Arbitru Alexandru Tudor
Arbitri asistenţi Dragoș Iliescu, Daniel Mitruți
Arbitru observator Iulius Timar
Observator Ioan Zare

Meciul din data 19.04.2014 dintre echipele CFR 1907 Cluj si Ceahlăul Piatra-Neamț se disputa in localitatea Cluj-Napoca pe stadionul Dr. Constantin Rădulescu. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Alexandru Tudor impreuna cu arbitrii asistenti Dragoș Iliescu, Daniel Mitruți.

CFR 1907 Cluj: Ricardo Manuel Ferreira Sousa CADÚ, Mário Jorge Malico Paulino CAMORA, Florin Constantin COSTEA, Ciprian Ioan DEAC, Mário Jorge Quintas FELGUEIRAS, Derick Chuka OGBU, Felice PICCOLO, Rui PEDRO Couto Ramalho, Grégory Victor TADÉ, Aitor MONROY Rueda si rezervele: Abdelmajid Najib AMMARI, Szilard VERES, Remo AMADIO, Giorgi CHANTURIA, Tiago Jorge Oliveira LOPES, Sergiu Dorin NEGRUȚ, Ionuț Alin RADA.

Ceahlăul Piatra-Neamț: Emil Gabriel JULA, Nicolae CALANCEA, Lucian Cristian CAZAN, Marian Constantin CONSTANTINESCU, Gabriel CÂNU, Andrei Ioan DUMITRAȘ, Adrian Ion GHEORGHIU, Bojan GOLUBOVIĆ, Andrei Ovidiu MARC, Marius Gheorghe ONCIU, Vlad Alexandru ACHIM si rezervele: Sebastian Gabriel CHITOȘCĂ, Bojan JOVIĆ, Alexandru MARGINĂ, Andre Ceah, Doru POPADIUC, Sorin Mădălin TĂBĂCARIU, Andrei Florin ȚEPEȘ-Bobu.

In minutul 26, cartonas galben primit de jucatorul echipei Ceahlăul Piatra-Neamț, Lucian Cristian CAZAN
GOOOL! Gol marcat pentru CFR 1907 Cluj de Grégory Victor TADÉ (atacant). In minutul 33 al partidei dintre CFR 1907 Cluj si Ceahlăul Piatra-Neamț, CFR 1907 Cluj deschide scorul: 1 - 0.
In minutul 46, schimbare, iese atacant Emil Gabriel JULA si intra Doru POPADIUC
In minutul 65, schimbare, iese mijlocaș stânga Florin Constantin COSTEA si intra Giorgi CHANTURIA
In minutul 67, schimbare, iese mijlocaș stânga Adrian Ion GHEORGHIU si intra Alexandru MARGINĂ
In minutul 76, schimbare, iese mijlocaș defensiv Marius Gheorghe ONCIU si intra Andrei Florin ȚEPEȘ-Bobu
In minutul 76, schimbare, iese atacant Derick Chuka OGBU si intra Abdelmajid Najib AMMARI
In minutul 84, cartonas galben primit de jucatorul echipei CFR 1907 Cluj, Giorgi CHANTURIA
In minutul 86, schimbare, iese atacant Grégory Victor TADÉ si intra Sergiu Dorin NEGRUȚ
GOOOL! Gol marcat pentru CFR 1907 Cluj de Giorgi CHANTURIA (rezervă). In minutul 86 al partidei dintre CFR 1907 Cluj si Ceahlăul Piatra-Neamț, scorul devine 2 - 0.

Meciul s-a incheiat cu scorul 2 - 0 pentru echipa CFR 1907 Cluj.

JULA
26’ Lucian CAZAN
1 - 0 Grégory TADÉ 33’
46’ Emil JULA
Doru POPADIUC
Florin COSTEA
Giorgi CHANTURIA
65’
67’ Adrian GHEORGHIU