Arbitru Adrian Comănescu (Râmnicu-Vâlcea)
Arbitri asistenţi Miklós Nagy (Cluj-Napoca) și Dragoș Iliescu (Craiova)
Arbitru observator Constantin Ștefan (București)
Observator Grigore Sichitiu (București)
Spectatori 12.000

Meciul din data 23.03.2014 dintre echipele Săgeata Năvodari si Fotbal Club FCSB se disputa in localitatea Farul pe stadionul Constanța. in fata a 12.000 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Adrian Comănescu (Râmnicu-Vâlcea) impreuna cu arbitrii asistenti Miklós Nagy (Cluj-Napoca) și Dragoș Iliescu (Craiova).

Săgeata Năvodari: Florin Vasile ACHIM, Ovidiu VEZAN, Miloš DELETIĆ, José Emilio GUERRA Rodríguez, Dulee JOHNSON, David López Nadales, Cristian Lucian MUNTEANU, Apostol MUZAC, Leonidas PANAGOPOULOS, Florin POPA, Ionuț Andrei PETELEU si rezervele: Claudio Ioan Băican, Viorel DINU II, Ilie Iordache, Alexandru TUDOSE, Mihaiță Alexandru ROMAN, Silviu Gabriel PANĂ, Borja NAVARRO Landáburu.

Fotbal Club FCSB: Adrian POPA, Florin GARDOȘ, Fernando Lopes dos Santos VARELA, Florin Constantin NIȚĂ, Doru Mihai PINTILII, Iasmin LATOVLEVICI, Nicolae Claudiu STANCIU, Cristian TĂNASE, Łukasz SZUKAŁA, Alexandru Mihăiță CHIPCIU si rezervele: Daniel GEORGIEVSKI, Gabriel Cristian IANCU, Claudiu Andrei KESERÜ, Federico PIOVACCARI, Andrei PREPELIȚĂ, Mihai Cosmin RĂDUȚ.

In minutul 12, cartonas galben primit de jucatorul echipei Săgeata Năvodari, Apostol MUZAC
In minutul 29, schimbare, iese mijlocaș central Nicolae Claudiu STANCIU si intra Claudiu Andrei KESERÜ
In minutul 32, cartonas galben primit de jucatorul echipei Săgeata Năvodari, Florin POPA
In minutul 33, Săgeata Năvodari - Fotbal Club FCSB, scor 0 - 1, gol din penalty transformat pentru Fotbal Club FCSB de Claudiu Andrei KESERÜ
GOOOL! Gol marcat pentru Fotbal Club FCSB de Fernando Lopes dos Santos VARELA (fundaș dreapta). In minutul 55 al partidei dintre Săgeata Năvodari si Fotbal Club FCSB, scorul devine 0 - 2.
In minutul 59, schimbare, iese fundaș dreapta Ionuț Andrei PETELEU si intra Borja NAVARRO Landáburu
In minutul 60, schimbare, iese mijlocaș dreapta Florin Vasile ACHIM si intra Ilie Iordache
In minutul 62, schimbare, iese si intra Andrei PREPELIȚĂ
GOOOL! Gol marcat pentru Săgeata Năvodari de José Emilio GUERRA Rodríguez (atacant). In minutul 7 al partidei dintre Săgeata Năvodari si Fotbal Club FCSB, scorul devine 1 - 2.
In minutul 76, schimbare, iese mijlocaș defensiv Apostol MUZAC si intra Mihaiță Alexandru ROMAN
In minutul 84, cartonas galben primit de jucatorul echipei Săgeata Năvodari, Borja NAVARRO Landáburu

Meciul s-a incheiat cu scorul 2 - 1 pentru echipa Fotbal Club FCSB.