Arbitri asistenţi Vasile Marinescu, Ovidiu Artene
Arbitru observator Daniel Demetrescu
Observator Patrițiu Abrudan
Spectatori 2.500

Meciul din data 21.05.2014 dintre echipele Gaz metan Mediaș si FC Brașov se disputa in localitatea MediaÅŸ pe stadionul Gaz metan. in fata a 2.500 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Istvan Kovacs impreuna cu arbitrii asistenti Vasile Marinescu, Ovidiu Artene.

Gaz metan Mediaș: Victor Da Silva Medeiros "VITINHO", Răzvan George AVRAM, Florin Cristian DAN, Cosmin Valentin FRĂSINESCU, Alexandru MUNTEANU, Ciprian Cătălin PETRE, Răzvan Neculaie PLEȘCA, Jordan Steven ROBERTSON, Aymen TAHAR, Jasmin TRTOVAC, Sergiu Horațiu MUTH si rezervele: Tha'er Fayed BAWAB, Ovidiu COVACIU, Aliu "Kaby" DJALÓ, Azdren LLULLAKU, Petr MACH, Cristian TODEA, Cosmin Andrei VÂTCĂ.

FC Brașov: Ricardo Jorge Tavares MACHADO, Mugurel Mihai BUGA, Andrei CRISTEA, Ștefan Costel GRIGORIE, Florin IACOB, Bruno Alexandre Marques MADEIRA, Alexandru MATEIU, Georgian PĂUN, Diogo de Almeida SANTOS si rezervele: Adnan AGANOVIĆ, Alexandru Cristian CIOCÂLTEU, Davide Alexandre Pinto DIAS, Mislav LEKO, Șerban MORARU, Daniel MUTU, Sérgio Fernando da Silva Rodrigues "SERGINHO".

In minutul 46, schimbare, iese atacant Jordan Steven ROBERTSON si intra Tha'er Fayed BAWAB
In minutul 46, schimbare, iese mijlocaș dreapta Mugurel Mihai BUGA si intra Adnan AGANOVIĆ
GOOOL! Gol marcat pentru Gaz metan Mediaș de Victor Da Silva Medeiros "VITINHO" (atacant). In minutul 49 al partidei dintre Gaz metan Mediaș si FC Brașov, Gaz metan Mediaș deschide scorul: 1 - 0.
In minutul 56, schimbare, iese mijlocaș stânga Răzvan George AVRAM si intra Azdren LLULLAKU
In minutul 61, cartonas galben primit de jucatorul echipei Gaz metan Mediaș, Azdren LLULLAKU
In minutul 68, schimbare, iese mijlocaș central Aymen TAHAR si intra Cristian TODEA
GOOOL! Gol marcat pentru FC Brașov de Andrei CRISTEA (atacant). In minutul 77 al partidei dintre Gaz metan Mediaș si FC Brașov, FC Brașov reuseste egalarea, scorul devine 1 - 1.
In minutul 78, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Brașov, Andrei CRISTEA
In minutul 89, schimbare, iese mijlocaș central Ștefan Costel GRIGORIE si intra Davide Alexandre Pinto DIAS