Arbitru Marcel Bîrsan
Arbitri asistenţi Adrian Ghinguleac, Dragoş Iliescu
Arbitru observator Paul Unimatan
Observator Marian Ivan

Meciul din data 27.07.2014 dintre echipele CFR 1907 Cluj si Ceahlăul Piatra-Neamț se disputa in localitatea Cluj-Napoca pe stadionul Dr. Constantin Rădulescu. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Marcel Bîrsan impreuna cu arbitrii asistenti Adrian Ghinguleac, Dragoş Iliescu.

CFR 1907 Cluj: Mário Jorge Malico Paulino CAMORA, Florin Constantin COSTEA, Ciprian Ioan DEAC, Mário Jorge Quintas FELGUEIRAS, Ionuț Justinian LARIE, Aitor MONROY Rueda, Sulley Ali Sariki MUNIRU, Sergiu Dorin NEGRUȚ, Ionuț Alin RADA, Mateo SUŠIĆ, Grégory Victor TADÉ si rezervele: CHRISTIAN da Silva Fiel, Remo AMADIO, Cornel Alexandru ENE, Bruno GUIMARÃES Pinho Azevedo, Antonio JAKOLIŠ, Szilard VERES, Tiago Jorge Oliveira LOPES.

Ceahlăul Piatra-Neamț: Lucian Cristian CAZAN, Sebastian Gabriel CHITOȘCĂ, Andrei Ioan DUMITRAȘ, Alexandru ICHIM, Bojan JOVIĆ, Andrei Ovidiu MARC, Tudor MÂNDRUŞCĂ, Marius Gheorghe ONCIU, Andrei Vlăduț PAVEL, Andrei Florin ȚEPEȘ-Bobu, Vlad Alexandru ACHIM si rezervele: Alexandru MARGINĂ, Nicolae CALANCEA, Oleg CLONIN, Doru POPADIUC, Vaidas SLAVICKAS, Sorin Mădălin TĂBĂCARIU, Cătălin Andrei ȘTEFĂNESCU.

In minutul 29, cartonas galben primit de jucatorul echipei CFR 1907 Cluj, Sergiu Dorin NEGRUȚ
GOOOL! Gol marcat pentru CFR 1907 Cluj de Grégory Victor TADÉ (atacant). In minutul 33 al partidei dintre CFR 1907 Cluj si Ceahlăul Piatra-Neamț, CFR 1907 Cluj deschide scorul: 1 - 0.
GOOOL! Gol marcat pentru CFR 1907 Cluj de Grégory Victor TADÉ (atacant). In minutul 43 al partidei dintre CFR 1907 Cluj si Ceahlăul Piatra-Neamț, scorul devine 2 - 0.
In minutul 46, schimbare, iese rezervă Doru POPADIUC si intra Andrei Florin ȚEPEȘ-Bobu
GOOOL! Gol marcat pentru CFR 1907 Cluj de Florin Constantin COSTEA (mijlocaș stânga). In minutul 53 al partidei dintre CFR 1907 Cluj si Ceahlăul Piatra-Neamț, scorul devine 3 - 0.
In minutul 56, schimbare, iese atacant Grégory Victor TADÉ si intra Bruno GUIMARÃES Pinho Azevedo
GOOOL! Gol marcat pentru CFR 1907 Cluj de Sergiu Dorin NEGRUȚ (mijlocaș central). In minutul 57 al partidei dintre CFR 1907 Cluj si Ceahlăul Piatra-Neamț, scorul devine 4 - 0.
In minutul 59, cartonas galben primit de jucatorul echipei Ceahlăul Piatra-Neamț, Andrei Ovidiu MARC
In minutul 63, schimbare, iese mijlocaș central Sergiu Dorin NEGRUȚ si intra CHRISTIAN da Silva Fiel
In minutul 64, cartonas galben primit de jucatorul echipei CFR 1907 Cluj, Ionuț Justinian LARIE
In minutul 69, schimbare, iese mijlocaș defensiv Marius Gheorghe ONCIU si intra Sorin Mădălin TĂBĂCARIU
In minutul 74, cartonas galben primit de jucatorul echipei Ceahlăul Piatra-Neamț, Lucian Cristian CAZAN
In minutul 75, schimbare, iese mijlocaș stânga Florin Constantin COSTEA si intra Antonio JAKOLIŠ
In minutul 77, schimbare, iese mijlocaș dreapta Sebastian Gabriel CHITOȘCĂ si intra Alexandru MARGINĂ

Meciul s-a incheiat cu scorul 4 - 0 pentru echipa CFR 1907 Cluj.

2 - 0 Grégory TADÉ 43’
46’ Doru POPADIUC
Andrei ȚEPEȘ
3 - 0 Florin COSTEA 53’
Grégory TADÉ
GUIMA
56’
4 - 0 Sergiu NEGRUȚ 57’
59’ Andrei MARC
Sergiu NEGRUȚ
CHRISTIAN
63’
Ionuț LARIE 64’
69’ Marius ONCIU
Sorin TĂBĂCARIU
74’ Lucian CAZAN
Florin COSTEA
Antonio JAKOLIŠ
75’
77’ Sebastian CHITOȘCĂ