Arbitri asistenţi Vasile Marinescu (Bucureşti), Gabriel Stroe (Piteşti)
Arbitru observator Iulian Dima (Bucureşti)
Observator Romulus Chihaia (Bucureşti)
Spectatori 1.000

Meciul din data 15.08.2014 dintre echipele Gaz metan Mediaș si CS Universitatea Craiova se disputa in localitatea Mediaş pe stadionul Gaz metan. in fata a 1.000 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru George Rădulescu (Bucureşti) impreuna cu arbitrii asistenti Vasile Marinescu (Bucureşti), Gabriel Stroe (Piteşti).

Gaz metan Mediaș: Alexandru BUZIUC, Valentin Iulian CREȚU, Cosimo Andrea FIGLIOMENI, Ahmed MUJDRAGIĆ, Ciprian Cătălin PETRE, Răzvan Neculaie PLEȘCA, Roberto ROMEO, Loránd Jószef SZILÁGYI, Aymen TAHAR, Cristian TODEA, Sergiu Horațiu MUTH si rezervele: Miloš BUCHTA, Jasmin TRTOVAC, Răzvan George AVRAM, Ionuț Arghir BUZEAN, Florin Cristian DAN, Azdren LLULLAKU, Dan Mihai ROMAN.

CS Universitatea Craiova: KAY Carlos Daniel Silveira da Graça, Alexandru Mihail BĂLUŢĂ, Costin Romeo CURELEA, Ovidiu Liviu DĂNĂNAE, Cosmin Valentin FRĂSINESCU, MADSON Henrique Nascimento Santos, Sergiu Alexandru NEACŞA, Nuno Miguel Monteiro ROCHA, Mihăiță Păunel PLEŞAN, Cătălin George STRATON, Bogdan Ilie VĂTĂJELU si rezervele: Pablo Daniel BRANDÁN, Bojan BRAĆ, Viorel FERFELEA, Andrei Mihai HERGHELIGIU, Nerijus VALSKIS, Gabriel Cristian VELCOVICI, Adrian AVRĂMIA.

GOOOL! Gol marcat pentru Gaz metan Mediaș de Cosimo Andrea FIGLIOMENI (mijlocaș central). In minutul 34 al partidei dintre Gaz metan Mediaș si CS Universitatea Craiova, Gaz metan Mediaș deschide scorul: 1 - 0.
In minutul 46, schimbare, iese mijlocaș stânga Sergiu Alexandru NEACŞA si intra Gabriel Cristian VELCOVICI
In minutul 52, cartonas galben primit de jucatorul echipei Gaz metan Mediaș, Ahmed MUJDRAGIĆ
In minutul 55, schimbare, iese fundaș central Ahmed MUJDRAGIĆ si intra Jasmin TRTOVAC
In minutul 63, schimbare, iese portar Răzvan Neculaie PLEȘCA si intra Pablo Daniel BRANDÁN
In minutul 69, schimbare, iese mijlocaș stânga Ciprian Cătălin PETRE si intra Azdren LLULLAKU
In minutul 72, schimbare, iese fundaș stânga Bogdan Ilie VĂTĂJELU si intra Nerijus VALSKIS
In minutul 74, schimbare, iese atacant Alexandru BUZIUC si intra Dan Mihai ROMAN
In minutul 76, cartonas galben primit de jucatorul echipei Gaz metan Mediaș, Cristian TODEA
In minutul 82, cartonas galben primit de jucatorul echipei CS Universitatea Craiova, Pablo Daniel BRANDÁN

Meciul s-a incheiat cu scorul 1 - 0 pentru echipa Gaz metan Mediaș.