 CSM Olteniţa
2 - 1
  Viitorul Domnești Comparatie
03.09.2016 Unirea Slobozia
3 - 0
  Petrolistul Boldești Comparatie
03.09.2016 Arsenal Malu
0 - 1
  CS Tunari Comparatie
03.09.2016 FC Viitorul II
3 - 2
  Astra Giurgiu II Comparatie

Liga 3 C2 Etapa 2
09.09.2016 Dinamo II București
0 - 0
  SC Popeşti Leordeni Comparatie
09.09.2016 Astra Giurgiu II
3 - 1
  Arsenal Malu Comparatie
09.09.2016 Metaloglobus București
2 - 2
  FC Viitorul II Comparatie
10.09.2016 Delta Dobrogea Tulcea
1 - 1
  Înainte Modelu Comparatie
10.09.2016 Viitorul Domnești
3 - 2
  Axiopolis Sport Cernavodă Comparatie
10.09.2016 Petrolistul Boldești
3 - 2
  CSM Olteniţa Comparatie
10.09.2016 CS Tunari
1 - 1
  Unirea Slobozia Comparatie

Liga 3 C2 Etapa 3
16.09.2016 Înainte Modelu
2 - 2
  Dinamo II București Comparatie
17.09.2016 Delta Dobrogea Tulcea
2 - 3
  Metaloglobus București Comparatie
17.09.2016 SC Popeşti Leordeni
0 - 0
  Viitorul Domnești Comparatie
17.09.2016 Axiopolis Sport Cernavodă
3 - 2
  Petrolistul Boldești Comparatie
17.09.2016 CSM Olteniţa
0 - 1
  CS Tunari Comparatie
17.09.2016 Unirea Slobozia
0 - 1
  Astra Giurgiu II Comparatie
17.09.2016 Arsenal Malu
1 - 3
  FC Viitorul II Comparatie

Liga 3 C2 Etapa 4
23.09.2016 Dinamo II București
5 - 2
  Delta Dobrogea Tulcea Comparatie
23.09.2016 Astra Giurgiu II
1 - 1
  CSM Olteniţa Comparatie
23.09.2016 Metaloglobus București
2 - 0
  Arsenal Malu Comparatie
24.09.2016 Viitorul Domnești
2 - 3
  Înainte Modelu Comparatie
24.09.2016 Petrolistul Boldești
1 - 0
  SC Popeşti Leordeni Comparatie
24.09.2016 CS Tunari
2 - 1
  Axiopolis Sport Cernavodă Comparatie
24.09.2016 FC Viitorul II
3 - 0
  Unirea Slobozia Comparatie

Liga 3 C2 Etapa 5
30.09.2016 Dinamo II București
1 - 3
  Metaloglobus București Comparatie
30.09.2016 Înainte Modelu
4 - 3
  Petrolistul Boldești Comparatie
01.10.2016 Delta Dobrogea Tulcea
2 - 1
  Viitorul Domnești Comparatie
01.10.2016 SC Popeşti Leordeni
2 - 0
  CS Tunari Comparatie
01.10.2016 Axiopolis Sport Cernavodă
2 - 3
  Astra Giurgiu II Comparatie
01.10.2016 CSM Olteniţa
2 - 3
  FC Viitorul II Comparatie
01.10.2016 Unirea Slobozia
4 - 1
  Arsenal Malu Comparatie

Liga 3 C2 Etapa 6
07.10.2016 Petrolistul Boldești
0 - 2
  Delta Dobrogea Tulcea Comparatie
07.10.2016 Astra Giurgiu II
1 - 2
  SC Popeşti Leordeni Comparatie
07.10.2016 Metaloglobus București
2 - 0
  Unirea Slobozia Comparatie
08.10.2016 Viitorul Domnești
3 - 1
  Dinamo II București Comparatie
08.10.2016 CS Tunari
3 - 3
  Înainte Modelu Comparatie
08.10.2016 FC Viitorul II
5 - 0
  Axiopolis Sport Cernavodă Comparatie
08.10.2016 Arsenal Malu
1 - 3
  CSM Olteniţa Comparatie

Liga 3 C2 Etapa 7
14.10.2016 Metaloglobus București
1 - 0
  Viitorul Domnești Comparatie
14.10.2016 Dinamo II București
2 - 0
  Petrolistul Boldești Comparatie
14.10.2016 Înainte Modelu
0 - 0
  Astra Giurgiu II Comparatie
15.10.2016 Delta Dobrogea Tulcea
1 - 2
  CS Tunari Comparatie
15.10.2016 SC Popeşti Leordeni
2 - 1
  FC Viitorul II Comparatie
15.10.2016 Axiopolis Sport Cernavodă
4 - 1
  Arsenal Malu Comparatie
15.10.2016 CSM Olteniţa
2 - 3
  Unirea Slobozia Comparatie

Liga 3 C2 Etapa 8
21.10.2016 Petrolistul Boldești
0 - 1
  Viitorul Domnești Comparatie
21.10.2016 Astra Giurgiu II
1 - 2
  Delta Dobrogea Tulcea Comparatie
22.10.2016 CS Tunari
3 - 3
  Dinamo II București Comparatie
22.10.2016 FC Viitorul II
3 - 0
  Înainte Modelu Comparatie
22.10.2016 Arsenal Malu
0 - 6
  SC Popeşti Leordeni Comparatie
22.10.2016 Unirea Slobozia
1 - 1
  Axiopolis Sport Cernavodă Comparatie
22.10.2016 CSM Olteniţa
2 - 3
  Metaloglobus București Comparatie

Liga 3 C2 Etapa 9
28.10.2016 Viitorul Domnești
1 - 0
  CS Tunari Comparatie
28.10.2016 Metaloglobus București
3 - 2
  Petrolistul Boldești Comparatie
29.10.2016 Delta Dobrogea Tulcea
3 - 1
  FC Viitorul II Comparatie
29.10.2016 Înainte Modelu
14 - 1
  Arsenal Malu Comparatie
29.10.2016 SC Popeşti Leordeni
0 - 3
  Unirea Slobozia Comparatie
29.10.2016 Axiopolis Sport Cernavodă
3 - 2
  CSM Olteniţa Comparatie
08.11.2016 Dinamo II București
1 - 1
  Astra Giurgiu II Comparatie

Liga 3 C2 Etapa 10
04.11.2016 Unirea Slobozia
4 - 0
  Înainte Modelu Comparatie
04.11.2016 Astra Giurgiu II
2 - 1
  Viitorul Domnești Comparatie
05.11.2016 CS Tunari
2 - 2
  Petrolistul Boldești Comparatie
05.11.2016 FC Viitorul II
0 - 0
  Dinamo II București Comparatie
05.11.2016 Arsenal Malu
3 - 4
  Delta Dobrogea Tulcea Comparatie
05.11.2016 CSM Olteniţa
1 - 2
  SC Popeşti Leordeni Comparatie
05.11.2016 Axiopolis Sport Cernavodă
1 - 1
  Metaloglobus București Comparatie

Liga 3 C2 Etapa 11
11.11.2016 Metaloglobus București
4 - 1
  CS Tunari Comparatie
11.11.2016 Viitorul Domnești
1 - 2
  FC Viitorul II Comparatie
11.11.2016 Dinamo II București
6 - 0
  Arsenal Malu Comparatie
11.11.2016 Înainte Modelu
2 - 2
  CSM Olteniţa Comparatie
12.11.2016 Petrolistul Boldești
2 - 3
  Astra Giurgiu II Comparatie
12.11.2016 Delta Dobrogea Tulcea
2 - 4
  Unirea Slobozia Comparatie
12.11.2016 SC Popeşti Leordeni
1 - 1
  Axiopolis Sport Cernavodă Comparatie

Liga 3 C2 Etapa 12
18.11.2016 Astra Giurgiu II
0 - 1
  CS Tunari Comparatie
19.11.2016 FC Viitorul II
0 - 1
  Petrolistul Boldești Comparatie
19.11.2016 Arsenal Malu
0 - 6
  Viitorul Domnești Comparatie
19.11.2016 Unirea Slobozia
2 - 1
  Dinamo II București Comparatie
19.11.2016 CSM Olteniţa
2 - 0
  Delta Dobrogea Tulcea Comparatie
19.11.2016 Axiopolis Sport Cernavodă
3 - 1
  Înainte Modelu Comparatie
19.11.2016 SC Popeşti Leordeni
1 - 2
  Metaloglobus București Comparatie

Liga 3 C2 Etapa 13
25.11.2016 Metaloglobus București
2 - 0
  Astra Giurgiu II Comparatie
25.11.2016 Dinamo II București
1 - 1
  CSM Olteniţa Comparatie
25.11.2016 Înainte Modelu
3 - 3
  SC Popeşti Leordeni Comparatie
26.11.2016 CS Tunari
2 - 1
  FC Viitorul II Comparatie
26.11.2016 Petrolistul Boldești
5 - 1
  Arsenal Malu Comparatie
26.11.2016 Viitorul Domnești
2 - 1
  Unirea Slobozia Comparatie
26.11.2016 Delta Dobrogea Tulcea
2 - 1
  Axiopolis Sport Cernavodă Comparatie

Liga 3 C2 Etapa 14
03.03.2017 Metaloglobus București
1 - 0
  Înainte Modelu Comparatie
03.03.2017 Astra Giurgiu II
2 - 2
  FC Viitorul II Comparatie
04.03.2017 CS Tunari
3 - 0
  Arsenal Malu Comparatie
04.03.2017 Delta Dobrogea Tulcea
2 - 2
  SC Popeşti Leordeni Comparatie
04.03.2017 Dinamo II București
2 - 2
  Axiopolis Sport Cernavodă Comparatie
04.03.2017 Viitorul Domnești
0 - 1
  CSM Olteniţa Comparatie
04.03.2017 Petrolistul Boldești
1 - 2
  Unirea Slobozia Comparatie

Liga 3 C2 Etapa 15
10.03.2017 Înainte Modelu
1 - 4
  Delta Dobrogea Tulcea Comparatie
10.03.2017 SC Popeşti Leordeni
2 - 3
  Dinamo II București Comparatie
11.03.2017 Axiopolis Sport Cernavodă
1 - 2
  Viitorul Domnești Comparatie
11.03.2017 CSM Olteniţa
1 - 0
  Petrolistul Boldești Comparatie
11.03.2017 Unirea Slobozia
0 - 0
  CS Tunari Comparatie
11.03.2017 Arsenal Malu
0 - 3
  Astra Giurgiu II Comparatie
11.03.2017 FC Viitorul II
0 - 2
  Metaloglobus București Comparatie

Liga 3 C2 Etapa 16
17.03.2017 Metaloglobus București
1 - 1
  Delta Dobrogea Tulcea Comparatie
17.03.2017 Dinamo II București
2 - 1
  Înainte Modelu Comparatie
17.03.2017 Astra Giurgiu II
2 - 1
  Unirea Slobozia Comparatie
18.03.2017 Viitorul Domnești
1 - 0
  SC Popeşti Leordeni Comparatie
18.03.2017 Petrolistul Boldești
1 - 2
  Axiopolis Sport Cernavodă Comparatie
18.03.2017 CS Tunari
1 - 0
  CSM Olteniţa Comparatie
18.03.2017 FC Viitorul II
3 - 0
  Arsenal Malu Comparatie

Liga 3 C2 Etapa 17
24.03.2017 Înainte Modelu
0 - 1
  Viitorul Domnești Comparatie
25.03.2017 Delta Dobrogea Tulcea
3 - 0
  Dinamo II București Comparatie
25.03.2017 SC Popeşti Leordeni
2 - 1
  Petrolistul Boldești Comparatie
25.03.2017 Axiopolis Sport Cernavodă
0 - 1
  CS Tunari Comparatie
25.03.2017 CSM Olteniţa
1 - 1
  Astra Giurgiu II Comparatie
25.03.2017 Arsenal Malu
0 - 3
  Metaloglobus București Comparatie
12.04.2017 Unirea Slobozia
17:00
  FC Viitorul II Comparatie

Liga 3 C2 Etapa 18
01.04.2017 Metaloglobus București
17:00
  Dinamo II București Comparatie
01.04.2017 Viitorul Domnești
17:00
  Delta Dobrogea Tulcea Comparatie
01.04.2017 Petrolistul Boldești
17:00
  Înainte Modelu Comparatie
01.04.2017 CS Tunari
17:00
  SC Popeşti Leordeni Comparatie
01.04.2017 Astra Giurgiu II
17:00
  Axiopolis Sport Cernavodă Comparatie
01.04.2017 FC Viitorul II
17:00
  CSM Olteniţa Comparatie
01.04.2017 Arsenal Malu
17:00
  Unirea Slobozia Comparatie

Liga 3 C2 Etapa 19
08.04.2017 Dinamo II București
17:00
  Viitorul Domnești Comparatie
08.04.2017 Delta Dobrogea Tulcea
17:00
  Petrolistul Boldești Comparatie
08.04.2017 Înainte Modelu
17:00
  CS Tunari Comparatie
08.04.2017 SC Popeşti Leordeni
17:00
  Astra Giurgiu II Comparatie
08.04.2017 Axiopolis Sport Cernavodă
17:00
  FC Viitorul II Comparatie
08.04.2017 CSM Olteniţa
17:00
  Arsenal Malu Comparatie
08.04.2017 Unirea Slobozia
17:00
  Metaloglobus București Comparatie

Liga 3 C2 Etapa 20
15.04.2017 Viitorul Domnești
17:00
  Metaloglobus București Comparatie
15.04.2017 Petrolistul Boldești
17:00
  Dinamo II București Comparatie
15.04.2017 CS Tunari
17:00
  Delta Dobrogea Tulcea Comparatie
15.04.2017 Astra Giurgiu II
17:00
  Înainte Modelu Comparatie
15.04.2017 FC Viitorul II
17:00
  SC Popeşti Leordeni Comparatie
15.04.2017 Arsenal Malu
17:00
  Axiopolis Sport Cernavodă Comparatie
15.04.2017 Unirea Slobozia
17:00
  CSM Olteniţa Comparatie

Liga 3 C2 Etapa 21
22.04.2017 Viitorul Domnești
17:00
  Petrolistul Boldești Comparatie
22.04.2017 Dinamo II București
17:00
  CS Tunari Comparatie
22.04.2017 Delta Dobrogea Tulcea
17:00
  Astra Giurgiu II Comparatie
22.04.2017 Înainte Modelu
17:00
  FC Viitorul II Comparatie
22.04.2017 SC Popeşti Leordeni
17:00
  Arsenal Malu Comparatie
22.04.2017 Axiopolis Sport Cernavodă
17:00
  Unirea Slobozia Comparatie
22.04.2017 Metaloglobus București
17:00
  CSM Olteniţa Comparatie

Liga 3 C2 Etapa 22
22.04.2017 Petrolistul Boldești
17:00
  Metaloglobus București Comparatie
22.04.2017 CS Tunari
17:00
  Viitorul Domnești Comparatie
22.04.2017 Astra Giurgiu II
17:00
  Dinamo II București Comparatie
22.04.2017 FC Viitorul II
17:00
  Delta Dobrogea Tulcea Comparatie
22.04.2017 Arsenal Malu
17:00
  Înainte Modelu Comparatie
22.04.2017 Unirea Slobozia
17:00
  SC Popeşti Leordeni Comparatie
22.04.2017 CSM Olteniţa
17:00
  Axiopolis Sport Cernavodă Comparatie

Liga 3 C2 Etapa 23
06.05.2017 Petrolistul Boldești
18:00
  CS Tunari Comparatie
06.05.2017 Viitorul Domnești
18:00
  Astra Giurgiu II Comparatie
06.05.2017 Dinamo II București
18:00
  FC Viitorul II Comparatie
06.05.2017 Delta Dobrogea Tulcea
18:00
  Arsenal Malu Comparatie
06.05.2017 Înainte Modelu
18:00
  Unirea Slobozia Comparatie
06.05.2017 SC Popeşti Leordeni
18:00
  CSM Olteniţa Comparatie
06.05.2017 Metaloglobus București
18:00
  Axiopolis Sport Cernavodă Comparatie

Liga 3 C2 Etapa 24
13.05.2017 CS Tunari
18:00
  Metaloglobus București Comparatie
13.05.2017 Astra Giurgiu II
18:00
  Petrolistul Boldești Comparatie
13.05.2017 FC Viitorul II
18:00
  Viitorul Domnești Comparatie
13.05.2017 Arsenal Malu
18:00
  Dinamo II București Comparatie
13.05.2017 Unirea Slobozia
18:00
  Delta Dobrogea Tulcea Comparatie
13.05.2017 CSM Olteniţa
18:00
  Înainte Modelu Comparatie
13.05.2017 Axiopolis Sport Cernavodă
18:00
  SC Popeşti Leordeni Comparatie

Liga 3 C2 Etapa 25
20.05.2017 CS Tunari
18:00
  Astra Giurgiu II Comparatie
20.05.2017 Petrolistul Boldești
18:00
  FC Viitorul II Comparatie
20.05.2017 Viitorul Domnești
18:00
  Arsenal Malu Comparatie
20.05.2017 Dinamo II București
18:00
  Unirea Slobozia Comparatie
20.05.2017 Delta Dobrogea Tulcea
18:00
  CSM Olteniţa Comparatie
20.05.2017 Înainte Modelu
18:00
  Axiopolis Sport Cernavodă Comparatie
20.05.2017 Metaloglobus București
18:00
  SC Popeşti Leordeni Comparatie

Liga 3 C2 Etapa 26
27.05.2017 Astra Giurgiu II
18:00
  Metaloglobus București Comparatie
27.05.2017 FC Viitorul II
18:00
  CS Tunari Comparatie
27.05.2017 Arsenal Malu
18:00
  Petrolistul Boldești Comparatie
27.05.2017 Unirea Slobozia
18:00
  Viitorul Domnești Comparatie
27.05.2017 CSM Olteniţa
18:00
  Dinamo II București Comparatie
27.05.2017 Axiopolis Sport Cernavodă
18:00
  Delta Dobrogea Tulcea Comparatie
27.05.2017 SC Popeşti Leordeni
18:00
  Înainte Modelu Comparatie