Localitatea Cluj-Napoca
Arbitru Marius Bocăneală
Arbitri asistenţi Gabriel Bârjac, Adrian Popescu
Arbitru observator Marius Marchidanu

Meciul din data 20.05.2014 dintre echipele Universitatea Cluj si Pandurii Târgu-Jiu se disputa in localitatea Cluj-Napoca pe stadionul Cluj Arena. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Marius Bocăneală impreuna cu arbitrii asistenti Gabriel Bârjac, Adrian Popescu .

Universitatea Cluj: Róbert VESELOVSKY, Octavian ABRUDAN, Adrian Dumitru BORZA, Karim Abdel BOUTADJINE, Dan Mihai BUCȘĂ, Vasilică CRISTOCEA, Ronald GËRÇALIU, Valentin Ionuț LEMNARU, Andrei LUNGU, Ionuț NEAG, Emil Ducu NINU si rezervele: Zsolt Loránt SZILÁGYI, Florent SAUVADET, Robert Florin BOBOC, Lóránt KOVÁCS, Vladimir George NICULESCU, Ionuț Constantin RADA.

Pandurii Târgu-Jiu: Nicandro BREEVELD, Alin Florian BULEICĂ, David Andrés DISTÉFANO, ALEX dos Santos Gonçalves, ELTON Constantino Da Silva, ERICO Constantino da Silva, Dan Nicolae NISTOR, Paraskevas CHRISTOU, Feiz SHAMSIN, Răzvan Marian STANCA, Bogdan Alexandru UNGURUȘAN si rezervele: Michał GLIWA, Călin Virgil CRISTEA, Iulian MAMELE, Cornel Alexandru PREDESCU.

In minutul 31, schimbare, iese atacant Valentin Ionuț LEMNARU si intra Lóránt KOVÁCS
In minutul 32, cartonas galben primit de jucatorul echipei Universitatea Cluj, Lóránt KOVÁCS
In minutul 49, Universitatea Cluj - Pandurii Târgu-Jiu, scorul este 0 - 1. Autogol, inscris de Octavian ABRUDAN
In minutul 53, schimbare, iese mijlocaș stânga Adrian Dumitru BORZA si intra Florent SAUVADET
GOOOL! Gol marcat pentru Pandurii Târgu-Jiu de ALEX dos Santos Gonçalves (atacant). In minutul 55 al partidei dintre Universitatea Cluj si Pandurii Târgu-Jiu, scorul devine 0 - 2.
In minutul 63, schimbare, iese fundaș stânga Alin Florian BULEICĂ si intra Călin Virgil CRISTEA
GOOOL! Gol marcat pentru Pandurii Târgu-Jiu de ERICO Constantino da Silva (fundaș central). In minutul 90+3 al partidei dintre Universitatea Cluj si Pandurii Târgu-Jiu, scorul devine 0 - 3.

Meciul s-a incheiat cu scorul 3 - 0 pentru echipa Pandurii Târgu-Jiu.