Arbitru Adrian Comănescu
Arbitri asistenţi Marius Nicoară, Ciprian Danșa
Arbitru observator Daniel Demetrescu
Observator Ion Sulea

Meciul din data 15.03.2014 dintre echipele Universitatea Cluj si Dinamo București se disputa in localitatea Cluj-Napoca pe stadionul Cluj Arena. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Adrian Comănescu impreuna cu arbitrii asistenti Marius Nicoară, Ciprian Danșa.

Universitatea Cluj: Adrian Dumitru BORZA, Róbert VESELOVSKY, Octavian ABRUDAN, Karim Abdel BOUTADJINE, Dan Mihai BUCȘĂ, Raul Axente CIUPE, Lóránt KOVÁCS, Andrei LUNGU, Emil Ducu NINU, Ionuț Laurian TÂRNĂCOP, Valentin Ionuț LEMNARU si rezervele: Andreas Cristian CALCAN, Marius Gelu ENE, Ronald GËRÇALIU, RODRIGO Braga Menezes, Ionuț NEAG, Maximilian Johannes Ștefan NICU, Vladimir George NICULESCU.

Dinamo București: Cosmin Gabriel MATEI, BOUBACAR Mansaly, Cristian Emanuel BĂLGRĂDEAN, ELTON Charles Figueiredo da Silva, Steliano FILIP, Dragoș GRIGORE, Valentin Marius LAZĂR, Dorin ROTARIU, Laurențiu Daniel RUS, Steven Gary Narvey THICOT, Kamil BILIŃSKI si rezervele: Ștefan Nicolae BĂRBOIANU, Horia Alexandru CRIȘAN, Cătălin Constantin MUNTEANU, Kristijan NAUMOVSKI, Joël Fabrice Goho Bah THOMAS, Gelu Miodrag VELICI, Ionuț Daniel ȘERBAN.

In minutul 39, cartonas galben primit de jucatorul echipei Universitatea Cluj, Karim Abdel BOUTADJINE
GOOOL! Gol marcat pentru Dinamo București de Cosmin Gabriel MATEI (mijlocaș central). In minutul 59 al partidei dintre Universitatea Cluj si Dinamo București, Dinamo București deschide scorul: 0 - 1.
In minutul 61, schimbare, iese mijlocaș stânga Adrian Dumitru BORZA si intra Maximilian Johannes Ștefan NICU
In minutul 61, schimbare, iese atacant Kamil BILIŃSKI si intra Joël Fabrice Goho Bah THOMAS
In minutul 62, schimbare, iese mijlocaș central Lóránt KOVÁCS si intra Andreas Cristian CALCAN
In minutul 70, schimbare, iese mijlocaș defensiv ELTON Charles Figueiredo da Silva si intra Ionuț Daniel ȘERBAN
In minutul 77, schimbare, iese mijlocaș central Cosmin Gabriel MATEI si intra Ștefan Nicolae BĂRBOIANU
In minutul 81, schimbare, iese mijlocaș defensiv Andrei LUNGU si intra Marius Gelu ENE
In minutul 89, cartonas galben primit de jucatorul echipei Dinamo București, Valentin Marius LAZĂR

Meciul s-a incheiat cu scorul 1 - 0 pentru echipa Dinamo București.