Arbitru George Găman
Arbitri asistenţi Iulian Radu, George Neacșu
Arbitru observator Cătălin Teodor
Observator Dan Petrescu

Meciul din data 28.03.2014 dintre echipele Oțelul Galați si Concordia Chiajna se disputa in localitatea Chiajna pe stadionul Concordia. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru George Găman impreuna cu arbitrii asistenti Iulian Radu, George Neacșu.

Oțelul Galați: Victoraș ASTAFEI, Gabriel Nicu GIURGIU, Alexandru Florian ZAHARIA, Alexandru TUDORIE, Cristian Bogdan SÂRGHI, Giuseppe PRESTIA, Constantin MIŞELĂRICU, Ciprian Ștefan MILEA, Florin LOVIN, Mauro Daniel GOICOECHEA Faria, Armando COOPER si rezervele: Liviu Dorin BĂJENARU, Enes ŠIPOVIČ, Tadas SIMAITIS, Diego Nahuel SEVILLANO, HENRIQUE De Jesus Bernardo, Bogdan Cătălin GAVRILĂ, Ioan Constantin FILIP.

Concordia Chiajna: Emmanouil PAPASTERIANOS, Marius IONIȚĂ, Sorin Constantin ISPIR, Narcisse Kiswensia BAMBARA, Florin Flavius PURECE, Neluț Stelian ROȘU, Victor Teodor RÂMNICEANU, Cătălin Mihai SAVIN, Tiberiu Andrei SEREDIUC, Carlos WELLINGTON da Silva si rezervele: Alberto COBREA, Daniel Constantin FLOREA, Liviu Adrian GANEA, ORLANDO da Costa, Sorin Daniel STRĂTILĂ, Alin Marian ZAHARIA, Bogdan Nicolae BUCURICĂ.

In minutul 20, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Narcisse Kiswensia BAMBARA
In minutul 31, cartonas galben primit de jucatorul echipei Oțelul Galați, Constantin MIŞELĂRICU
In minutul 45+1, cartonas galben primit de jucatorul echipei Oțelul Galați, Alexandru Florian ZAHARIA
In minutul 59, schimbare, iese mijlocaș central Florin Flavius PURECE si intra ORLANDO da Costa
In minutul 64, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Neluț Stelian ROȘU
In minutul 66, schimbare, iese atacant Alexandru TUDORIE si intra HENRIQUE De Jesus Bernardo
In minutul 67, schimbare, iese fundaș central Emmanouil PAPASTERIANOS si intra Bogdan Nicolae BUCURICĂ
GOOOL! Gol marcat pentru Oțelul Galați de Victoraș ASTAFEI (atacant). In minutul 74 al partidei dintre Oțelul Galați si Concordia Chiajna, Oțelul Galați deschide scorul: 1 - 0.
In minutul 76, schimbare, iese si intra Liviu Adrian GANEA
GOOOL! Gol marcat pentru Oțelul Galați de Alexandru Florian ZAHARIA (atacant). In minutul 76 al partidei dintre Oțelul Galați si Concordia Chiajna, scorul devine 2 - 0.
In minutul 81, schimbare, iese atacant Victoraș ASTAFEI si intra Diego Nahuel SEVILLANO
In minutul 90+2, schimbare, iese atacant Alexandru Florian ZAHARIA si intra Bogdan Cătălin GAVRILĂ

Meciul s-a incheiat cu scorul 2 - 0 pentru echipa Oțelul Galați.

WELLINGTON
20’ Narcisse BAMBARA
Constantin MIȘELĂRICU 31’
Alexandru Florian ZAHARIA 45+1’
59’ Florin PURECE
Da Costa ORLANDO
64’ Neluț ROȘU
Alexandru TUDORIE
Bernardo HENRIQUE
66’
67’ Emmanouil PAPASTERIANOS