Arbitru Cristian Balaj
Arbitri asistenţi Aurel Oniţa, Ciprian Danşa
Arbitru observator Iulian Dima
Observator Marin Petrache

Meciul din data 25.07.2014 dintre echipele CS Universitatea Craiova si Pandurii Târgu-Jiu se disputa in localitatea Craiova pe stadionul Ion Oblemenco. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Cristian Balaj impreuna cu arbitrii asistenti Aurel Oniţa, Ciprian Danşa.

CS Universitatea Craiova: KAY Carlos Daniel Silveira da Graça, Bogdan Ilie VĂTĂJELU, Alexandru MATEIU, MADSON Henrique Nascimento Santos, Cosmin Valentin FRĂSINESCU, Viorel FERFELEA, Alexandru Mihail BĂLUŢĂ, Costin Romeo CURELEA, Nicuşor Silviu BANCU, Bojan BRAĆ, Sebastian Zoltán ACHIM si rezervele: Gabriel Cristian VELCOVICI, Sergiu Alexandru NEACŞA, Mihăiță Păunel PLEŞAN, Andrei Mihai HERGHELIGIU, Stephane ACKA, Nuno Miguel Monteiro ROCHA, Cătălin George STRATON.

Pandurii Târgu-Jiu: Răzvan Marian STANCA, Bogdan Alexandru UNGURUȘAN, Mihaiță Alexandru ROMAN, Paraskevas CHRISTOU, Dan Nicolae NISTOR, ELTON Constantino Da Silva, ERICO Constantino da Silva, Laurențiu Cătălin IORGA, Paul Viorel ANTON, Marko MOMČILOVIĆ si rezervele: Gezim SHALAJ, Cătălin PÂRVULESCU, Marian PLEAȘCĂ, Viorel NICOARĂ, Michał GLIWA, Alin Florian BULEICĂ.

In minutul 10, schimbare, iese fundaș central ERICO Constantino da Silva si intra Gezim SHALAJ
In minutul 42, cartonas galben primit de jucatorul echipei Pandurii Târgu-Jiu, Paul Viorel ANTON
In minutul 46, schimbare, iese mijlocaș defensiv Alexandru MATEIU si intra Mihăiță Păunel PLEŞAN
In minutul 51, cartonas galben primit de jucatorul echipei Pandurii Târgu-Jiu, ERICO Constantino da Silva
In minutul 53, cartonas galben primit de jucatorul echipei CS Universitatea Craiova, Sebastian Zoltán ACHIM
In minutul 59, cartonas galben primit de jucatorul echipei CS Universitatea Craiova, MADSON Henrique Nascimento Santos
In minutul 62, cartonas galben primit de jucatorul echipei Pandurii Târgu-Jiu, Mihaiță Alexandru ROMAN
In minutul 65, schimbare, iese mijlocaș dreapta Alexandru Mihail BĂLUŢĂ si intra Sergiu Alexandru NEACŞA
In minutul 66, cartonas galben primit de jucatorul echipei Pandurii Târgu-Jiu, Răzvan Marian STANCA
In minutul 67, cartonas galben primit de jucatorul echipei CS Universitatea Craiova, KAY Carlos Daniel Silveira da Graça
In minutul 73, schimbare, iese mijlocaș dreapta Laurențiu Cătălin IORGA si intra Alin Florian BULEICĂ
GOOOL! Gol marcat pentru Pandurii Târgu-Jiu de Gezim SHALAJ (rezervă). In minutul 74 al partidei dintre CS Universitatea Craiova si Pandurii Târgu-Jiu, Pandurii Târgu-Jiu deschide scorul: 0 - 1.
In minutul 78, schimbare, iese rezervă Mihăiță Păunel PLEŞAN si intra Nuno Miguel Monteiro ROCHA
In minutul 83, schimbare, iese rezervă Nuno Miguel Monteiro ROCHA si intra Viorel NICOARĂ
GOOOL! Gol marcat pentru CS Universitatea Craiova de Costin Romeo CURELEA (atacant). In minutul 87 al partidei dintre CS Universitatea Craiova si Pandurii Târgu-Jiu, CS Universitatea Craiova reuseste egalarea, scorul devine 1 - 1.
In minutul 88, cartonas galben primit de jucatorul echipei Pandurii Târgu-Jiu, Dan Nicolae NISTOR

ROMAN II
10’ ERICO
Gezim SHALAJ
42’ Paul ANTON
Alexandru MATEIU
Mihăiţă PLEŞAN
46’
51’ ERICO
Sebastian ACHIM 53’
Henrique MADSON 59’
62’ Mihăiță ROMAN II