Arbitru Adrian Comănescu (Râmnicu-Vâlcea)
Arbitri asistenţi Ovidiu Artene (Vaslui), Marius Badea (Râmnicu-Vâlcea)
Arbitru observator Florin Andrei (Târgu-Mureş)
Observator Constantin Stătescu (Bucureşti)
Spectatori 1.000

Meciul din data 12.09.2014 dintre echipele FC Brașov si Concordia Chiajna se disputa in localitatea Braşov pe stadionul Tineretului. in fata a 1.000 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Adrian Comănescu (Râmnicu-Vâlcea) impreuna cu arbitrii asistenti Ovidiu Artene (Vaslui), Marius Badea (Râmnicu-Vâlcea).

FC Brașov: Ștefan Costel GRIGORIE, Sérgio Fernando da Silva Rodrigues "SERGINHO", Bruno Alexandre Marques MADEIRA, Ricardo Jorge Tavares MACHADO, Mislav LEKO, Florin IACOB, Rareș ENCEANU, Marian Constantin CONSTANTINESCU, Alexandru Cristian CIOCÂLTEU, Adnan AGANOVIĆ, Alexandru Ion VAGNER si rezervele: Diogo de Almeida SANTOS, Daniel MUTU, Cătălin Constantin MUNTEANU, Liviu Adrian GANEA, Mugurel Mihai BUGA, Daniel Ionuț BARNA, Cătălin Ştefan ŢÂRĂ.

Concordia Chiajna: Florin Flavius PURECE, Alexandru Constantin STAN, Victor Teodor RÂMNICEANU, Vasile MAFTEI, Florin LOVIN, Aleksandar Antoniev DYULGHEROV, Mihai DINA, Liviu Dorin BĂJENARU, Fernando Henrique BOLDRIN, Bogdan Nicolae BUCURICĂ, Ricardo Miguel Martins ALVES si rezervele: Neluț Stelian ROȘU, Marius George PENA, Florin MATACHE, Daniel Constantin FLOREA, Adrian CRISTEA, Matej BAGARIĆ, Hristijan DRAGARSKI.

GOOOL! Gol marcat pentru FC Brașov de Marian Constantin CONSTANTINESCU (atacant). In minutul 15 al partidei dintre FC Brașov si Concordia Chiajna, FC Brașov deschide scorul: 1 - 0.
In minutul 35, FC Brașov - Concordia Chiajna, scor 2 - 0, gol din penalty transformat pentru FC Brașov de Ștefan Costel GRIGORIE
In minutul 35, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Vasile MAFTEI
In minutul 38, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Florin LOVIN
In minutul 42, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Fernando Henrique BOLDRIN
In minutul 46, schimbare, iese atacant Liviu Dorin BĂJENARU si intra Marius George PENA
GOOOL! Gol marcat pentru FC Brașov de Marian Constantin CONSTANTINESCU (atacant). In minutul 48 al partidei dintre FC Brașov si Concordia Chiajna, scorul devine 3 - 0.
In minutul 50, schimbare, iese fundaș dreapta Alexandru Ion VAGNER si intra Liviu Adrian GANEA
GOOOL! Gol marcat pentru FC Brașov de Mislav LEKO (fundaș central). In minutul 53 al partidei dintre FC Brașov si Concordia Chiajna, scorul devine 4 - 0.
In minutul 56, schimbare, iese mijlocaș central Florin Flavius PURECE si intra Daniel Constantin FLOREA
In minutul 72, schimbare, iese atacant Alexandru Cristian CIOCÂLTEU si intra Cătălin Ştefan ŢÂRĂ
In minutul 73, schimbare, iese atacant Alexandru Constantin STAN si intra Adrian CRISTEA
In minutul 76, schimbare, iese mijlocaș dreapta Rareș ENCEANU si intra Mugurel Mihai BUGA
In minutul 76, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Brașov, Sérgio Fernando da Silva Rodrigues "SERGINHO"
GOOOL! Gol marcat pentru Concordia Chiajna de Fernando Henrique BOLDRIN (mijlocaș central). In minutul 87 al partidei dintre FC Brașov si Concordia Chiajna, scorul devine 4 - 1.

Meciul s-a incheiat cu scorul 4 - 1 pentru echipa FC Brașov.

2 - 0 penalty Ștefan GRIGORIE 35’
35’ Vasile MAFTEI
38’ Florin LOVIN
42’ Fernando BOLDRIN