Săgeata Năvodari - CFR 1907 Cluj - 21.05.2014 English version
Data disputării 21.05.2014 - 21:00
Stadion
Localitatea

Meciul din data 21.05.2014 dintre echipele Săgeata Năvodari si CFR 1907 Cluj se disputa in localitatea pe stadionul .

Săgeata Năvodari: Alexandru TUDOSE, Miloš DELETIĆ, David López Nadales "FONSI", Dulee JOHNSON, Cristian Lucian MUNTEANU, Silviu Gabriel PANĂ, Leonidas PANAGOPOULOS, Florin POPA, Mihaiță Alexandru ROMAN, Ovidiu VEZAN si rezervele: Claudio Ioan Băican, Florin Vasile ACHIM, Valentin BĂRBULESCU, Hristu CHIACU, Sorin Mihai Alexandru CHIȚU, Alexandru GRIGORAȘ, José Emilio GUERRA Rodríguez.

CFR 1907 Cluj: Damjan ĐOKOVIĆ, Grégory Victor TADÉ, Ionuț Alin RADA, Sergiu Dorin NEGRUȚ, Sulley Ali Sariki MUNIRU, Tiago Jorge Oliveira LOPES, Mário Jorge Quintas FELGUEIRAS, Ciprian Ioan DEAC, Florin Constantin COSTEA, Mário Jorge Malico Paulino CAMORA, Remo AMADIO si rezervele: Szilard VERES, Javier VELAYOS Rodríguez, Adrian Constantin ALEXANDRU-PĂUN, Paul Ștefan BATIN.

In minutul 18, cartonas galben primit de jucatorul echipei Săgeata Năvodari, Florin Vasile ACHIM
In minutul 18, cartonas galben primit de jucatorul echipei Săgeata Năvodari, Florin POPA
GOOOL! Gol marcat pentru Săgeata Năvodari de Miloš DELETIĆ (mijlocaș stânga). In minutul 30 al partidei dintre Săgeata Năvodari si CFR 1907 Cluj, Săgeata Năvodari deschide scorul: 1 - 0.
In minutul 32, schimbare, iese mijlocaș central Sergiu Dorin NEGRUȚ si intra Paul Ștefan BATIN
In minutul 34, schimbare, iese mijlocaș stânga Florin Constantin COSTEA si intra Adrian Constantin ALEXANDRU-PĂUN
GOOOL! Gol marcat pentru Săgeata Năvodari de Silviu Gabriel PANĂ (mijlocaș defensiv). In minutul 5 al partidei dintre Săgeata Năvodari si CFR 1907 Cluj, scorul devine 2 - 0.
In minutul 54, schimbare, iese rezervă José Emilio GUERRA Rodríguez si intra Mihaiță Alexandru ROMAN
GOOOL! Gol marcat pentru CFR 1907 Cluj de Ciprian Ioan DEAC (mijlocaș dreapta). In minutul 57 al partidei dintre Săgeata Năvodari si CFR 1907 Cluj, scorul devine 2 - 1.
In minutul 66, schimbare, iese mijlocaș stânga Miloš DELETIĆ si intra Alexandru GRIGORAȘ
In minutul 67, cartonas galben primit de jucatorul echipei Săgeata Năvodari, Alexandru GRIGORAȘ
In minutul 72, schimbare, iese rezervă Florin Vasile ACHIM si intra Hristu CHIACU

Meciul s-a incheiat cu scorul 2 - 1 pentru echipa Săgeata Năvodari.