Nationala Romaniei

FOTBAL INTERNATIONAL

-

UK Anglia:Premier League

-

Clasament Premier League

-

Clasament Championship

-

IT Italia: Serie A

-

Clasament Serie A Italia

-

Clasament Serie B Italia

-

SP Spain:Primera División

-

Clasament Primera Division

-

DE Germania: Bundesliga

-

Clasament Bundesliga

-

Clasament Zweite Bundesliga

-

FR Franta: Ligue 1

-

Clasament Ligue 1

-

PO Portugalia: Liga Sagres

-

Clasament Portugalia

-

OL Olanda: Eredivisie

-

Clasament Olanda

-

BE Belgia: Jupiler League

-

Clasament Belgia

-

TU Turcia: Süper Lig

-

Clasament Turcia

-

GR Grecia:Ethniki Katigoria

-

RU Rusia: Premier League

-

Clasament Rusia

-

UC Ucraina: Vyscha Liga

-

ball America de Sud

-

ball Africa

-

Cupa Africii pe Natiuni

-

ball Asia

-

Liga 3

Seria 1 | Seria 2 | Seria 3 | Seria 4 | Seria 5 | Seria 6
Relegation Table 12th Placed Teams

Seria 1

 1.CF Brăila                     32 25  6  1  90-18  81  
-------------------------------------------------------
 2.FC Panciu                     32 21  3  8  64-32  66 
 3.CSM Petrotub Roman            32 19  7  6  68-30  64 
 4.FC Politehnica II Iaşi        32 17  6  9  60-37  57 
 5.CS Rapid CFR Suceava          32 16  3 13  58-42  51 
 6.FC Ceahlăul II Piatra Neamţ   32 15  5 12  44-47  50 
 7.FC Politehnica Galaţi         32 14  6 12  49-47  48 
 8.FC Willy 2001 Bacău           32 15  3 14  61-58  48 
 9.CS Cetatea Tg.Neamţ           32 14  6 12  47-46  48 
10.FC Oţelul II Galaţi           32 14  4 14  51-36  46 
11.CSM Focşani                   32 12  9 11  35-31  45 
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
12.CS Aerostar Bacău             32 14  2 16  52-46  44 
-------------------------------------------------------
13.FCM Pambac Oneşti             32 12  7 13  44-48  43  
14.CSM Paşcani                   32 11  5 16  43-53  38  
15.FCM Dunărea II Galaţi         32  6  4 22  22-66  22  
16.SC Vaslui II                  32  4  4 24  24-102 16  
17.CS Gura Humorului             32  2  2 28   8-81   8  
 -.Şcoala de Fotbal Rădăuţi                              

                Bră Pan Rom Iaş Suc Cea Wil PGl TgN Oţe Foc Aer Pam Paş DGl Vas Gur Răd 
Brăila          xxx 6-1 0-0 1-1 4-0 2-0 2-1 2-1 2-2 4-1 2-1 1-0 8-0 2-0 4-0 7-1 3-0  - 
Panciu          1-2 xxx 4-1 2-1 1-0 3-1 2-0 4-0 1-0 2-0 2-0 1-2 2-0 2-1 3-1 3-0 6-0  - 
Roman           0-1 2-1 xxx 1-0 2-1 0-0 1-2 8-1 2-0 1-0 1-1 1-2 2-1 1-1 2-0 2-1 5-0  - 
Poli Iaşi II    0-2 2-2 2-5 xxx 0-0 6-0 1-3 2-1 2-1 1-0 3-0 0-2 4-1 1-0 3-0 3-0 3-0  - 
CFR Suceava     2-1 1-2 1-1 4-2 xxx 0-1 4-1 1-1 2-0 1-0 2-0 3-1 4-0 3-1 1-0 4-0 4-0  - 
Ceahlăul II     1-2 1-0 1-3 0-3 1-2 xxx 2-1 3-1 4-2 2-1 1-1 2-1 1-3 1-1 1-0 4-1 3-0  - 
Willy           2-6 0-2 0-0 1-3 2-1 1-2 xxx 2-0 2-0 5-3 2-0 0-4 2-0 3-2 4-1 6-1 2-0  - 
Poli Galaţi     0-3 2-1 2-3 1-0 3-1 1-0 4-1 xxx 2-0 0-0 0-0 2-0 2-1 0-4 5-1 5-0 3-0  - 
Tg.Neamţ        0-0 2-2 2-2 0-1 3-2 3-1 2-0 1-1 xxx 2-0 1-0 2-1 0-1 2-1 5-0 1-3 3-0  - 
Oţelul II       0-1 3-1 0-2 1-1 5-1 0-0 5-2 0-1 6-0 xxx 1-0 3-2 2-0 6-1 2-0 5-0 1-0  - 
Focşani         2-2 2-0 1-0 1-1 1-0 2-1 2-0 1-1 1-2 1-0 xxx 3-1 0-0 1-1 4-0 2-1 2-0  - 
Aerostar        0-4 1-2 1-4 0-1 3-2 0-3 2-0 2-1 0-0 0-1 1-0 xxx 1-3 0-3 3-0 6-0 3-0  - 
Pambac          0-1 1-1 3-2 2-4 2-1 3-0 1-1 2-2 0-1 3-0 1-1 1-1 xxx 0-1 0-0 5-0 3-0  - 
Paşcani         0-2 0-2 1-4 4-4 3-2 1-2 2-3 1-0 2-5 0-1 2-0 1-3 2-1 xxx 1-0 1-0 1-0  - 
Dunărea II      0-4 0-1 0-3 1-0 0-2 0-1 1-1 1-3 4-1 1-0 0-2 2-1 2-3 2-1 xxx 0-0 3-0  - 
Vaslui II       0-8 0-4 0-4 1-2 1-3 2-3 2-8 0-3 0-2 1-1 2-0 0-6 0-2 0-0 2-2 xxx 2-0  - 
Gura Humorului  1-1 0-3 0-3 0-3 0-3 1-1 0-3 2-0 1-2 0-3 0-3 0-2 0-1 0-3 3-0 0-3 xxx  - 
Rădăuţi          -   -   -   -   -   -   -   -   -   -   -   -   -   -   -   -   -  xxx

Seria 2

 1.FC Viitorul Constanţa         34 29  2  3  85-13  89  
-------------------------------------------------------
 2.ACS Berceni                   34 26  4  4  90-17  82 
 3.FC Unirea 2004 Slobozia       34 20  5  9  71-33  65 
 4.CS Viscofil Popeşti Leordeni  34 19  6  9  75-38  63 
 5.FC Callatis Mangalia          34 18  8  8  56-29  62 
 6.FC Petrolul ZF 1948 Berca     34 18  7  9  50-39  61 
 7.CS Voinţa Domneşti            34 18  6 10  73-46  60 
 8.AFC Dunărea 2005 Călăraşi     34 16  6 12  75-57  54 
 9.CS Tunari                     34 14  6 14  49-44  48 
10.CS Eforie                     34 13  8 13  37-43  47 
11.CS Partizanul Merei           34 12  7 15  48-57  43 
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
13.FC Farul II Constanţa         34  9 13 12  42-43  40  
------------------------------------------------------- 
12.AS Viitorul Însurăţei         34 11  7 16  39-46  40  
14.CSM Medgidia                  34 10  6 18  49-73  36  
15.Viitorul Chirnogi             34 10  3 21  36-82  33  
16.CS Viitorul Ianca             34  7  4 23  37-77  25  
17.Utchim Găeşti                 33  2  2 29  19-105  8  
18.CS Oil Terminal Constanţa     33  2  2 29  15-104  8  

                VCt Bce Slo Vis Cal Bca Dom Căl Tun Efo Mer Far Îns Med Chi Ian Găe Oil 
Viitorul Ct     xxx 1-0 1-0 2-0 4-1 2-1 3-0 4-0 1-0 2-0 1-0 1-0 4-1 3-0 4-0 3-1 4-0 3-0
Berceni         0-0 xxx 2-1 2-2 2-0 1-0 6-1 3-0 1-0 5-1 5-2 3-1 5-0 4-1 1-2 6-0 3-0 3-0
Slobozia        1-2 0-1 xxx 0-0 1-1 5-0 1-3 1-0 2-0 3-0 6-0 4-4 1-0 3-2 2-1 1-1 6-1 5-0
Viscofil        0-2 1-1 3-0 xxx 0-0 1-0 1-3 5-7 3-1 2-0 2-1 3-0 1-0 4-0 4-0 6-1 3-0 7-0
Callatis        2-1 0-2 2-0 2-0 xxx 1-1 1-2 1-2 5-0 2-1 0-0 0-0 1-0 3-0 0-0 3-1 3-1 3-0
Berca           1-0 0-1 0-6 3-2 2-0 xxx 0-0 1-1 2-1 1-0 0-2 3-0 2-0 3-2 4-0 1-1 4-1 3-0
Domneşti        1-5 1-2 1-1 2-1 1-2 4-1 xxx 0-0 2-2 3-0 6-1 0-0 1-0 5-4 5-0 1-0 5-0 3-0
Călăraşi        1-4 0-5 1-2 3-2 1-0 1-1 3-2 xxx 2-1 4-0 1-1 4-3 2-2 3-0 5-0 6-1 5-1 7-0
Tunari          2-1 1-0 1-3 2-2 0-1 1-1 0-1 3-1 xxx 1-0 1-0 1-1 6-0 1-0 2-3 4-1 3-0 3-2
Eforie          0-2 0-1 1-0 2-0 1-1 0-0 2-0 3-2 1-1 xxx 1-0 0-0 2-0 2-2 1-0 3-0 2-0 2-1
Merei           0-5 0-5 0-1 1-3 5-2 1-2 4-1 1-0 0-0 4-1 xxx 2-2 0-0 5-1 5-2 3-1 3-0 1-0
Farul II        0-1 0-3 2-3 0-1 0-0 0-1 1-0 3-2 2-1 0-0 0-0 xxx 2-2 2-0 3-0 1-1 6-1 3-0
Însurăţei       0-1 1-0 1-2 0-3 0-1 2-0 4-0 2-2 0-1 1-1 1-1 0-0 xxx 3-1 3-1 2-0 3-0 2-0
Medgidia        0-3 1-1 2-1 3-3 0-2 1-2 0-5 1-0 3-2 0-2 2-0 3-0 1-0 xxx 5-3 2-3 2-2 3-0
Chirnogi        0-5 0-5 0-2 0-4 0-3 1-2 1-1 2-0 1-2 2-1 3-0 1-0 1-2 2-2 xxx 1-0 1-0 2-3
Ianca           0-6 0-1 0-1 0-1 1-4 0-3 0-5 1-2 1-0 1-2 1-2 1-2 3-0 0-0 4-0 xxx 3-1 3-0
Găeşti          0-3 0-5 0-3 0-2 0-6 0-2 0-3 1-4 1-2 2-2 1-0 0-3 0-4 0-3 2-3 0-3 xxx 4-1
Oil Terminal    1-1 0-5 0-3 0-3 0-3 1-3 0-5 0-3 0-3 0-3 0-3 1-1 0-3 1-2 0-3 4-3  -  xxx

Seria 3

 1.SC Juventus Bucureşti         34 25  6  3  75-25  81  
-------------------------------------------------------
 2.CS CONPET Ploieşti            34 25  5  4  77-21  80 
 3.ASC Clinceni                  34 18  9  7  53-31  63 
 4.CS Electrosid Titu            34 18  5 11  58-41  59 
 5.CS Buftea                     34 17  7 10  61-41  58 
 6.FC Kaproni Boldeşti           34 16  7 11  64-43  55 
 7.CS Argeşul Mihăileşti         34 16  7 11  38-28  55 
 8.CS Chimia Brazi               34 15  9 10  69-37  54 
 9.FC Rapid II Bucureşti         34 16  6 12  59-39  54 
10.AS Unirea Ţărlungeni          34 15  6 13  43-38  51 
11.CS Petrolul Videle            34 15  5 14  45-44  50 
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
12.AFC Comprest G.I.M. Bucureşti 34 14  7 13  59-51  49 
-------------------------------------------------------
13.CSM Târgovişte                34 10  6 18  42-61  36  
14.CS Viitorul Toporu            34 15  4 15  49-49  49  
15.CS Petrolul Teleajen          32  6  5 21  27-72  23  
16.CS Victoria Adunaţii Copăceni 34  6  3 25  30-81  21  
17.AFC Filipeştii de Pădure      32  3  5 24  21-78  14  
18.CF Predeal                    32  2  0 30  14-104  6  

                Juv Con Cli Tit Buf Kap Mih Bra Rap Ţăr Vid Com Târ Top Tel Cop Fil Pre 
Juventus        xxx 5-1 0-0 3-1 2-0 4-0 4-1 2-2 1-0 2-1 3-1 2-1 3-0 0-1 3-0 3-0 3-0 3-1
Conpet          1-1 xxx 1-0 3-2 2-0 6-2 1-0 3-0 4-1 2-0 2-0 2-1 3-0 2-0 1-0 3-0 3-0 7-0
Clinceni        2-1 1-1 xxx 2-0 0-0 3-1 1-1 2-1 0-0 1-2 2-1 3-1 1-0 0-0 1-0 2-1 4-1 3-0
Titu            3-1 1-0 1-0 xxx 0-0 0-1 1-0 1-4 1-0 2-2 2-0 2-3 1-0 3-0 3-0 0-1 5-1 3-0
Buftea          3-4 2-1 1-3 0-2 xxx 2-0 3-1 0-3 2-0 1-1 1-1 2-2 3-1 3-0 6-1 3-0 3-0 6-1
Kaproni         0-1 0-1 2-4 1-1 6-1 xxx 2-0 2-0 1-2 0-1 0-0 0-0 4-1 2-1 3-1 3-0 4-1 3-0
Mihăileşti      1-1 1-0 1-1 2-1 2-1 1-3 xxx 1-0 0-0 3-1 0-2 1-0 0-0 1-0 1-2 3-0 3-0 3-0
Brazi           0-0 1-2 2-0 1-2 0-3 0-0 1-0 xxx 4-0 1-1 5-0 4-0 1-1 3-1 5-1 7-1 3-0 3-0
Rapid II        0-1 0-3 5-1 5-0 1-1 3-2 0-0 2-1 xxx 2-2 5-0 0-2 3-0 2-1 2-2 3-1 4-1 3-0
Ţărlungeni      1-4 0-1 0-3 1-1 0-2 0-1 2-0 2-0 1-0 xxx 3-0 2-1 3-1 0-1 3-0 2-0 2-1 2-0
Videle          0-1 1-1 0-0 4-5 1-1 1-0 1-0 1-0 1-0 3-0 xxx 0-1 2-0 3-0 2-0 2-1 3-0 2-0
Comprest        1-2 0-4 0-1 0-0 0-1 3-3 0-1 1-1 2-4 2-0 3-1 xxx 8-1 2-1 4-3 2-1 3-1 2-0
Târgovişte      0-2 0-3 1-1 0-3 2-3 1-2 0-0 1-3 2-1 1-1 2-1 5-2 xxx 2-0 3-0 2-1 1-0 6-1
Toporu          1-2 0-3 4-0 4-2 3-2 2-2 0-3 4-4 1-0 1-0 2-0 0-3 1-0 xxx 0-0 3-2 3-0 3-0
Teleajen        1-4 0-0 0-4 1-0 0-1 0-3 0-2 0-3 1-2 1-0 0-3 1-1 3-1 0-2 xxx 3-0  -  6-4
Copăceni        0-3 2-2 0-3 0-3 1-0 2-2 0-3 2-2 0-3 0-1 3-2 0-3 0-3 0-3 5-0 xxx 0-3 3-0
Filipeşti       1-1 0-5 0-3 0-3 0-1 0-3 0-1 1-1 0-3 0-3 1-3 2-2 1-1 2-1 0-0 3-1 xxx  - 
Predeal         0-3 0-3 2-1 1-3 0-3 0-6 0-1 0-3 0-3 0-3 0-3 0-3 0-3 1-5  -  1-2 2-1 xxx

Seria 4

 1.CS Alro Slatina               34 23  9  2  75-27  78  
-------------------------------------------------------
 2.FCM Târgovişte                34 24  4  6  58-20  76 
 3.CS Triumf Bârca               34 18  5 11  53-37  59 
 4.CS Sportul Vişina Nouă        34 17  4 13  45-32  55 
 5.FC Oltchim Râmnicu Vâlcea     34 17  4 13  54-51  55 
 6.CS Prometeu Craiova           34 14 12  8  44-27  54 
 7.FC Argeş Piteşti II           34 16  5 13  54-48  53 
 8.FCM Alexandria                34 13 10 11  39-31  49 
 9.AS Girom Albota               34 13  9 12  41-36  48 
10.FC Caracal                    34 14  6 14  44-42  48 
11.CFC Ghecon Lăpuşata           34 14  6 14  48-44  48 
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
12.SC Minerul Jilţ Mătăsari      34 14  5 15  37-40  47 
-------------------------------------------------------
13.CS Progresul Corabia          34 14  4 16  57-55  46  
14.CS Ralbex Turcineşti          34 12  7 15  44-49  43  
15.CS Minerul Motru              34 12  5 17  72-63  41  
16.CS Armata Craiova             33  8  8 17  32-53  32  
17.CS Primavera Craiova          34  5  3 26  31-75  18  
18.CS Juventus Bascov            33  3  2 28  12-110 11  

                Alr Târ Bâr Viş Olt Pro Arg Ale Alb Lăp Car Măt Cor Tur Mot Arm Pri Bas 
Alro            xxx 2-0 2-0 4-2 6-2 0-0 5-5 2-0 1-0 1-0 1-0 5-1 5-1 3-0 5-1 3-1 1-0 5-0
Târgovişte      0-1 xxx 1-1 1-0 1-0 1-1 1-0 4-0 1-0 2-1 2-0 2-0 2-0 2-1 3-1 3-0 3-0 0-0
Bârca           0-0 0-1 xxx 1-0 3-0 0-0 1-0 2-1 0-3 4-1 3-0 3-2 2-0 1-0 6-2 3-0 2-0 3-0
Vişina Nouă     2-0 1-2 2-1 xxx 4-2 1-0 3-0 0-1 0-0 1-0 3-0 2-1 2-0 3-0 3-1 1-0 3-1 3-0
Oltchim         0-1 3-0 1-3 1-2 xxx 2-0 2-1 1-0 1-0 0-0 3-2 2-0 0-1 5-0 3-2 2-1 4-3 3-4
Prometeu        0-0 2-1 1-1 2-1 0-0 xxx 1-0 0-0 1-1 0-0 0-3 2-1 5-0 2-2 1-0 3-0 3-0 5-0
Argeş II        0-1 0-3 0-0 3-1 3-1 3-0 xxx 0-1 2-1 2-1 2-2 2-0 1-3 2-1 3-3 1-0 4-0 3-0
Alexandria      2-2 1-1 0-1 0-0 1-2 0-1 0-0 xxx 3-1 4-0 0-1 0-0 3-2 1-0 2-2 0-0 4-1 3-0
Albota          1-1 0-2 2-0 0-0 3-0 1-3 3-1 3-1 xxx 3-2 0-0 0-0 3-0 1-0 0-5 2-2 1-0 3-1
Lăpuşata        1-1 0-2 2-1 1-0 0-0 2-1 0-1 1-0 0-1 xxx 1-2 1-2 3-1 4-1 4-3 4-2 3-1 4-0
Caracal         1-2 0-3 2-0 1-0 3-1 0-0 0-2 0-3 0-1 0-2 xxx 2-0 4-2 2-0 2-1 1-1 4-0 0-0
Mătăsari        1-1 2-1 1-0 3-0 0-1 2-0 1-2 2-0 1-0 1-1 2-1 xxx 1-0 1-2 1-1 3-0 2-0 1-0
Corabia         0-2 0-1 4-1 2-1 1-2 1-1 6-1 0-1 1-0 4-1 1-3 3-1 xxx 4-1 1-3 3-1 3-0 3-0
Turcineşti      0-4 1-2 3-0 0-0 3-0 1-0 3-1 1-1 3-1 0-0 2-0 1-0 1-1 xxx 4-1 2-2 2-0 3-0
Motru           3-1 1-2 4-2 1-2 1-2 3-2 3-0 1-2 1-1 0-1 1-1 2-3 0-1 1-0 xxx 2-1 3-012-0
Armata Craiova  1-1 1-0 1-2 2-0 0-3 0-1 0-3 0-0 1-0 0-3 0-3 1-0 1-1 0-0 2-1 xxx 2-1 8-1
Primavera       2-3 0-6 1-3 1-0 2-2 0-3 0-1 0-1 2-2 0-2 3-0 0-1 2-2 4-1 2-3 0-1 xxx 1-0
Bascov          0-3 0-2 0-3 0-2 0-3 0-3 1-5 0-3 0-3 3-2 0-4 2-0 0-5 0-5 0-3  -  0-4 xxx

Seria 5

Final Table:

 1.FC Pandurii II Târgu Jiu      30 21  7  2  59-18  70  
-------------------------------------------------------
 2.CS Atletic Club Univ. Arad    30 19  7  4  43-16  64
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3.ACS Recaş                     30 20  2  8  46-24  62 
 4.CFR Marmosim Simeria          30 14 10  6  44-24  52 
 5.CS Naţional Sebiş             30 16  3 11  49-39  51 
 6.CS Minerul Mehedinţi          30 13  9  8  46-32  48 
 7.CS Jiul Rovinari              30 11  9 10  43-37  42 
 8.FC Şcolar Reşiţa              30 12  5 13  38-36  41 
 9.CS Millenium Giarmata         30 12  5 13  40-47  41 
10.FC Timişoara II               30 11  6 13  32-36  39 
11.AS Nova Mama Mia Becicherec   30 10  8 12  41-39  38 
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
12.CS Gloria CTP Arad            30 11  3 16  43-49  36 
-------------------------------------------------------
13.CS Ineu                       30 10  2 18  31-57  32  
14.CS Unirea Sânnicolau Mare     30  8  7 15  42-43  31  
15.AS Muncitorul Reşiţa          30  7  4 19  30-65  25  
16.CS Retezatul Haţeg            30  1  1 28  10-75   4  
 -.FC Viitorul Sânandrei                                 
 -.CS Progresul Gătaia                                   

                Pan ACU Rec Sim Seb Meh Jiu Şco Gia Tim Bec Glo Ine Sân Mun Haţ Sân Găt 
Pandurii II     xxx 2-0 3-1 0-0 5-0 2-0 1-1 1-0 4-0 1-1 1-0 2-1 3-0 2-1 4-0 2-0  -   - 
ACU Arad        1-1 xxx 0-2 2-2 1-0 2-1 0-0 1-0 3-0 1-0 5-0 2-0 1-0 1-0 3-0 3-0  -   - 
Recaş           0-2 0-0 xxx 0-1 3-1 1-2 2-0 1-0 3-2 1-0 3-1 1-0 5-1 3-1 2-1 3-0  -   - 
Simeria         1-1 0-1 3-1 xxx 1-0 1-1 3-2 1-1 1-0 2-0 2-2 2-0 1-0 2-0 4-0 3-0  -   - 
Sebiş           1-2 1-0 0-1 0-0 xxx 0-0 2-1 3-3 2-0 2-0 2-1 2-1 2-1 1-0 4-1 6-0  -   - 
Mehedinţi       2-1 1-1 2-0 0-0 2-0 xxx 0-0 3-1 4-0 2-0 3-2 4-0 1-2 2-2 2-0 3-0  -   - 
Jiul Rovinari   0-0 1-3 0-2 1-1 0-1 0-1 xxx 2-1 2-2 1-0 0-0 2-0 7-1 3-2 2-0 2-0  -   - 
Şcolar          3-4 0-2 2-1 2-1 2-0 3-1 1-3 xxx 2-0 0-1 0-1 2-2 2-0 0-0 3-0 2-0  -   - 
Giarmata        0-0 2-1 0-0 1-0 5-2 2-2 1-0 0-0 xxx 1-4 1-2 3-2 3-0 2-1 4-1 1-0  -   - 
Timişoara II    1-4 0-0 0-3 0-2 2-1 3-0 1-1 0-1 2-0 xxx 4-0 1-2 2-0 0-3 2-2 2-1  -   - 
Becicherec      0-3 0-0 0-1 0-0 1-3 1-1 5-0 4-1 3-1 1-2 xxx 1-0 4-1 1-1 0-0 4-1  -   - 
Gloria Arad     1-2 0-1 2-0 3-1 3-1 3-1 1-3 2-0 2-1 2-0 1-4 xxx 2-0 0-3 3-0 3-0  -   - 
Ineu            2-0 0-2 0-2 3-1 0-2 0-0 3-2 0-1 1-2 1-2 1-0 3-1 xxx 3-2 2-1 3-0  -   - 
Sânnicolau      0-1 2-3 0-1 1-6 1-3 2-1 1-1 1-0 0-1 1-1 0-0 2-2 4-0 xxx 5-1 2-0  -   - 
Muncitorul      1-2 1-2 0-1 2-1 2-4 2-1 2-3 1-3 3-2 0-0 1-0 2-2 0-1 2-1 xxx 2-1  -   - 
Haţeg           0-3 0-1 0-2 0-1 0-3 1-3 0-3 0-2 0-3 0-1 0-3 3-2 2-2 0-3 1-2 xxx  -   - 
Sânandrei        -   -   -   -   -   -   -   -   -   -   -   -   -   -   -   -  xxx  - 
Gătaia           -   -   -   -   -   -   -   -   -   -   -   -   -   -   -   -   -  xxx

Seria 6

 1.CSU Voinţa Sibiu              34 24  6  4  65-21  78  
-------------------------------------------------------
 2.FC Seso Câmpia Turzii         34 22  5  7  64-30  71  
 3.FC Cisnădie                   34 16  7 11  54-39  55 
 4.CF Zalău                      34 16  6 12  45-41  54 
 5.CS Luceafărul Oradea          34 16  5 13  64-40  53 
 6.CF Bihorul Beiuş              34 16  5 13  42-40  53 
 7.AFC Odorheiu Secuiesc         34 17  2 15  58-52  53 
 8.CS Gaz Metan Mediaş II        34 14 10 10  45-41  52 
 9.FC Unirea Dej                 34 14  9 11  49-42  51 
10.ASA Unirea Ungheni            34 13 10 11  51-43  49 
11.CS Sănătatea SP Cluj          34 14  7 13  47-48  49 
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
12.CSM Sebeş                     34 14  6 14  44-44  48 
-------------------------------------------------------
13.CS Voinţa Livezile            34 13  7 14  43-54  46  
14.CF Gloria 1992 Bistriţa II    34 11  5 18  49-51  38  
15.CS Avântul Reghin             34  9 10 15  39-47  37  
16.FC Zlatna                     34  9  9 16  47-62  36  
17.CS Marmaţia 96 Sighet         34  6  4 24  30-76  22  
18.AS Turul Micula               34  4  3 27  25-90  15  

                Sib Câm Cis Zal Luc Odo Bei Med Dej Ung SSP Seb Liv Bis Reg Zla Sig Mic 
Voinţa Sibiu    xxx 1-1 1-0 3-0 1-0 2-1 3-0 2-0 2-0 2-0 6-0 5-0 2-0 2-1 1-0 5-2 4-2 3-0
Câmpia Turzii   0-1 xxx 1-0 2-0 2-1 2-0 2-0 2-1 1-0 1-0 3-1 1-0 6-0 6-0 2-1 2-3 1-2 3-0
Cisnădie        0-1 2-2 xxx 2-0 1-0 3-2 0-0 1-2 2-1 2-0 3-1 4-2 2-0 1-0 3-1 3-0 4-0 2-1
Zalău           1-1 2-1 2-2 xxx 2-3 2-0 2-0 2-2 3-2 5-3 1-0 2-0 1-2 1-0 1-1 1-0 2-0 2-0
Luc Oradea      0-1 0-1 5-3 1-2 xxx 3-0 1-0 0-1 0-0 5-2 3-0 2-3 4-1 4-0 2-0 5-1 7-2 3-0
Odorhei         1-0 1-2 3-1 2-0 2-5 xxx 3-0 3-1 3-1 1-2 3-0 1-0 2-2 1-3 4-2 3-1 3-0 3-0
Beiuş           1-3 0-2 2-1 1-0 4-0 2-0 xxx 1-0 1-1 2-0 2-0 0-2 1-2 2-1 1-0 1-1 2-1 3-0
Mediaş II       3-2 4-4 0-0 1-0 1-1 1-2 3-2 xxx 1-0 0-1 2-0 2-1 1-0 0-0 0-0 3-2 3-0 3-1
Dej             2-0 2-0 2-2 2-2 0-2 5-1 2-1 3-1 xxx 2-2 1-1 3-0 3-1 2-1 1-0 3-2 3-1 3-0
Ungheni         2-2 0-1 2-1 4-0 1-1 2-0 3-1 0-2 0-0 xxx 1-1 0-0 1-3 1-0 0-0 4-1 3-0 3-0
SSP Cluj        0-2 0-1 3-1 1-0 2-3 1-1 0-3 2-0 3-0 2-2 xxx 3-1 1-0 1-1 2-1 6-2 3-0 2-0
Sebeş           2-2 1-0 0-0 1-2 1-0 2-0 1-1 4-0 1-0 0-1 1-1 xxx 3-0 2-1 3-0 1-0 1-3 4-1
Livezile        0-0 1-2 2-0 0-2 1-0 2-1 0-0 1-1 1-0 2-1 0-3 2-0 xxx 2-1 2-3 2-5 2-0 4-2
Bistriţa II     1-2 4-1 1-0 3-0 0-0 1-2 0-1 2-1 1-2 0-3 1-2 2-1 2-1 xxx 4-1 2-2 2-1 6-0
Reghin          1-0 1-1 1-1 1-0 0-0 1-2 5-0 1-1 0-0 4-2 0-1 1-2 1-1 2-1 xxx 1-0 2-1 1-3
Zlatna          0-0 0-0 0-2 0-0 0-2 2-3 0-1 0-0 4-0 2-2 2-0 3-0 2-2 1-0 2-2 xxx 2-0 3-0
Sighet          0-2 1-3 1-2 0-2 1-0 0-4 0-3 1-1 1-2 0-0 1-1 0-3 1-1 1-5 3-1 0-1 xxx 3-1
Micula          0-1 0-5 0-3 0-3 4-1 1-0 1-3 0-3 1-1 0-3 0-3 1-1 0-3 2-2 0-3 6-1 0-3 xxx


Clasamentul locurilor 12 cu rezultatele ob?inute împotriva echipelor clasa1te pe locurile 1-11


(C4) Minerul Mătăsari		  22  8  4 10  25-28  28p
(C6) CSM Sebeş			  22  7  5 10  23-30  26p
(C5) Gloria Arad		      22  8  1 13  28-36  25p
(C1) Aerostar Bacău		  22  8  1 13  26-36  25p
(C3) Comprest GIM Bucureşti 22  5  5 12  24-36  20p
--------------------------------------------------------
(C2) Farul II Constanţa	  22  3  9 10  19-33  18p