Arbitru George Rădulescu
Arbitri asistenţi Vasile Marinescu, Bogdan Gheorghe
Arbitru observator Marian Balaci
Observator Bogdan Niculae

Meciul din data 25.07.2014 dintre echipele Concordia Chiajna si Astra Giurgiu se disputa in localitatea Chiajna pe stadionul Concordia. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru George Rădulescu impreuna cu arbitrii asistenti Vasile Marinescu, Bogdan Gheorghe.

Concordia Chiajna: Filip TIMOV, Alexandru Constantin STAN, Tiberiu Andrei SEREDIUC, Victor Teodor RÂMNICEANU, Neluț Stelian ROȘU, Stevan RELJIĆ, OLBERDAM de Oliveira Serra, Daniel Constantin FLOREA, Vasile MAFTEI, Aleksandar Antoniev DYULGHEROV, Liviu Dorin BĂJENARU si rezervele: Florin MATACHE, Florin Flavius PURECE, Bogdan Nicolae BUCURICĂ, Hristijan DRAGARSKI, Mihai DINA, Fernando Henrique BOLDRIN, Carlos WELLINGTON da Silva.

Astra Giurgiu: Vasileios PLIATSIKAS, Seidu YAHAYA, Cristian Daniel OROŞ, Silviu LUNG JR., Vincent Fabien LABAN Bounayre, Júnior Iraneuton Souza Moraes MORAIS, Valerică Marius GĂMAN, Gabriel Nicolae ENACHE, William Douglas DE AMORIM, Constantin Valentin BUDESCU, Kehinde Abdul FATAI Feyi si rezervele: Denis ALIBEC, Takayuki SETO, Alexandru IONIŢĂ II, Marian CRISTESCU, Dănuț Dumitru COMAN, Syam Habib BEN YOUSSEF.

GOOOL! Gol marcat pentru Astra Giurgiu de Kehinde Abdul FATAI Feyi (atacant). In minutul 11 al partidei dintre Concordia Chiajna si Astra Giurgiu, Astra Giurgiu deschide scorul: 0 - 1.
GOOOL! Gol marcat pentru Astra Giurgiu de Constantin Valentin BUDESCU (atacant). In minutul 13 al partidei dintre Concordia Chiajna si Astra Giurgiu, scorul devine 0 - 2.
In minutul 22, schimbare, iese mijlocaș defensiv Neluț Stelian ROȘU si intra Carlos WELLINGTON da Silva
In minutul 31, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Liviu Dorin BĂJENARU
In minutul 37, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Vasile MAFTEI
In minutul 43, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Alexandru Constantin STAN
In minutul 47, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, OLBERDAM de Oliveira Serra
In minutul 64, schimbare, iese atacant Daniel Constantin FLOREA si intra Mihai DINA
In minutul 66, schimbare, iese fundaș central Cristian Daniel OROŞ si intra Syam Habib BEN YOUSSEF
In minutul 69, schimbare, iese mijlocaș stânga Filip TIMOV si intra Fernando Henrique BOLDRIN
In minutul 70, schimbare, iese atacant Kehinde Abdul FATAI Feyi si intra Denis ALIBEC
In minutul 79, schimbare, iese atacant Constantin Valentin BUDESCU si intra Takayuki SETO
In minutul 84, cartonas galben primit de jucatorul echipei Astra Giurgiu, Vincent Fabien LABAN Bounayre
In minutul 86, cartonas galben primit de jucatorul echipei Astra Giurgiu, Dănuț Dumitru COMAN

Meciul s-a incheiat cu scorul 2 - 0 pentru echipa Astra Giurgiu.

Carlos WELLINGTON
22’
Liviu BĂJENARU 31’
Vasile MAFTEI 37’
Alexandru STAN 43’
OLBERDAM 47’
Daniel FLOREA
Mihai DINA
64’
66’ Cristian OROŞ
Syam BEN YOUSSEF
Filip TIMOV
Fernando BOLDRIN
69’
70’ Kehinde FATAI
Denis ALIBEC
79’ Constantin BUDESCU