Arbitru Robert Dumitru
Arbitri asistenţi Bogdan Velicu, Adrian Mărginean
Arbitru observator Sorin Boca
Observator Marin Petrache

Meciul din data 29.08.2014 dintre echipele Ceahlăul Piatra-Neamț si Concordia Chiajna se disputa in localitatea Piatra-Neamț pe stadionul Ceahlăul. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Robert Dumitru impreuna cu arbitrii asistenti Bogdan Velicu, Adrian Mărginean.

Ceahlăul Piatra-Neamț: Vlad Alexandru ACHIM, Sebastian Gabriel CHITOȘCĂ, Oleg CLONIN, Andrei Ioan DUMITRAȘ, Lucas Gabriel López GARCÍA, Alexandru ICHIM, Bojan JOVIĆ, Andrei Ovidiu MARC, Andrei Vlăduț PAVEL, Vaidas SLAVICKAS, Adrian Ion GHEORGHIU si rezervele: .

Concordia Chiajna: Florin LOVIN, Alexandru Constantin STAN, Tiberiu Andrei SEREDIUC, Victor Teodor RÂMNICEANU, Neluț Stelian ROȘU, Marius George PENA, Ricardo Miguel Martins ALVES, Matej BAGARIĆ, Bogdan Nicolae BUCURICĂ, Leoh Dodo DIGBEU, Vasile MAFTEI si rezervele: .

In minutul 44, schimbare, iese atacant Tiberiu Andrei SEREDIUC si intra Liviu Dorin BĂJENARU
In minutul 55, schimbare, iese mijlocaș central Lucas Gabriel López GARCÍA si intra George CÂRJAN
In minutul 65, schimbare, iese atacant Andrei Vlăduț PAVEL si intra Tudor MÂNDRUŞCĂ
In minutul 67, schimbare, iese mijlocaș central Neluț Stelian ROȘU si intra Fernando Henrique BOLDRIN
GOOOL! Gol marcat pentru Ceahlăul Piatra-Neamț de Vlad Alexandru ACHIM (mijlocaș defensiv). In minutul 71 al partidei dintre Ceahlăul Piatra-Neamț si Concordia Chiajna, Ceahlăul Piatra-Neamț deschide scorul: 1 - 0.
In minutul 74, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Fernando Henrique BOLDRIN
In minutul 74, schimbare, iese Mihai DINA si intra Ricardo Miguel Martins ALVES
In minutul 76, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Bogdan Nicolae BUCURICĂ
In minutul 76, Ceahlăul Piatra-Neamț - Concordia Chiajna, scor 2 - 0, gol din penalty transformat pentru Ceahlăul Piatra-Neamț de Vlad Alexandru ACHIM
In minutul 87, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Vasile MAFTEI
In minutul 90, schimbare, iese mijlocaș dreapta Adrian Ion GHEORGHIU si intra Andrei Florin ȚEPEȘ-Bobu

Meciul s-a incheiat cu scorul 2 - 0 pentru echipa Ceahlăul Piatra-Neamț.

PENA
44’ Tiberiu SEREDIUC
Liviu BĂJENARU
Lucas GARCÍA
George CÂRJAN
55’
Andrei PAVEL
Tudor MÂNDRUŞCĂ
65’
67’ Neluț ROȘU
Fernando BOLDRIN
1 - 0 Vlad ACHIM 71’
74’ Fernando BOLDRIN