Arbitru Adrian Cojocaru
Arbitri asistenţi Adrian Ghinguleac, Marius Nicoară
Arbitru observator Dragoș Iliescu
Observator Mircea Călin

Meciul din data 29.03.2014 dintre echipele Pandurii Târgu-Jiu si CFR 1907 Cluj se disputa in localitatea Târgu-Jiu pe stadionul Tudor Vladimirescu. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Adrian Cojocaru impreuna cu arbitrii asistenti Adrian Ghinguleac, Marius Nicoară.

Pandurii Târgu-Jiu: Alexandru Teofil CIUCUR, Nicandro BREEVELD, David Andrés DISTÉFANO, Marian PLEAȘCĂ, Paraskevas CHRISTOU, Marko MOMČILOVIĆ, Michał GLIWA, Maximiliano Jorge GIUSTI, ERICO Constantino da Silva, ELTON Constantino Da Silva, Viorel NICOARĂ si rezervele: Alin Florian BULEICĂ, Cristian Ionuț BUD, Armando Sipoto BOHALE Aqueriaco, Bogdan Alexandru UNGURUȘAN, Dan Nicolae NISTOR, João Pedro MINGOTE Ribeiro, Iulian MAMELE.

CFR 1907 Cluj: Derick Chuka OGBU, Aitor MONROY Rueda, Mário Jorge Quintas FELGUEIRAS, Felice PICCOLO, Ionuț Alin RADA, Rui PEDRO Couto Ramalho, Damjan ĐOKOVIĆ, Tiago Jorge Oliveira LOPES, Ciprian Ioan DEAC si rezervele: Mihai Adrian MINCĂ, Sergiu Dorin NEGRUȚ, Grégory Victor TADÉ, Javier VELAYOS Rodríguez, Szilard VERES, Paul Ștefan BATIN, Abdelmajid Najib AMMARI.

In minutul 46, schimbare, iese atacant Alexandru Teofil CIUCUR si intra Dan Nicolae NISTOR
In minutul 51, cartonas galben primit de jucatorul echipei Pandurii Târgu-Jiu, Marian PLEAȘCĂ
In minutul 58, cartonas galben primit de jucatorul echipei CFR 1907 Cluj, Felice PICCOLO
In minutul 63, cartonas galben primit de jucatorul echipei Pandurii Târgu-Jiu, David Andrés DISTÉFANO
In minutul 67, schimbare, iese Florin Constantin COSTEA si intra Grégory Victor TADÉ
In minutul 68, schimbare, iese atacant Maximiliano Jorge GIUSTI si intra Alin Florian BULEICĂ
In minutul 71, schimbare, iese atacant Viorel NICOARĂ si intra Cristian Ionuț BUD
In minutul 73, cartonas galben primit de jucatorul echipei Pandurii Târgu-Jiu, Nicandro BREEVELD
In minutul 74, schimbare, iese mijlocaș central Rui PEDRO Couto Ramalho si intra Sergiu Dorin NEGRUȚ
In minutul 77, cartonas galben primit de jucatorul echipei CFR 1907 Cluj, Tiago Jorge Oliveira LOPES
In minutul 85, schimbare, iese mijlocaș dreapta Ciprian Ioan DEAC si intra Abdelmajid Najib AMMARI
In minutul 90, cartonas galben primit de jucatorul echipei Pandurii Târgu-Jiu, Marko MOMČILOVIĆ
GOOOL! Gol marcat pentru CFR 1907 Cluj de Felice PICCOLO (fundaș central). In minutul 90+2 al partidei dintre Pandurii Târgu-Jiu si CFR 1907 Cluj, CFR 1907 Cluj deschide scorul: 0 - 1.
In minutul 90+4, cartonas galben primit de jucatorul echipei CFR 1907 Cluj, Ionuț Alin RADA

Meciul s-a incheiat cu scorul 1 - 0 pentru echipa CFR 1907 Cluj.