Arbitru George Găman
Arbitri asistenţi Dragoș Iliescu, Bogdan Gheorghe
Arbitru observator Sebastian Stoianov
Observator Cristian Ciocoiu

Meciul din data 04.04.2014 dintre echipele FC Vaslui si Viitorul Constanța se disputa in localitatea Vaslui pe stadionul Municipal. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru George Găman impreuna cu arbitrii asistenti Dragoș Iliescu, Bogdan Gheorghe.

FC Vaslui: Nicolae Constantin MUȘAT, MADSON Henrique Nascimento Santos, Gilmerson Avelino dos Santos Mota "GIL BAHIA", Piotr CELEBAN, Ionuț BALAUR, César ORTIZ Puentenueva, Vytautas Gediminas ČERNIAUSKAS, Nuno Filipe Vasconcelos VIVEIROS, Adrian Marian PĂTULEA, Franco RAZZOTTI Viretto, Mike TEMWANJERA si rezervele: Matías Enrique ABELAIRAS, Andrei Ștefan ENESCU, Mauricio Andrés CUERO Castillo, Alexandru BUZIUC, Sergiu Cristian POPOVICI, Igor PRAHIĆ, Cătălin George STRATON.

Viitorul Constanța: Ionuț Justinian LARIE, Bogdan Alexandru MITREA, Sergiu Ionuț MOGA, Alin Dorinel TOȘCA, Florin Lucian TĂNASE, Alexandru LAZĂR, Nicolae Constantin DICĂ, Cristian Alexandru DAMINUȚĂ, Alexandru Mihail BĂLUŢĂ, Dragoș BALAURU, Mircea Ionuț AXENTE si rezervele: Ionuț Eugen NĂSTĂSIE, Ionuț Adrian PUȚANU, Ionuț Daniel VÂNĂ, Bogdan Ionuț ŢÂRU, Cristian GAVRA, Alin Ionuț CÂRSTOCEA, Alexandru BUZBUCHI.

In minutul 61, schimbare, iese mijlocaș central Franco RAZZOTTI Viretto si intra Andrei Ștefan ENESCU
In minutul 63, schimbare, iese atacant Mircea Ionuț AXENTE si intra Ionuț Daniel VÂNĂ
In minutul 68, schimbare, iese mijlocaș dreapta Gilmerson Avelino dos Santos Mota "GIL BAHIA" si intra Mauricio Andrés CUERO Castillo
In minutul 74, schimbare, iese atacant Adrian Marian PĂTULEA si intra Alexandru BUZIUC
In minutul 77, schimbare, iese mijlocaș central Nicolae Constantin DICĂ si intra Cristian GAVRA
In minutul 82, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Vaslui, Andrei Ștefan ENESCU
GOOOL! Gol marcat pentru Viitorul Constanța de Florin Lucian TĂNASE (mijlocaș stânga). In minutul 85 al partidei dintre FC Vaslui si Viitorul Constanța, Viitorul Constanța deschide scorul: 0 - 1.
In minutul 89, schimbare, iese mijlocaș defensiv Alexandru LAZĂR si intra Bogdan Ionuț ŢÂRU

Meciul s-a incheiat cu scorul 1 - 0 pentru echipa Viitorul Constanța.