Arbitru Adrian Comănescu (Râmnicu-Vâlcea)
Arbitri asistenţi Mircea Orbuleț (București) și Florin Ungureanu (București)
Arbitru observator Zoltán Székely (Baia-Mare)
Observator Dumitru Marcu (Craiova)
Spectatori 1.000

Meciul din data 30.03.2014 dintre echipele Ceahlăul Piatra-Neamț si Astra Giurgiu se disputa in localitatea Piatra-Neamț pe stadionul Ceahlăul. in fata a 1.000 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Adrian Comănescu (Râmnicu-Vâlcea) impreuna cu arbitrii asistenti Mircea Orbuleț (București) și Florin Ungureanu (București).

Ceahlăul Piatra-Neamț: Bojan GOLUBOVIĆ, Andrei Ioan DUMITRAȘ, Gabriel CÂNU, Sebastian Gabriel CHITOȘCĂ, Lucian Cristian CAZAN, Nicolae CALANCEA, Vlad Alexandru ACHIM, Doru POPADIUC, Marius Gheorghe ONCIU, Andrei Ovidiu MARC, Lucas Gabriel López GARCÍA si rezervele: Alexandru ICHIM, Emil Gabriel JULA, Cătălin Andrei ȘTEFĂNESCU, Sorin Mădălin TĂBĂCARIU, Andre Ceah, Bojan JOVIĆ, Andrei Florin ȚEPEȘ-Bobu.

Astra Giurgiu: Silviu LUNG JR., Vincent Fabien LABAN Bounayre, Alexandru MĂŢEL, Paul PAPP, Seidu YAHAYA, YAZALDE Gomes Pinto, Karim Abdoul YODA, Júnior Iraneuton Souza Moraes MORAIS, Valerică Marius GĂMAN, William Douglas DE AMORIM, Constantin Valentin BUDESCU si rezervele: Andrei Iosif MUREŞAN, Ștefan Adrian POPESCU, Takayuki SETO, Mirko IVANOVSKI, George Petruț GAVRILAŞ, Gabriel Nicolae ENACHE, Denis ALIBEC.

In minutul 46, schimbare, iese mijlocaș dreapta Doru POPADIUC si intra Cătălin Andrei ȘTEFĂNESCU
In minutul 50, cartonas galben primit de jucatorul echipei Ceahlăul Piatra-Neamț, Gabriel CÂNU
In minutul 56, schimbare, iese mijlocaș central Constantin Valentin BUDESCU si intra Denis ALIBEC
GOOOL! Gol marcat pentru Astra Giurgiu de YAZALDE Gomes Pinto (atacant). In minutul 61 al partidei dintre Ceahlăul Piatra-Neamț si Astra Giurgiu, Astra Giurgiu deschide scorul: 0 - 1.
In minutul 62, cartonas galben primit de jucatorul echipei Astra Giurgiu, YAZALDE Gomes Pinto
In minutul 64, schimbare, iese mijlocaș stânga Sebastian Gabriel CHITOȘCĂ si intra Emil Gabriel JULA
In minutul 70, schimbare, iese mijlocaș stânga William Douglas DE AMORIM si intra Gabriel Nicolae ENACHE
In minutul 76, schimbare, iese mijlocaș central Lucas Gabriel López GARCÍA si intra Andre Ceah
In minutul 78, schimbare, iese atacant YAZALDE Gomes Pinto si intra Takayuki SETO
GOOOL! Gol marcat pentru Astra Giurgiu de Denis ALIBEC (rezervă). In minutul 90 al partidei dintre Ceahlăul Piatra-Neamț si Astra Giurgiu, scorul devine 0 - 2.

Meciul s-a incheiat cu scorul 2 - 0 pentru echipa Astra Giurgiu.

Cătălin ȘTEFĂNESCU
46’
Gabriel CÂNU 50’
56’ Constantin BUDESCU
Denis ALIBEC
0 - 1 61’ YAZALDE
62’ YAZALDE
Sebastian CHITOȘCĂ
Emil JULA
64’
70’ William DE AMORIM