Arbitru Marius Avram
Arbitri asistenţi Adrian Ghinguleac, Ciprian Danșa
Arbitru observator Bogdan Gheorghițoiu
Observator Cristian Vasc

Meciul din data 02.05.2014 dintre echipele CFR 1907 Cluj si Concordia Chiajna se disputa in localitatea Cluj-Napoca pe stadionul Dr. Constantin Rădulescu. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Marius Avram impreuna cu arbitrii asistenti Adrian Ghinguleac, Ciprian Danșa.

CFR 1907 Cluj: Mário Jorge Malico Paulino CAMORA, Florin Constantin COSTEA, Ciprian Ioan DEAC, Mário Jorge Quintas FELGUEIRAS, Aitor MONROY Rueda, Sergiu Dorin NEGRUȚ, Felice PICCOLO, Ionuț Alin RADA, Rui PEDRO Couto Ramalho, Derick Chuka OGBU si rezervele: Abdelmajid Najib AMMARI, Damjan ĐOKOVIĆ, Remo AMADIO, Tiago Jorge Oliveira LOPES, Adrian Constantin ALEXANDRU-PĂUN, Grégory Victor TADÉ, Szilard VERES.

Concordia Chiajna: Florin Flavius PURECE, Bogdan Nicolae BUCURICĂ, Valentin Costin DIMA, Daniel Constantin FLOREA, Marius IONIȚĂ, Cristian Costel MELINTE, Neluț Stelian ROȘU, Victor Teodor RÂMNICEANU, Tiberiu Andrei SEREDIUC, Sorin Daniel STRĂTILĂ, Narcisse Kiswensia BAMBARA si rezervele: Alberto COBREA, Sorin Constantin ISPIR, Mihai Daniel LECA, Cătălin Mihai SAVIN, Carlos WELLINGTON da Silva, Alin Marian ZAHARIA.

In minutul 10, cartonas galben primit de jucatorul echipei CFR 1907 Cluj, Rui PEDRO Couto Ramalho
In minutul 27, cartonas galben primit de jucatorul echipei CFR 1907 Cluj, Aitor MONROY Rueda
In minutul 31, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Bogdan Nicolae BUCURICĂ
In minutul 38, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Marius IONIȚĂ
In minutul 46, schimbare, iese mijlocaș central Rui PEDRO Couto Ramalho si intra Damjan ĐOKOVIĆ
In minutul 46, schimbare, iese fundaș central Marius IONIȚĂ si intra Alin Marian ZAHARIA
In minutul 58, cartonas galben primit de jucatorul echipei CFR 1907 Cluj, Ciprian Ioan DEAC
In minutul 59, CFR 1907 Cluj - Concordia Chiajna, scor 0 - 1, gol din penalty transformat pentru Concordia Chiajna de Tiberiu Andrei SEREDIUC
In minutul 66, schimbare, iese atacant Derick Chuka OGBU si intra Grégory Victor TADÉ
In minutul 69, schimbare, iese atacant Daniel Constantin FLOREA si intra Sorin Constantin ISPIR
In minutul 70, cartonas galben primit de jucatorul echipei CFR 1907 Cluj, Mário Jorge Malico Paulino CAMORA
In minutul 71, schimbare, iese atacant Sergiu Dorin NEGRUȚ si intra Abdelmajid Najib AMMARI
In minutul 78, schimbare, iese fundaș dreapta Valentin Costin DIMA si intra Cătălin Mihai SAVIN
In minutul 78, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Cătălin Mihai SAVIN
In minutul 79, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Florin Flavius PURECE

Meciul s-a incheiat cu scorul 1 - 0 pentru echipa Concordia Chiajna.