Liga 1
Romanian Soccer  Cauta in Romanian Soccer
Romanian Soccer
Nationala Romaniei
 

FOTBAL INTERNATIONAL

-

UK Anglia:Premier League

-

Clasament Premier League

-

Clasament Championship

-

IT Italia: Serie A

-

Clasament Serie A Italia

-

Clasament Serie B Italia

-

SP Spain:Primera División

-

Clasament Primera Division

-

DE Germania: Bundesliga

-

Clasament Bundesliga

-

Clasament Zweite Bundesliga

-

FR Franta: Ligue 1

-

Clasament Ligue 1

-

PO Portugalia: Liga Sagres

-

Clasament Portugalia

-

OL Olanda: Eredivisie

-

Clasament Olanda

-

BE Belgia: Jupiler League

-

Clasament Belgia

-

TU Turcia: Süper Lig

-

Clasament Turcia

-

GR Grecia:Ethniki Katigoria

-

RU Rusia: Premier League

-

Clasament Rusia

-

UC Ucraina: Vyscha Liga

-

ball America de Sud

-

ball Africa

-

Cupa Africii pe Natiuni

-

ball Asia

-



Meciurile zilei

Meciurile zilei 29-04-2017
Romania
Liga 1
29.04.2017 Dolce Sport 1 ASA Târgu-Mureș
18:00
Gaz Metan Mediaș  
29.04.2017 Dolce Sport 1 CFR 1907 Cluj
20:30
CS Universitatea Craiova  
Liga 2 Etapa 8
29.04.2017   CS Mioveni
5 - 1
Metalul Reșița  
29.04.2017   CS Afumați
2 - 1
Chindia Târgoviște  
29.04.2017   Olimpia Satu-Mare
1 - 1
ASU Poli Timişoara  
Liga 3 Etapa 32
29.04.2017   CSM Roman
17:00
Aerostar Bacău  
29.04.2017   Atletico Vaslui
17:00
Sporting Liești  
29.04.2017   Știința Miroslava
17:00
Olimpic Cetate Râşnov  
29.04.2017   CSM Pașcani
17:00
Sportul Chişcani  
29.04.2017   AFC Hărman
17:00
Metalosport Galaţi  
29.04.2017   AFK Csíkszereda
17:00
Avântul Valea Mărului  
29.04.2017   Olimpia Râmnicu-Sărat
17:00
AFC Odorheiu-Secuiesc  
29.04.2017   Petrolistul Boldești
17:00
Metaloglobus București  
29.04.2017   CS Tunari
17:00
Viitorul Domnești  
29.04.2017   Astra Giurgiu II
17:00
Dinamo II București  
29.04.2017   FC Viitorul II
17:00
Delta Dobrogea Tulcea  
29.04.2017   Arsenal Malu
17:00
Înainte Modelu  
29.04.2017   Unirea Slobozia
17:00
SC Popeşti Leordeni  
29.04.2017   CSM Olteniţa
17:00
Axiopolis Sport Cernavodă  
29.04.2017   Concordia Chiajna II
17:00
SCM Argeș Pitești 2012  
29.04.2017   ACS URBAN Titu
17:00
FC Aninoasa  
29.04.2017   CS Mioveni II
17:00
Steaua București II  
29.04.2017   ACS Şirineasa
17:00
FCM Alexandria  
29.04.2017   FC Voluntari II
17:00
CS Podari  
29.04.2017   Flacăra Moreni
17:00
ACSO Filiaşi  
29.04.2017   CS Universitatea Craiova II
17:00
Sporting Roșiori-de-Vede  
29.04.2017   Pandurii Târgu-Jiu II
17:00
Millenium Giarmata  
29.04.2017   CS Național Sebiș
17:00
ACS Poli Timişoara II  
29.04.2017   Performanţa Ighiu
17:00
Industria Galda de Jos  
29.04.2017   CSM Lugoj
17:00
Nuova Mama Mia Bechicerecul-Mic  
29.04.2017   Ripensia Timișoara
17:00
Unirea 1924 Alba-Iulia  
29.04.2017   CSM Şcolar Reşiţa
17:00
Gloria Lunca Teuz Cermei  
29.04.2017   UTA Bătrâna Doamnă II
17:00
Cetate Deva  
29.04.2017   Unirea Jucu
17:00
ASF Comuna Recea  
29.04.2017   CS Oşorhei
17:00
FC Zalău  
29.04.2017   Metalurgistul Cugir
17:00
FC Hermannstadt  
29.04.2017   CS Iernut
17:00
Gaz Metan Mediaș II  
29.04.2017   Avântul Reghin
17:00
Recolta Dorolţ  
29.04.2017   Viitorul Ulmeni
17:00
FC Bistriţa  
29.04.2017   ASA Târgu-Mureş II
17:00
Unirea Dej  
Italia
Serie A
29.04.2017   Torino
19:00
Sampdoria  
Serie B Etapa 34
29.04.2017   Latina
16:00
Ascoli  
29.04.2017   Ternana
16:00
Carpi  
29.04.2017   Cittadella
16:00
Cesena  
29.04.2017   Pro Vercelli
16:00
Perugia  
29.04.2017   Bari
16:00
Pisa  
29.04.2017   Spezia
16:00
SPAL  
29.04.2017   Trapani
16:00
Virtus Entella  
Franta
Ligue 1
29.04.2017   Monaco
18:00
Toulouse  
29.04.2017   Montpellier
21:00
Lille  
29.04.2017   Bastia
21:00
Rennes  
29.04.2017   Nantes
21:00
Lorient  
29.04.2017   Guingamp
21:00
Saint-Étienne  
29.04.2017   Metz
21:00
Nancy  
Germania
Bundesliga
29.04.2017   Borussia Dortmund
16:30
1. FC Köln  
29.04.2017   1. FSV Mainz 05
16:30
Borussia Mönchengladbach  
29.04.2017   Werder Bremen
16:30
Hertha BSC Berlin  
29.04.2017   SV Darmstadt
16:30
SC Freiburg  
29.04.2017   RB Leipzig
16:30
FC Ingolstadt 04  
29.04.2017   VfL Wolfsburg
19:30
Bayern München  
Zweite Bundesliga Etapa 31
29.04.2017   1. FC Nürnberg
0 - 0
VfB Stuttgart  
29.04.2017   Karlsruher SC
0 - 1
1. FC Kaiserslautern  
29.04.2017   Arminia Bielefeld
0 - 0
SpVgg Greuther Fürth  
Anglia
Premier League
29.04.2017   Middlesbrough FC
17:00
Manchester City  
29.04.2017   Southampton FC
17:00
Hull City  
29.04.2017   Stoke City
17:00
West Ham United  
29.04.2017   Sunderland AFC
17:00
Bournemouth AFC  
29.04.2017   West Bromwich Albion
17:00
Leicester City  
29.04.2017   Crystal Palace
19:30
Burnley FC  
Championship Etapa 35
29.04.2017   Barnsley FC
17:00
Burton Albion  
29.04.2017   Birmingham City
17:00
Huddersfield Town  
29.04.2017   Blackburn Rovers
17:00
Aston Villa  
29.04.2017   Derby County
17:00
Wolverhampton Wanderers  
29.04.2017   Fulham FC
17:00
Brentford FC  
29.04.2017   Ipswich Town
17:00
Sheffield Wednesday  
29.04.2017   Leeds United
17:00
Norwich City  
29.04.2017   Preston North End
17:00
Rotherham United  
29.04.2017   Queens Park Rangers
17:00
Nottingham Forest  
29.04.2017   Reading FC
17:00
Wigan Athletic  
29.04.2017   Brighton & Hove Albion
19:30
Bristol City  
Spania
Primera Division
29.04.2017   Real Sociedad
0 - 0
Granada 74 CF  
29.04.2017   Real Madrid
17:15
Valencia CF  
29.04.2017   UD Las Palmas
19:30
Atlético Madrid  
29.04.2017   Espanyol Barcelona
21:45
FC Barcelona  
Portugalia
Liga Sagres
29.04.2017   Boavista Porto
18:00
CD Tondela  
29.04.2017   Nacional Funchal
18:00
Rio Ave FC  
29.04.2017   Benfica Lisabona
20:15
Estoril Praia  
29.04.2017   GD Chaves
22:15
FC Porto  
Turcia
Süper Lig
29.04.2017   Kayserispor
16:00
Alanyaspor  
29.04.2017   Trabzonspor
19:00
Gençlerbirliği  




Meciurile zilei 30-04-2017
Romania
Liga 1
30.04.2017 Dolce Sport 1 Pandurii Târgu-Jiu
18:00
FC Voluntari  
30.04.2017 Dolce Sport 1 FC Viitorul
20:30
Astra Giurgiu  
Liga 2 Etapa 8
30.04.2017   Juventus București
11:00
CS Balotești  
30.04.2017   Dunărea Călărași
11:30
UTA Bătrâna Doamnă  
Italia
Serie A
30.04.2017   Roma
13:30
Lazio  
30.04.2017   Genoa
16:00
Chievo  
30.04.2017   Palermo
16:00
Fiorentina  
30.04.2017   Crotone
16:00
Milan  
30.04.2017   Cagliari
16:00
Pescara  
30.04.2017   Empoli
16:00
Sassuolo  
30.04.2017   Bologna
16:00
Udinese  
30.04.2017   Inter
21:45
Napoli  
Serie B Etapa 34
30.04.2017   Novara
18:30
Brescia  
Franta
Ligue 1
30.04.2017   Caen
16:00
Marseille  
30.04.2017   Dijon
18:00
Bordeaux  
30.04.2017   Nice
22:00
Paris SG  
Germania
Bundesliga
30.04.2017   FC Augsburg
16:30
Hamburger SV  
30.04.2017   TSG 1899 Hoffenheim
19:30
Eintracht Frankfurt  
Zweite Bundesliga Etapa 31
30.04.2017   Hannover 96
14:30
Fortuna Düsseldorf  
30.04.2017   TSV 1860 München
14:30
Eintracht Braunschweig  
30.04.2017   Erzgebirge Aue
14:30
Würzburger Kickers  
Anglia
Premier League
30.04.2017   Manchester United
14:00
Swansea City  
30.04.2017   Everton FC
16:05
Chelsea Londra  
30.04.2017   Tottenham Hotspur
18:30
Arsenal Londra  
Spania
Primera Division
30.04.2017   Osasuna Pamplona
13:00
Deportivo La Coruña  
30.04.2017   Betis Sevilla
17:15
Deportivo Alavés  
30.04.2017   SD Eibar
19:30
CD Leganés  
30.04.2017   Celta Vigo
21:45
Athletic Bilbao  
Portugalia
Liga Sagres
30.04.2017   FC Arouca
18:00
Moreirense FC  
30.04.2017   CD Feirense
18:00
Marítimo Funchal  
30.04.2017   Sporting Braga
20:00
Sporting Lisabona  
30.04.2017   CF Os Belenenses
22:15
Paços Ferreira  
Turcia
Süper Lig
30.04.2017   Kasımpașa
13:00
Akhisar Bld.  
30.04.2017   Fenerbahçe
16:00
Rizespor  
30.04.2017   İstanbul B.B.
16:00
Beșiktaș  
30.04.2017   Adanaspor
19:00
Antalyaspor