Viitorul Constanța - Ceahlăul Piatra-Neamț - 21.05.2014 English version
Data disputării 21.05.2014 - 21:00
Stadion
Localitatea

Meciul din data 21.05.2014 dintre echipele Viitorul Constanța si Ceahlăul Piatra-Neamț se disputa in localitatea pe stadionul .

Viitorul Constanța: Bogdan Ionuț ŢÂRU, Dragoș BALAURU, Alin Dorinel TOȘCA, Romario Sandu BENZAR, Cristian Alexandru DAMINUȚĂ, Nicolae Constantin DICĂ, Cristian GAVRA, Cristian Marian MANEA, Alexandru Ionuț MITRIŢĂ, Ionuț Adrian PUȚANU, Florin Lucian TĂNASE si rezervele: Mircea Ionuț AXENTE, Alexandru BUZBUCHI, Alin Ionuț CÂRSTOCEA, Răzvan MARIN, Sergiu Ionuț MOGA, Ionuț Eugen NĂSTĂSIE, Ionuț Daniel VÂNĂ.

Ceahlăul Piatra-Neamț: Alexandru MARGINĂ, Vlad Alexandru ACHIM, Nicolae CALANCEA, Adrian Ion GHEORGHIU, Alexandru ICHIM, Andrei Ovidiu MARC, Marius Gheorghe ONCIU, Doru POPADIUC, Marius Ștefan RUSU, Sorin Mădălin TĂBĂCARIU, Andrei Florin ȚEPEȘ-Bobu si rezervele: Lucian Cristian CAZAN, Marian Constantin CONSTANTINESCU, Andre Ceah, Cătălin Andrei ȘTEFĂNESCU.

In minutul 51, schimbare, iese mijlocaș dreapta Alexandru Ionuț MITRIŢĂ si intra Răzvan MARIN
In minutul 53, cartonas galben primit de jucatorul echipei Ceahlăul Piatra-Neamț, Adrian Ion GHEORGHIU
In minutul 59, schimbare, iese mijlocaș stânga Adrian Ion GHEORGHIU si intra Andre Ceah
GOOOL! Gol marcat pentru Viitorul Constanța de Alexandru Ionuț MITRIŢĂ (mijlocaș dreapta). In minutul 6 al partidei dintre Viitorul Constanța si Ceahlăul Piatra-Neamț, Viitorul Constanța deschide scorul: 1 - 0.
In minutul 61, schimbare, iese mijlocaș central Nicolae Constantin DICĂ si intra Ionuț Eugen NĂSTĂSIE

Meciul s-a incheiat cu scorul 1 - 0 pentru echipa Viitorul Constanța.

Răzvan MARIN
51’
53’ Adrian GHEORGHIU
59’ Adrian GHEORGHIU