Arbitru Cristian Balaj
Arbitri asistenţi Sebastian Gheorghe, Dragoș Iliescu
Arbitru observator Paul Unimătan
Observator Romulus Gabor

Meciul din data 04.08.2014 dintre echipele Universitatea Cluj si Dinamo București se disputa in localitatea Cluj-Napoca pe stadionul Cluj Arena. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Cristian Balaj impreuna cu arbitrii asistenti Sebastian Gheorghe, Dragoș Iliescu.

Universitatea Cluj: Nicolae Constantin MUȘAT, Andrei LUNGU, Lóránt KOVÁCS, Emil Gabriel JULA, Petar JOVANOVIĆ, Raul Răzvan COSTIN, Karim Abdel BOUTADJINE, Emil Ducu NINU, Ionuț NEAG, Ionuț Laurian TÂRNĂCOP, Róbert VESELOVSKY si rezervele: Dan Mihai BUCȘĂ, Justin Junior MENGOLO, Raul Axente CIUPE, Nuno Filipe Vasconcelos VIVEIROS, Leonidas PANAGOPOULOS, Saša STOJANOVIĆ, Dino ŠKVORC.

Dinamo București: Constantin GRECU, Valentin Marius LAZĂR, Cosmin Gabriel MATEI, Adrian POPA II, Cătălin Ilie SAMOILĂ, Collins Ngoran Suiru FAI, ELTON Charles Figueiredo da Silva, Alexandre Benjamin DURIMEL, BOUBACAR Mansaly, Ștefan Nicolae BĂRBOIANU, Kamil BILIŃSKI si rezervele: Alexandru Traian MARC, Dorin ROTARIU, Ionuț Daniel ȘERBAN, Steliano FILIP, Bogdan Cătălin GAVRILĂ, Horia Alexandru CRIȘAN, Andrei CORDOȘ.

In minutul 10, Universitatea Cluj - Dinamo București, scor 0 - 1, gol din penalty transformat pentru Dinamo București de Cosmin Gabriel MATEI
In minutul 23, cartonas galben primit de jucatorul echipei Universitatea Cluj, Raul Răzvan COSTIN
GOOOL! Gol marcat pentru Universitatea Cluj de Emil Ducu NINU (fundaș central). In minutul 26 al partidei dintre Universitatea Cluj si Dinamo București, Universitatea Cluj reuseste egalarea, scorul devine 1 - 1.
GOOOL! Gol marcat pentru Dinamo București de Valentin Marius LAZĂR (atacant). In minutul 34 al partidei dintre Universitatea Cluj si Dinamo București, scorul devine 1 - 2.
In minutul 38, cartonas galben primit de jucatorul echipei Universitatea Cluj, Ionuț Laurian TÂRNĂCOP
In minutul 43, cartonas galben primit de jucatorul echipei Dinamo București, Cosmin Gabriel MATEI
GOOOL! Gol marcat pentru Dinamo București de Kamil BILIŃSKI (atacant). In minutul 45 al partidei dintre Universitatea Cluj si Dinamo București, scorul devine 1 - 3.
In minutul 46, schimbare, iese mijlocaș defensiv Andrei LUNGU si intra Dan Mihai BUCȘĂ
In minutul 57, cartonas galben primit de jucatorul echipei Dinamo București, Cătălin Ilie SAMOILĂ
In minutul 6, eliminare, cartonas rosu primit de jucatorul echipei Universitatea Cluj, Róbert VESELOVSKY. Universitatea Cluj va trebui sa trebui sa joace restul de 84 de minute, si eventualele minute de prelungire, in 10 jucatori.
In minutul 60, schimbare, iese mijlocaș central ELTON Charles Figueiredo da Silva si intra Dorin ROTARIU
In minutul 63, cartonas galben primit de jucatorul echipei Universitatea Cluj, Petar JOVANOVIĆ
In minutul 67, cartonas galben primit de jucatorul echipei Dinamo București, Valentin Marius LAZĂR
In minutul 70, schimbare, iese atacant Emil Gabriel JULA si intra Justin Junior MENGOLO
In minutul 8, schimbare, iese mijlocaș central Lóránt KOVÁCS si intra Leonidas PANAGOPOULOS
In minutul 80, cartonas galben primit de jucatorul echipei Universitatea Cluj, Ionuț NEAG
GOOOL! Gol marcat pentru Universitatea Cluj de Karim Abdel BOUTADJINE (mijlocaș dreapta). In minutul 83 al partidei dintre Universitatea Cluj si Dinamo București, scorul devine 2 - 3.
In minutul 83, schimbare, iese atacant Valentin Marius LAZĂR si intra Steliano FILIP
In minutul 86, schimbare, iese atacant Cosmin Gabriel MATEI si intra Ionuț Daniel ȘERBAN
In minutul 90, cartonas galben primit de jucatorul echipei Dinamo București, Ștefan Nicolae BĂRBOIANU

Meciul s-a incheiat cu scorul 3 - 2 pentru echipa Dinamo București.

Ionuț TÂRNĂCOP 38’
43’ Cosmin MATEI
1 - 3 45’ Kamil BILIŃSKI
Andrei LUNGU
Dan BUCȘĂ
46’
57’ Cătălin SAMOILĂ
Róbert VESELOVSKY 6’
60’ Da Silva ELTON
Dorin ROTARIU
Petar JOVANOVIĆ 63’
67’ Valentin LAZĂR
Emil JULA
Justin MENGOLO
70’
Lóránt KOVÁCS
Leonidas PANAGOPOULOS
8’
Ionuț NEAG 80’
2 - 3 Karim BOUTADJINE 83’
83’ Valentin LAZĂR
Steliano FILIP
86’ Cosmin MATEI
Ionuț ȘERBAN
90’ Ștefan BĂRBOIANU